Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Gość Ana...
Widzę, że jestem szczęściarą:) Ty też będziesz:) Jesteś taka młodziutka jeszcze. Nie daj sobie zaśmiecać życia kimś, kto na ciebie nie zasługuje. Wierz mi.Noś zawsze głowę do góry, to zobaczysz więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwolnic teraz trudno....brak odwagi...ale kto wie.... moze masochistka ze mnie moze lubie użalać się nad sobą Czasem myslę ,że jak by mi wpier... albo zdradził to łatwiej by bylo podjąc decyzję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusiaaa
narka Wojowniku :P L. Ty lepiej się przyznaj ile w końcu masz lat :P Ana zacznę Twoje rady wdrażać w życie :) balet ? ciekawie :P kiedyś- ale czy jest sens tak się męczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Smacznego wojowniku. Ja też za chwilkę mam obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No starszy kolega już powiedział..Na początku tematu panie też zgadły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusiaaa
No to nie wiele starszy jesteś :) czyli ja też zgadłam, że wzrostem wagą itd ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusiaaa
L. ma 31 lat chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Lolusiaaa, ja jestem szczęśliwa,ale mam kawałek życia za sobą i też bywały chwile smutne i złe, jak to w życiu. Nie miałam takich perypetii z facetami, ale przeszłam też niejedno. Zawsze miałam głowę do góry i parłam naprzód. Miałam wsparcie w ukochanym i udawało mi się .My kobiety jesteśmy silniejsze niż faceci. Tobie też się uda dziewczyno.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo itd. pozostaje tajemnicza liczba 24,5 :D może to ilość hektarów które posiadam? może IQ? Może to wiek w którym straciłem prawiczość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusiaaa
Ana mam nadzieje, że wyjdzie u mnie słoneczko i będzie choć w połowie szczęśliwie jak u Ciebie :) L. tajemniczy jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenus_901107
Czesc Dziewczyny, tez pozrzędzę. Wam,bo nie mam komu. Jestem za gruba, o jakies 7-10kg, nie mam prac(mimo,ze roznsoze swoje cv), chcialabym cos w sobie zmienic,jesli chodzi o wyglad,a nie wiem,co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusiaaa
ciekawska jestem, to fakt :P Ale taka już moja natura, niestety czasami za to płace wysoką ceną. Nie raz lepiej nie wiedzieć niż wiedzieć za dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L wiesz że kobiety są ciekawskie?............. Ana miałaś chociaz wsparcie a to najważniejsze... Ja jestem jedynaczką, dzieciństwo - trudne, wsparcia prawie nigdy od nikogo.....Nie wiem skad mam poczucie humoru............Jak mi źle to sobie poryczę w ręcznik...i na 2 mc spokój....... Najsmutniejsze to nie miec wsparcia w najblizszych....eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
kiedyś- Współczuję...ale nie pozwól zafajdać sobie reszty życia. Każda kobieta( matka dzieci) zasługuje na miłość, tą prawdziwą i nie można pozwalać deptać sobie życia buciorami. w imię czego? Pamiętaj, że jesteś matką i dzieci na codzień powinny mieć przykład jak żyć, by nie krzywdzić innych, ale jesteś też kobietą, która chce być kochana, podziwiana i doceniona. Nie wyrzekaj się tego!! Walcz o swoje szczęście (niekoniecznie przy boku obecnego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyśbyłam inna ...hahaha teraz doczytałem posta wyżej...No taaak Wam to się kobitom wszystko kojarzy tylko z.......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusiaaa
Ja mam oparcie w rodzinie i to mnie cieszy. Jesteśmy ze sobą zżyci, co mojemu ex chyba nie za bardzo pasowało. Bo co było nie tak, to zawsze musiałam się z mamą podzielić. Często do niej dzwoniłam za byle pierdołą, albo ot tak zapytać co u niej, mimo, że wieczorem wracałam do domu. Taka już jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Trzymam za Ciebie kciuki kochana:) Na pewno wyjdzie i zaświeci pełnym blaskiem:) Zobaczysz, życie jest piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepa w wyborze
L --- a może z 24,5 należy wyjąc pierwiastek i otrzymamy właściwą liczbę ;) ja też o tym wcale nie myślę a mam dopiero 33 lata :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjj.....chodź pan L. cie przytuli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Tak. Wsparcie w rodzinie to bardzo wiele. To taki" zapas' na trudne chwile i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem akwarysta i upolowałem sobie rybkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×