Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tubes

Jakie produkty macie zawsze w domu?

Polecane posty

Zaniedługo zostanę żoną i będę prowadziła gospodarstwo domowe, chcielibysmy z mężem robic większe zakupy raz w tygodniu, natomiast jakies świeże warzywa, owoce, wędline, pieczywo na codzien. Dzoewczyny powiedzcie mi jakie produkty macie zawsze w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mc person
Zawsze mam mąkę, cukier, sól, herbatę, kawę, mleczko do kawy, masło, pomidory w puszce, kukurydzę w puszce, oliwę, jajka, majonez, musztardę, ketchup, śmietana, jogurt naturalny, oliwki,a jakieś mięsko na zupę, mielone(sama mielę)piersi z kurczaka-w zamrażarce Te rzeczy mam zawsze, jak wykorzystam, do natychmiast je dokupuję A poza tym, to normalnie, to co jemy-wędlina, ser żółty, czasem ser bialy, warzywa, owoce itp-kupuję na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaaa
Czy chodzi ci tylko o produkty spożywcze? Zawsze mam cukier, mąki, płatki owsiane, bułkę tartą itd. Oprócz też rzeczy mniej trwałe - masło, jajka, jogurty, ser żółty. Konserwy typu groszek, kukurydza, pasztet w razie gdyby okazało się, ze w lodówce są pustki, olej, oliwę, ocet. Dużo tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co wyżej plus
ryż, makaron, kasza, cebula, woda mineralna, jakiś sok, alkohol w barku - nigdy nie widomo kiedy się przyda, chleb wasa, w zamrażlaniku zamrożona połówka zwykłego chleba (na czarną godzinę),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaaa
To zależy co lubisz i jak gotujesz. Porównałam swoją listę z listą koleżanki powyżej i u mnie nie ma np. majonezu, bo nikt nie lubi ani śmietany, bo żadko używam i najczęściej się psuła. Mam za to obowiązkowo mleko - jedno otwarte, drugie w zapasie. W zamrażalniku mam też zawsze pokrojone kotlety, mięso mielone i jakies gotowce typu pierogi. Tylko trzeba to regularnie przeglądać, zjadać i kupować nowe, żeby się nie zepsuło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mamy: makaron, ryż, kaszę, soki/wodę mineralną, mleko, płatki śniadaniowe, świeże warzywa i owoce, jogurt/kefir, oliwa Braki zdarzają się wśród produktów: pieczywo, ser żółty, wędlina, ketchup/musztarda, masło/margaryna, jajka, dżem, ziemniaki Zawartość waszej lodówki i szafek będzie jednak uzależniona od waszych smaków i gustu kulinarnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×