Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Gość ZrzędliwaStaraDupa
Chujowy dzień :O Pod każdym względem.. Nawet zrzędzić nie mam siły.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawigatord
Słodka C---- a skąd jesteś? jak chcesz to zostaniemy przyjaciółmi i mógłbym ci pomagać ulżyć w tym czasie kiedy twój chłop jest daleko od Ciebie. Oczywiście pełna higiena i dyskrecja gwarantowana. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozrzedzę.Odcieli mi dostawce cycusia z pełnym mleczkiem.Świntuchy całą noc głodny byłem buuuuuuuuuuu😭.Może jakas dama cycata uratuje bobaska od zagłady głodowej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co tyyyyyy
Bobasiątko = dekadencki wojownik cafe na starość się dziecinnieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo piękny poranek.......:D właśnie wstałem i tak przeszukuje bezdenne czeluści mej lodówki w poszukiwaniu jakiegoś "śniadanka"....oprócz zimna widzę tam tylko światło:P....co tam zrzędy? co dziś was wkur...iło, wyprowadziło z nerwy, sfoszyło, wybiło z rytmu :D???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrzędliwaStaraDupa
Proszę bardzo, L: - samotna noc bez kołdry (spadła) - zaspałam do roboty.. Budzik był o 8-mej.. ale.. obudziłam się 9.20.. :O - spóźniłam się na umówione spotkanie :O = zjeby - zapomniałam wczoraj wybrać kasę z banku (czekam na nową kartę), co uświadomiłam sobie na zakupach :O - w efekcie nie nabyłam już masła i szynki.. oraz zajefajnego ciucha z wyprzedaży "Wszystko po 10 zł" - wlokąc się do domu z ciężkimi siatami - na remontowanym przystanku postawiłam je pod nogami, żeby szybko sprawdzić, czy dziwny tramwaj, który z nagła podjechał zabierze mnie do domu i jakiś pędzący gówniarz potknął się o nie, rozwalając zawartość po przystanku.. rozdeptana poległa papryka.. - nie miałam siły wdrapać się po schodach na moje piętro i dyszałam, siedząc na parapecie okiennym na półpiętrze, wyglądając w oczach sąsiadów jak nawalona.. - głodna wlazłam do domu i okazało się, że muszę Koniecznie zaraz umyć okna, bo w kalendarzu na dziś figuruje odbiór nowych zasłon i firan z uszycia.. - w szafce brak kawy.. Ma ktoś dziś gorzej...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrzędliwaStaraDupa
L - jak mi zapewnisz niesamotną noc pod nie ściągniętą ze mnie kołdrą :P to Ci zrobię nawet jajecznicę na boczku i jajka po wiedeńsku ...rano.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak to tak zajebista noc z kołdra na Tobie? coś tu się kłóci ze sobą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę uzupełnić stan lodówki do sklepu i kupić jakieś pachniuchy żeby babeczkom nie podśmierdywać:P bo znowu by marudziły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrzędliwaStaraDupa
Jak się już skutecznie napachnisz, możesz spróbować ze mnie kołdrę ściągnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrzędliwaStaraDupa
Hmmmm.. Zajebista.. Czy to coś pokrewnego od zajebania..na amen..??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrzędliwaStaraDupa
..a nie lubisz czasem - pod kołderką..? Czasem.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazało się ze słodka cipusia ma faceta :o jestem taki jak w moim nicku. Pójdę się wieczorem ululać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrzędliwaStaraDupa
No to masz przynajmniej.. hobby.. :D Nie zrzędź, jesteś na wygranej pozycji.. :P A Słodka dziś ma, jutro.. nie wróci, jak Lolusi.. ;) I wtedy Ty się wstrzelisz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie jest moment kiedy dopada mnie deprecha i chce mi sie wyć..........łzochy juz sie cisną................juz jest zły dzień.............idę stąd bo władca tak rozkazał.................😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrzędliwaStaraDupa
Inna - spokojnie, nie jesteś sama.. z tym Wszystkim.. Pomyśl, może udałoby Ci się kupić jakiegoś taniego używanego lapa.. Miałabyś kontakt.. ze światem.. przez Błękitną Pustkę..ale zawsze. Nie łam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Muszę pozrzędzić. Jeszcze wczoraj zapowiadały się dwa zaj***te wolne dni z moim Romeo.... a tu kicha:P:P:P Jutro spotkanie z ludźmi, których nie cierpię, ale muszę to przeboleć- Nie chcem, ale muszem:P:P:P. Na dodatek dzisiaj, przy takiej pogodzie mam dolinę....byłam u Danusi -mojej sąsiadki w szpitalu, co to ją wczoraj pogotowie zabrało. Bidulka:( Kiepsko wygląda...jak to po zawale, ale jest nadzieja, że wyjdzie z tego. Nie wiem tylko jak to z tym jej rozgrzeszeniem będzie, bo jak dojdzie do siebie i znowu uświadomi sobie, że rozgrzeszenia nie dostała, to znów ją .....coś......trafi. Do tego jeszcze lapek mi nie chodzi i musiałam odpalić "starego dziadka". Wczoraj komórka, dzisiaj lapek i jak tu ma mi ciśnienie nie skakać?????? Jak tak dalej pójdzie to całkowicie stracę kontakt ze światem:(:(:(:( I jak tu nie zrzędzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Nawet nie ma z kim pozrzędzić:(:(:(:(:(:(:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastorka
Nikt mnie nie kocha i nikt nigdy nie kochał. kolejny weekend przed komputerem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczota ryżowa
Ależ się dzisiaj naszorowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
anastorka- Jak to nikt nigdy cię nie kochał?? Aż tak źle nie może być...::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×