Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Gość Ana...
Hm...czarodziejka mowisz:)....może jeszcze coś wyczaruje:D:D:D...ale mówiłam, że podeśle, a ja zawsze dotrzymuję słowa:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czaruj Ana, czaruj. :) Dobrze Ci idzie. :) Chyba sporządzę jakąś spcjalną listę życzeń a Ty popracujesz w swej łaskawości nad stosownymi zaklęciami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Czasem wystarczy się uśmiechnąć i już świat wydaje się weselszy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Zmykam już....Wzorowa..życzę miłego i słonecznego popołudnia)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Witam wszystkie zrzędy )))....dalej mi tu zrzędzić...na pewno jest na co:D....u mnie dzisiaj od rana leje jak z cebra, szaro buro i nieprzyjemnie....ale zaczne czarować to popołudniu wyjrzy słoneczko:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Wzorowa...widzisz, jak tylko przez chwile przestałam kontrolować pogodę, to zobacz co ona wyczynia....oj oj .:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
A no mieszam...w kuchennym:D...robie dziś obiadek...powolutku wracam "do siebie" i obowiązków:)... Wzorowa:)..nie da sie mieszać w dwóch kociołkach naraz...w którymś się przypali:D:D...no i masz babo placek...wyszełl pogodowy kogel mogel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, dzisiaj wyrzekam się korzyści własnej na rzecz dogadzania przez Ciebie podniebieniom rodzinki. Ale jutro proszę o moją aurę zadbać ;) Super, że wracasz do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Jutro...zobaczę co się da zrobić:D...tak zupełnie zdrowa to ja już nigdy nie będę, ale ducha mam silnego i razem damy jeszcze radę:D:D Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia. Co też się stało z naszymi zrzędami....chyba poszły szukać wiosny:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Witam wszystkie zrzędy)))...wiosennie🌻 Dzisiaj już lepszy dzień jak wczoraj...nie pada, nie wieje i jest cieplo...no i wydaje się, że słoneczko nieśmialo zaczyna wygladać zza chmur:):) Byłam już na ogrodzie zobaczyc jak tam wiosna:)...i krokusy, tulipany, szafirki a nawet hiacynty już wychodzą:):)....powietrze dzisiaj łagodne, a ptaki to już o 5 rano słyszałam:):).....dalej zrzędy kochane:)...meldować się tu kolejno:D:D....co tam u Was słychać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję posłusznie, że i u mnie dzisiaj słońce zza chmur wygląda i świat od razu jakiś weselszy :) Niestety, ten miły obraz zakłóca ból głowy i sterta obowiązków na biurku :O Oddalm się zatem pozostawiając życzenia udanego dnia. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Witaj Wzorowa🌻...obiecałam wczoraj, że zadziałam:D:D:D...no i masz słoneczko:D:D:D....daj pomogę Ci z tymi papierzyskami:p:p:p...a potem pójdziemy na wiosenny spacer i ból głowy minie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Wiem...Wzorowa:):)...usmiechnij się....kazdy ma lepszy i gorszy dzień:)...jutro też jest dzień...może ten lepszy:):)...posyłam Ci 🌻🌻🌻...dla poprawienia nastroju:)...i milszego popołudnia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Hej!!!Gdzie wszystkie zrzędy?? Wiem, że idzie wiosna, pięknie za oknem, słoneczko w pełnej krasie, ale pozrzędzić zawsze można:):)...no dalej meldować mi się tu:):)....bardzo zaniedbałyście topik moje zrzędy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo..
wiosna.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Witam wszystkie zrzędy,ktore zapomniały o tym topiku:) Wyłazić mi zaraz...słoneczko dawno już pięknie swieci i już...już lada moment...wiosna na dobre zagości...dalej mi tu zrzędy...trzeba marzannę topić niedługo;D:D:D Wzorowa:)...tylko my ratujemy honor tego topiku:):)...jak tam w pracy?..jak masz jej dużo, to pomogę:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makulinda
Oferuję przegrywanie kaset VHS na płyty DVD. 10 zł sztuka (niezaleznie od dlugości filmu) Usługę wykonuję przy użyciu profesjonalnego sprzętu (nie używam tanich wideograbberów). Nagrywam na płyty DVD o wysokiej jakości - SONY DVD+R. Po co przegrywać VHS na DVD ? Taśmy VHS są nośnikami bardzo nie trwałymi. Po wielokrotnym odtwarzaniu a nawet od samego stania na półce przez kilka lat materiał filmowy ulega zniekształceniu lub całkowitej utracie. Kolory zaczynają być bardzo czerwone lub obraz śnieży. Z pewnością oglądając stare nagrania zauważycie że proces zmiany obrazu już postępuje. Nie czekaj aż wspomnienia utrwalone na filmie ulegną utracie. Przegraj swoje filmy z wesel, komunii, chrzcin lub innych rodzinnych imprez. Płyty DVD nie zajmują tak wiele miejsca na półkach przez co są wygodniejsze w przechowywaniu. Ponadto DVD jest praktycznie nieśmiertelne. Przy większej ilości (powyżej 10) kaset udzielę rabatu. Możesz zebrać kasety od znajomych lub rodziny i przegrać większa ich ilość a otrzymasz ode mnie bardzo korzystny rabat. Osoby zainteresowane mogą dostarczać kasety osobiście lub nadsyłać pocztą (cała Polska). CENA - 10zł za jedną kasetę VHS niezależnie od jej długości. malwina.wolczyk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ana. Dzisiaj piszę z domu, bo mnie przeziębienie paskudne na koniec zimy dopadło. Broniłam się jak mogłam, ale jednak musiałam ulec. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Witaj Wzorowa:0..masz🌻na pocieszenie...przykro mi, ze jesteś chora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×