Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

No tak....Inna pewnie jeszcze śpi....kawa stygnie....a gdzie nam sie podziała Niteczka?....Ja juz mam prawie gotowy obiad, pranie wyprane, powieszone, zakupy zrobione....Piesek naspacerku był, kotki nakarmione....Inna!!!!.....wstawaj śpiochu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana no jakże mogę spać przecież ja córci o 7 rano kanapki szykuję :D A czy ja Ci nie mówiłam że jadę do biura pracy???? Mówiłam !!!! :P Po trasie pobuszowałam w wieeeeeeeelkim lumpeksie i zeszło 2 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D..Inna👄.....żartijesz chyba z. tymi kanapkami?....przecież Twoja córcia to już pannica, chyba sama potrafi sobie kanapki zrobić?.....no no....a ja myślałam, że to ja moich rozpieściłam:D...no ale kanapek to już dawno im nie szykuję, mają przecież dwie zdrowe rączki.... Urząd zaliczyłaś, to kawę ze spokojem wypij..biedactwo....tak od rana musiałaś to ciało urzędnicze niepokoić:D Ja mam juz gotowe gołąbki....jakbyś miała ochotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gołąbeczki jak najbardziej :D chociaż chyba przegięlam wczoraj z kaloriami...tak żesmy z córką się obżerały że chyba z 5000 kalorii zjadłam :D Co do kanapek to może i umie, ale ona rano ledwo zdąża zjeść maleńka kanapeczkę i leci.....Prawdopodobnie jeżeli bym nie zrobiła to ona by po prostu chodziła bez kanapek lub wydawała kasę w szkolnym sklepiku. Po prostu to jest taki leń, że potrafi nie jeść cały dzień tylko dlatego że nie chce jej się robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt...mówiłaś o urzędzie:)....ale zapomniałam:)....zwracam honor....wybacz.....w tej mojej porannej biganinie wyleciało mi z głowy:D.....a może to już symptomy strości:p...może już skleroza mnie dopadła:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przepióra zjada zawsze(od lat już) tylko pół bułki(bez żadnego masła margaryny czy czegoś w tym rodzaju), z drobiową szynką pomiodorkiem ewentualnie ogórkiem i potem je dopiero obiad...nigdy nie zabiera śniadania do szkoły, a w sklepiku to kupi co najwyżej kawe. Ona po za domem nic nie zje....no i nie muszę chyba pisać, że mięsko tylko drobiowe i chude, niczego co pachnie octem, kwaszonką, ketchupem czy majonezem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na temat wybrzydzania to ja juz nic nie powiem. Moja nie chce jeść obiadów bo teraz niby nic nie lubi- zupy nie tknie, kotleta nie.....to jest gatunek dziwaczny....je pizze, hamburgery, rzeczy klusiaste (to chyba wszystko po mamie :D, ale mama normalne jedzenie też zjada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym wieku, to wszyst,ie są dziwaczne, moja jak kiedyś lubiła tylko zupy, tak odkąd wstąpiła w wiek nastoletni, żadnj zupy nie. tknie, żadnego innego mięsiwa, które nie pachnie ptaszkiem, no i ewentualnie wybrane tylko zapiekanki, ona wogóle chyba testuje jakiś program odzwyczajania sie od jedzenia:p:D.....mnie to juz przerasta, ale myslę sobie....trójkę przeżyłam, to i ją przeżyje...w końcu jej to kiedys przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się też bardzo nie martwię bo z głodu jeszcze nikt nie umarł a wygląda sobie dość dobrze. Nawet mamy plany odchudzania :D...tak od kilku miesięcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziąb dzisiaj, że musiałam odkręcić trochę ogrzewanie.....a mgła wcale chyba nie zamierza dzisiaj ustepować...okropność za oknem...nic tylko zaszyc sie na kanapie z kocykiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosiłam o parę:)...no dobra niech będzie sześć:D.....będą trzy pary:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zuch dziewczynka👄.....ja z ćwiczeń to mogę tylkodwa razy w tygodniu pospacerować z kjkami....ale niezbyt intensywnie:D....bo potem mam spowiedź przed panem doktorem:p....ale on i takwie, że robię wiele rzeczy zakazanych:D:p.....nie ma wyjscia, musii tak być, bo musieli by mnie codziennie wiazać, żebym za dużo się nie ruszała:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy macie mgłę bo bliżej siebie mieszkacie :D dobra daję Wam po 6 promyków.....najwyżej mnie nic nie zostanie, ale ja sie nacieszyłam do południa więc cieszcie sie i Wy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chętnie w ogóle bym nie wychodziła z domu :P Teraz uciekam bo sajgon w domu jak męża zabrakło i zaraz dziecię me przyjdzie a ja wstawiam piekarnik i odgrzewam kupną pizzę na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna poszła promienie przepychać do mnie....i chyba zabłądziła:D....we mgle:D:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba bylo sie z tymi promieniami zabrać:D...przeciez mówiłam, że mam gołąbki:D.....a nie tam pizze kupną:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×