Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Nooo nieładnie ksawereczka:P To jak to funkcjonuje ta Wasza podstawowa komórka społeczna? Mama gotuje obiadki:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silje-Cecylia
To ja pozrzedze...........ze mi sie zrzedzic nie chce :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksawereczka
no wlasnie nikt nie gotuje, kazdy sobie zyje wlasnym zyciem, tzn, my z mezem osobno a moi rodzice osobno. z glodu nie umieramy ale bez obiadkow zyjemy:) no maz kupuje sobie w pracy cosik, ja jem co jest w lodowce , czasem idziemy na jakies zarełko w miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksawereczka
a ogolnie to i tak kupe kasy idzie na zarcie, dzis w spozywczaku wydalam 70 zl a prawie nic nie kupilam takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiar
jebus niezle sobie to wykombinowales z L tylko nie wiem czy kobiety sie na to zgodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolega l. ma racje. To tylko dla Waszego dobra, my mamy czyste intencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę sobie samotnie zobaczyć filma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiar
referencje na pismie oczywiscie no i jeden cwaniaczek juz sie wylogowal i jak ten jebus da sobie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksawereczka
poszedl na wspolnej ogladnac:) niezle sie ustawili, dwoch na cale stado zrzedliwych bab:)) hmm ale czy to faktycznie taka dobra fucha:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiar
moze najlepsza jak im sie trafila hahahah pomysl za to co nam sie dzieki temu trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ej ja tu ciągle jako dobry pasterz mam oko na stadko:P No co, zrobiłem sobie obiad nażarłem się, pozmywałem to teraz sobie naleję 50 ml Becherovki na trawienie rzecz jasna:P i idę oglądać film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiar
malo ze sprzata to jeszcze becherovke pije ...bylo by z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksawereczka
a ja dalej sie nudze... ogladam jakas glupia komedie na polsacie... zrzedze sama do siebie:)) oj źle ze mna źle:) ktos mnie obgaduje bo ucho mnie pali i czerwone jak nigdy tfu tfu a jeszcze net mi cos spowalnia, tzreba bedzie sie zebrac i łozeczko rozscielic innej opcji na dzis niema... jutro zajrze czy tego chcecie czy nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz straciłem całkowicie humor. Kobieta z kafe na której mi zależy, flirtowała jakimiś łosiem na innym temacie w dodatku wypisywała takie rzeczy, że czerwony byłem z zażenowania jak to czytałem. chyba pójdę sie napić :o tylko to mi zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teee jebuś
idź ty się porządnie je.bnij w łeb żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiar
no i drugi tez sie zmyl , wiedzialam ze tak bedzie nie dali rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz jaaa
Nikt mnie nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie oko patrzy.....matkooo jakie tępe filmy teraz produkują:( kiedy ja zobaczą porządny horror albo thriller ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idźta spać bo jutro zrzędzic nie będziecie mieć siły :D na poranna kawę się tu zameldować :D pobudka o 8.............................:D (albo wcześniej) ,żebyście mogli zrzędzić ,że niewyspani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszysIkich. Ja zrzędzę, bo wcześnie. Wczoraj musieliśmy kupić nową klawiaturę, bo w starej kabel się trochę oderwał i nie działała chwilami , przez moje ciągnięcie jej do światła :) Czarna to w nocy nic prawie nie widać, jak muszę po ciemku...pisać.Mój Mpowiedział. i wiesz przez co się zepsuła...wiem :) Pozdrawiam witam z kawką wirtualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepa w wyborze
Hej Wszystkim :( Przyszedł do mnie inf. rano poprosił na korytarz i mówi do mnie, że mu przykro itd. że mi się z A nie układa, że mnie lubi i takie tam bla bla, ale On nie zamierza zostać moim pocieszycielem i nie chciałby więcej czytać o sobie na forum. Ale wtopę zaliczyłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrzędnę....komp mi zamula strasznie bo młoda tak zawaliła dysk że szok....naściagała tyle śmieci ,że nawet mi sie tego ogladać nie chce...usuwam cos po kryjomu,ale tyle tego.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka pozrzędziłbym, ale robiłbym to głównie na współpracowniczki. No a skoro jedna tu zrzędzi to jej wtopa w porównaniu z moją w przełożeniu na ich ilość, gdyby zostało im to przekazane to było by nic ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×