Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

no i własnie mam dylemat z tym kolędowaniem. Bo to jest tak u mnie....najpierw chodzi organista i sprzedaje oplatki, potem chwilkę przed kolędą chodzą ministranci i im wrzucasz do puszki kasę, potem ksiądz i jemu znowu wręczasz kasę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna, może Ty jesteś z tej samej parafii co moja mama :D Ech, ja jeszcze nawet nie mam planu co do świąt, coś się nie umiem w garść wziąć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna....oni i tak nie maja zadnych skrupułów ani watydu nie mówiąc juz o czysto ludzkim podejsciu do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie sami ich nauczyli tej pazernosci. A te stare babki są takie głupie, że aż wlos sie na glowie jeży. Całe emerytury im noszą. A jak maja duzo to chcą jeszcze więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt i dzikich ostępów pełno :D Dziewczyny, ja i. tak wg kościoła jestem poza nawiasem, więc mam gdzieś cały ten bajzel :) Już dawno w głowie poukładałam sobie wszystko po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no obiadek mam juz prawie gotowy posprzątaneteż:D....czekam tera na kuriera bo dal mi cynka ze jedzie z przesyłką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna 😘 no taką mam pracę, że czasem mogę tu zajrzeć bynajmniej nie zaniedbuje obowiązków :) zdarza się też tak, że nie mam czasu po tyłku się poskrobać :) i myślę że tak jest lepiej, bo czasem lepiej nie mieć za dużo czasu na myślenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna 😘 no taką mam pracę, że czasem mogę tu zajrzeć bynajmniej nie zaniedbuje obowiązków :) zdarza się też tak, że nie mam czasu po tyłku się poskrobać :) czasem niedobrze jest mieć za dużo czasu na myślenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory :) nie widziałam pierwszego wpisu :) a potem wskoczyły obydwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też juz zmykam...amishi👄....ale Niteczki dzisiaj nie było....może jeszcze zajrzy...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×