Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Ojojoj ależ cisza na naszym temacie... Dobrze że Ana go odświeża:)) U mnie bez zmian, jakos leci choc pewne "atrakcje" byly, niekoniecznie miłe.... Z developerem niestety wciąż musimy sie użerać ,choc troszke roboty ruszyły, więc mam nadzieje że sie wkońcu ukończy ta nieszczesna budowa,ale niestety znów się bank upomina o papiery... Eh niech to sie wkońcu skonczy, bo ja sie wykoncze. A co do tycia, to mi rowniez od tamtego roku 10kg przybylo, niestety jest to efekt jojo w moim przypadku, ale tym razem powiedziałam, ze sie nie dam juz naciągnąć na żadne diety, wkoncu nie po to człowiek żyje by sobie dobrego jedzonka odmówić;) i się katować i stresowac dietami:)) troche dziwnie niektorzy patrza na moja nową wizje ale coż, jedyne co, to pasowało by sie troche wiecej ruszac i do tego musze sie zmoblizowac, a przyznaje ciezko mi idzie:( Trzymajcie sie ciepło dziewczyny , no i zagladajcie i zrzędzcie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Ksawereczka👄...i to jest prawidłowe podejście....nic nie róbcie sobie z głupich uwag otoczenia...najważniejsze to dobry humor i pozytywne nastawienie do otaczającego nas swiata, a wtedy ten świat staje sie weselszy.Pozdrawiam Wzorowa👄...za to, że nie zapomniałaś o nas i ratujesz honor topiku:) Meldować się zrzędy...na pewno jest o czym zrzędzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Witam wszystkie zrzędy{cześć])) Co pewien czas muszę zajrzeć tu...i coż...zrzędy zapomniały o zrzędzeniu:(...Pozdrawiam wszystkich, którzy tu zaglądali lub zajrzą:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiar XXXX
czesc witam. ANA niestety tym razem nie zgodze sie z toba odnosnie wygladu , dobrego samopoczucia i zdania innych na moj temat (*po dodaniu sobie kilku kilogramow) byc moze gdybym sobie tak nie popuscila to teraz nie mialabym takich problemow. wszystko by moze bylo w porzadku gdybym z moja aktualna waga dobrze sie czula a tak niestety nie jest., wiec tym razem kasliwe uwagi innych i sugestie wplynely na mnie pozytywnie. ogolnie rzecz biorac wzielam sie za siebie o efektach napisze za .........jakis czaas. Nie wiem jeszcze kiedy to nastapi. podsumowywujac temat napisze tylko tu cytat z ust mojego dziecka MAMA WYGLADASZ JAK NAPOMPOWANY BALON na szczescie nie byly to zyczenia na DZiEN MATKi HAHAHHAH POZDRAWiAM WSZYSTKiE ZRZEDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Witam:) Mam zamiar:), najwazniejsze, że znalazłaś sposób na siebie:)..jeśli kąsliwe uwagi tak na Ciebie podziałały, to mnie pozostaje Ci tylko pogratulować mobilizacji:D...brawo...efekty na pewno będą jesli robisz to z przekonaniem, że będziesz sie czuła lepiej....każdy sposób jest dobry by osiągnąc zamierzony cel:)..tak trzymaj:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Witam)) Zaglądam tu z nadzieją, że odezwią się te fajne zrzędy tego topiku:):) No tak...piękna wiosna...to i powodów do zrzędzenia nie ma:):) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Witaj Wzorowa🌻....Ty jak zawsze jesteś na posterunku:) U mnie wszystko układa się ok:)....są jakieś tam kłopoty, ale to związane z codziennym życiem, jak u każdego. Ze zdrowiem odpukać;)- dobrze...dbam o siebie, bardzo uważam, by z niczym nie przesadzić i jest na razie bardzo dobrze:) Po za tym, moje podejście do życia bardzo pomaga mi znaleźć radość każdego dnia, staram się żyć w harmonii ze światem i ludźmi...to naprawdę daje dużo radości i siły:):). Danusia wróciła z mężem ze sanatorium odmieniona!!...rety jaka radość od nich biła, a mnie raduje się serduszko, że odnaleźli siebie i radość życia...często teraz przychodzi na herbatkę(obie musimy dbać o serduszka :D)..i na takie zwyczajne pogaduchy:D. Aż miło patrzeć na nią i na jej chęć do życia i pozytywne nastawienie do świata:) A co u Ciebie Wzorowa? Pewnie ciągle zapracowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że u Ciebie pozytywnie. W sumie zdziwiłabym się, gdyby było inaczej ;) A ja mam trochę pracy, ale tak naprawdę najwięcej przede mną, w najbliższej przyszłości. Wiążą się z tym kolejne wyjazdy. Jakieś urozmaicenie codzienności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Wzorowa:)..dobrze, że się rozwijasz...cieszy mnie, że nie dajesz się "zaszufladkować" w sztywne ramy -praca od do " i tak codziennie to samo. Praca pracy nierówna, ale wspaniale jest gdy można poszerzy6ć swoje możliwości i jeszcze lubić to co się robi:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Witajcie{kwiat]...właściwie to nie wiem czy jest sens wchodzenia tutaj:(...ostatnio niewielu tu zagląda:(...a było tak miło:(...ech i tak pozdrawiam wszystkich, którzy zaglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiar xxx
czesc no tak masz racje i kiedys o wiele wiecej sie zrzedzilo tradycja w narodzie zanika hahahah pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3beskidem
Witam! Dobrze, że taki temat się narodził; dzisiaj czuję się wyjątkowo paskudnie, chyba ten czas miesiąca.... tak patrzę na moje życie i myślę, że go spieprzylam dzięki złym wyborom. Nawet się nie będę oszukiwac: moja wina ... z boku wszystko wygląda super: mąż, dzieci, dom, samochody, wakacje.... a tak naprawdę to wszystko mi jedno, żyję bo nie mam innego wyjścia. Gram, gram, gram... rolę w moim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem beznadziejna
A ja mam dość moje życie- na moje życzenie jest do dupy. zmaściłam wiele spraw i jak słysze pieprz..... w stylu darowane dobro powraca to rzygać mi sie chce........ gówno prawda. Jak mi sie wydaje ze wychodze na prostą TO ZARAZ DOSTAJE TAKIEGO KOPA W DUPE, ZE NA CHODNIKU ZOSTAWIAM WSZYSTKIE ZĘBY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Witam wszystkie zrzędy🌻...te które mam nadzieję wejdą tutaj:) Pozdrawiam "stare"bywalczynie tego topiku i życzę miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Witaj Wzorowa:) U mnie wszystko w najlepszym porządeczku:D... A u syna lepiej...zaczął spotykać się z dziewczynami:)...to dobry objaw i cieszy mnie to:D Widzę, że założyłaś topik:D..podczytuję czasem....mniam:D...uczta:)...moje uznanie kochana...wysublimowane smaki...ale jakże może być inaczej, gdy gospodynią jest osoba o nieprzeciętnej inteligencji, operująca biegle wyważoną składnią językowych smaków:), tudzież ciętą, acz nie czyniącą nikomu krzywdy-ripostą, a doprawione to wszystko subtelną nutką kobiecego, delikatnego powabu. Brawo{usta]. Pozdrawiam{kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Witam:D..piękna pogoda dzisiaj:D Pozdrawiam 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiar xxx
witam, hej wolne si e skonczylo wracac do pracy zrzedzenja nje za cjeplo czasem njektorym? a moze zazjmno? opowjadac szybcjutko . pozdrawjam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i czemu ???
zamilkły Zrzędy ? :( Czytając Was czułam się raźniej. Podniosę: - nadal gorąco i nie mogę spać - beznadziejnie siedzę w domu i nie wiem, co ze sobą zrobić - mam miesiąc na znalezienie pracy...eeech starczy Pozdro🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiar xxx
czemu mjesjac ? a co potem ???? wyjdzjesz za maz za bogatego ksjecja na zlosc swjatu hahahhhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i czemu ???
Nie wierzę w bajki :P...choć przydałby się jakiś...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Witam zrzędy)) No i czemu...w bajki możesz nie wierzyć, ale uwierz w siebie....a marzenia się spełnią...mogę Cię zapewnić, że wiara czyni cuda:D...jestem tego najlepszym przykładem:D Mam zamiar👄...witaj...miło, że zajrzałaś:D..Pozdrawiam wszystkie zrzędy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka hejka hejka:)) no dłuzśzą chwile mnie niebyło, ale duzo do nadrobienia nie miałam, coś ucichł nasz topic:( początkowo miałam problemy z kompem, nic mi sie logować niechciało, jakies wirusy sie nagromadziły i byłam odcięta. dużo chodzenia mielismy tez do naszego ukochanego dewelopera, coś się na chwile ruszyło, a teraz znów kicha, juz nerwowo tego niewytrzymuje, pomijając że znów bank sie upomina o papiery, lustruja nas na każdym kroku przez te opóźnienia. Narazie żadnej rady niema, musimy czekać ,a cierpliwość się kończy. Pogoda superowa także jak jest okazja to jeżdże do siostry i niańcze dzieciaczki, wtedy człowiek przestaje mysleć o problemach:) aaa no i najważniejsze całkiem możliwe że i ja sie doczekam potomstwa:)) w środe ide do lekarza:) pozdrawiam wszystki zrzędy:) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×