Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Muszę zmykać, bo mi się nieproszone goście zjawły:(.....siostra męża:(....pewnie po pierdoły przyjechala.....do potem dziewczyny....czeka mnie chyba niemile popołudnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ana pytałaś o mojego M. więc ja mieszkając 75km od niego, lepiej się orientuję w jego bieżących sprawach i problemach niż jego rodzice... Na dzień dzisiejszy dobrze się rozumiemy a co będzie kiedyś, tego nikt nie wie :) Współczuję tych odwiedzin... Mimo wszystko miłego dzionka dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna...idź spać, bo jutro spóźnisz sie na kawe.....oj miałam ja dzisiaj popołudnie.....szkoda gadać. Głupota ludzka potrafi osiągać tak niebotyczne rozmiary, że nijak ja ominąć lub niezauważyć, jednak przebywanie z nia choć przez krótki czas czyni niewyobrażalne cierpienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja przyniosłam filiżanki do kawusi...(_)>....(_)>....i mleczko...<(_)?...no u mnie słoeczko od rana to i dzień zapowiada się lepszy niz wczoraj Inna👄.....ja nawet jak śpie muszę mieć wszystko pod kontrola.....a psychicznie to odpoczywam, jak mam pewność, że nie nawiedzi mnie zmasowana ilość głupoty....brrrr....az mnie otrząsa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niteczko👄...mnie cieszy to, ze Ci się z M układa:).....i bardzo dobze, że trzymasz dystans do jego rodziny....w mi'arę możliwości jego też tak zdystansuj do ich:D.....to tylko wyjdzie Wam na dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wiedziałam, że to słońce za mocno przedmucham bo u mnie dzisiaj ani śladu po nim. Nie pada, ale pochmurno. Ja właśnie próbuje ogarnąć kompa. Jest tu tyle śmieciarni, że szok. Przegrałam trochę fotek bo komputer ma ponad 7 lat i tylko czekam aż skończy swój żywot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna:D....oto kubek...?...drugi dla kogos kto przyjdzie a kawe...? Chyba mnie coś trafi!!!....napisałam dłuuugi wpis z opisem co z moim siostrzeńcem...no i wyskoczyło mi że uznno to za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To napisze na razie krotko, jest żle, ale są widoki że bedzie dobrze....więcej napisze jak bede miala trochę czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie Anuś napisz o nim bo jestem bardzo bardzo ciekawa. I napisz jak on się czuje. Ja zniknęłam bo mąż wraca i trzeba lepszy obiadek ugotować :P no i oczywiście posprzątać bo bardzo się leniłam w tym tygodniu..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam))....listopadowo,poniedziałkowo....kawa na dobre samopoczucie:)....?.....<(_)?.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend miałam gościnny, rodzinny.....no a teraz już na całego przygotowania do świąt:D...mam juz koncepcje wystroju domu:D....no rybki juz zamówione a dzisiaj zaczynam porządki... A u Was co słychać zrzędy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zawsze weekendowo nudno :) Gości nie zapraszam bo nie lubię gości :P A o świątecznych porządkach to myślę już od miesiąca :D Niestety ja nie umiem robić wystrojów światecznych, nie mam tego jakiegoś tam zmysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł :-) Ja to dziś mogłabym pozrzędzić koncertowo... Możliwe, że niebawem odwiedzę szpital. Poza tym z M. nie mogę się dogadać. W temacie świąt za wiele się nie wypowiem. Wolałabym je obchodzić ... naokoło :-D Dekoracje mam gotowe, co roku ten sam zestaw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna, ano baniowato z deka ale przynajmniej uczę się pisać na tablecie, co by móc pozrzędzić jak nie będzie mnie w domu :-D Póki co zapraszam na herbatkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×