Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Inus❤️...trzymam sie kochana i nie zamierzam odpuszczac....jeszcze nie raz sobie tu pozrzedzimy:)....i mysle, ze i inne zrzedy sie znajda do zrzedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo siedze w łozku.ogladamfilm na tvn.stary ;) sie kapie,dzieci spią. znowu wolne w poniedziałek :( juz mam dosc tych wolnych dni. Potem wszystko mi sie kiełbasi,albo co chwile mysle ze niedziela albo poniedziałek.Na szczescie teraz po tych nieszczesnych trzech krolach juz w koncu zacznie sie szkoła i bedzie w domu cisza.:) oczywiscie az do ferii hahah Za oknem wiosna :) i to mnie tez nieco martwi,bo jak w marcu przypierdzieli sniegiem to do lata polezy :( Teraz mi w ogrodku jeszczcze szpinak i pietruszka rosnie hihi. choinke dzis juz rozebralam.Juz nawet tych swiat nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj wieczornie Zegarku👄....ja tez w lozku....cale dnie jeszcze...dochodze do siebie powoli(dla mnie za wolno)...ale czuje, ze powoli sily wracaja....chcialabym miec te lata co Ty i Inna:p....a czasy szkolne juz przerabialam....mialam czworo urwisow, tak ze znam te wszystkie sprawy zwiazane ze szkola:)...nie martw sie....ucieknie to wszystko, nawet sie nie obejrzysz i zostanie pusty dom, bo dziec***oukladaja sobie zycie.....ale taka kolej rzeczy, niestety. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️))...witam w niedzielne popoludnie:)...juz nie moge spokojnie wylezec w tym lozku....ale to znak, ze ze mna lepiej...robie sie juz marudna i niecierpliwa:p. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inus👄...oj bede:p....ale najgorsze jest to ze czeka mnie dzisiaj wizyta meza siostry....ja jak widze, to mam dola dwa dni...przyjedzie mnie odwiedzic...tzn. spieprzyc mi poprawiajace sie samopoczucie😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu....Inus....nawet za milion dolarow nie zostanie moja pokrewna dusza....raczej najgorszym omenem....to rodzaj czlowieka, ktorego nawet w najgorszym snie nie chcialabys spotkac. Moje dzieci wiedza jak jej wizyta na mnie wplywa wiec jak jeden maz dzielnie trwaja dzis przy mnie:)....nawet z checia kazalabym zatrzasnac drzwi przed jej nosem, ale to siostra mojego M i nie chce mu robic przykrosci, tylko dlatego znosze jej obecnosc w moim domu😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :) chyba sie zanudze na smierc.Juz tak mam dosc tego wolnego ze jutro to ch*j chyba rzygne ;) Leze juz w łozku i na tvn style ogladam jakis program o jedzeniu.Ioczywiscie chce mi sie jesc hahaha W necie tez nic nie ma,znajomych na FB tez nie.Jesu!!!!!Kiedy w koncu to wszystko sie skonczy. Ana ja niedawno bo w sierpniu przeszłam wyciecie woreczka zółciowego.Wstalam szybko,szybko chodzilam ale jedna rana paskudnie mi sie babrała.Na dodatek mielismy juz wykupione wakacje nad woda i tak musiałam z tym wszystkim jechac. O reakcji lekarzy szczegolnie tych co mnie operoali nie powiem.Banda idiotow. Na szczescie doszłam do siebie. Ale teraz czuje szwankuje mi cos znowu.Alboto trzystka albo watroba.Jak to mówią HGW :D Nas na szczescie nie odwiedza zadna rodzina bo za wiele jej nie mamy. Co do szkoły to mam takie zdanie ze obecna szkoła jest okropna.I niech sie nie obrazi zadna nauczycielka ale nauczyciele tez sa okropni. Tak juz wymyslaja i cuduja i takie głupoty ze szok.Zeby to madre chodz było to ok.Jakja chodziłam do szkoły było lepiej. A cały ten nowy program to idiotyzm.Bo czymze jest jedzenie jak nie porzebą naturalną.I po cholere takimi durnotami zasmiecac sobie umysł,po co sie tak oczywistych rzeczy uczyc. Albo po co 10 letniemu dziecku budowa drzewa.Bedzie sie szkolic na lesnika to wtedy go tego uczcie.lepiej by karmnik zbudowali,nuczyli sie posługiwac młotkiem,nozem zrobic prostą sałatke.Ja sie na technice tego uczyłam. Czasem szkoda mi słow jak patrze co teraz musza sie uczyc moje dzieci.A juz WF to ogolnie paranoja. ufffff to ponarzekałam na szkołe hahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zegarku wieczornie👄....masz zupelna racje z ta szkola i co dekada to glupszy program. Nie wiem czyci co wymyslaja te durne programy nie sa czasami "nawaleni", bo takie mozna odniesc wrazenie...no a teaz jeszcze beda sie klucic o genger....zupelna kolomyja i durnota. Wierz mi, ze w sredniej szkole wcale nie jest lepiej....i ma nam wyrosnac mlode madre spoleczenstwo....szkoda gadac i sie denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o choroby i brakujace czesci ciala....hm..woreczka juz tez nie mam....i kilku jeszcze "czesci skladowych" mego ciala....przeszlam troche...i co jakis czas musze odwiedzac szpitalne mury:(...ech, ale tak juz musi byc w moim przypadku....jednak za kazdym razem mi sie udaje:) Mnie te swieta bardzo juz przygnebiaja, bo nie moge funkcjonowac tak jak normalnie....ale jeszcze troche i mysle ze stane znow na nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i najmilsza chyba wiadomosc dzisiejszego dnia:D....meza siostra w ostatniej chwili zrezygnowala z dzisiejszych odwiedzin...cos jej wypadlo ku mej radosci:)....chyba uslyszala jak przeklinam w myslach jej bytnosc u mnie:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to ja jeszcze wszystkie częsci ciała posiadam no chyba że zaliczę wyrwane zęby :) Co do tych wolnych dni to mnie się okropnie podoba to totalne lenistwo bo jak młoda wróci do szkoły to znowu mama do lekcji wróci 😭 Co do szkoły to tak jak z kościołem możnaby narzekac godzinami. Masz rację zegarku- kiedyś na technice uczyliśmy się rzeczywiście przydatnych rzeczy a moja całą chyba 6 klasę uczyla się znaków drogowych i zasad ruchu drogowego. Na przyrodzie budowa drzewa a w domu mnie pytala czy Warzsawa lezy za granicą :) Program jest durny i do niczego nie przydatny. Obejrzalam niedawno filmik na youtube jak zadawali pytania gimnazjalistom przed egzaminami. Na prawdę ręce mi opadły ale wiem że to prawda bo moja gimnazjalistka umie wzory chemiczne a nie wie najprostszych rzeczy. Koniec filmiku jest najlepszy- dosiadają się do menela na ławce a facet zna wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inus👄...mam nadzieje ze tak szybko to nie nastapi:D....jestes wredna...hm....ale ja lubie te Twoja wredote:p:D A jesli chodzi o "glupote" naszych ksztalconych dzieci...to jak to mowi moja najmlodsza corka.....jej rowiesnicy, to intelektualnie niekompetentni osobnicy, ktorzy niewiele wiedza o sobie wiec nie moga wiedziec wiele o innych dziedzinach zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna!....jaka babcia z Ciebie?....przeciez jeszcze jestes mloda laska....toz to nawet ja babcia nie jestem:p....jeszcze niestety:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam :P nie narzekajcie hihi Ja mam kolezanki i młodsze i starsze i to sporo hihi Np ostatnio w sanatorium zapoznałam dwie sympatyczne panie w wieku 63 i 72 lata.I ta 70 latka była taka fajna,wyluzowana itd ze do tej pory utrzymujemy kontakt. a jesli chodzi o szkołe to mam i w liceum dziecko i wpodstawowce i w przedszkolu :) ja tak co 7 lat ztym ze jeden osobnik nie mój rodzony,ten najstarszy 16l reszta juz moja 10 córa i 4 syn A my bylismy dzis na orszaku trzech króli.Masa ludzi przyszła.Ale moja najmłodsza pociecha cos nie bardzo lubi tłum i niestety musielismy juz wrocic do domu. A jutro normalka wraca.Znaczy sie remont łazienki :P inna gdybys chciała byc w moich znajomych na FB to ja bardzo chetnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Zegarku mam tylko 16 latkę tzn 15,5 latkę :) Chyba nie mieszkasz w moim mieście bo tu też orszak wędrował, ale ja zawsze jak najdalej od wszelakich kościelnych imprez :) Na fb nie byloby sprawy ale nie ma jak tu podać swych danych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do znajomych ogólnie to równiez u mnie wielka rozpiętość wiekowa ponieważ potrafię się z każdym w miarę normalnym człowiekiem dogadać.Ostatno często bywam u 60 kilkuletniej sąsiadki bo fajnie nam się gada, ale też koledzy córki chcą na kawę wstąpić :D Ja jestem ciut pokręcona i mega tolerancyjna. Lubię ludzi których większość tępi bo mają odwagę odstawać od tłumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orszak to juz prawie wszedzie maszeruje hahahah a ja jestem z miasta o nazwie jak przywódca PIS :D My nie jestesmy zbytnio a rzekłabym nawet wcale praktykujacy bo oboje po rozwodach,ale na orszak poszlismy popatrzec na moj mail mozecie wysłac swoje dane elaebela@wp.pl ja jestem ela a dalej zwiazane z małym mrozem hahahaha nie bede podawac nazwiska ale jak napiszecie zaraz was odnajde na fb zjadlam obiad i kawał czekolady i znowu zasiadlam przed tv ogladalam z mezem tvn style porodówka.Maz mowi ze pierwszy raz w zyciu widział jak dziecko sie rodzi hihi Ja miałam dwie cesarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie🖐️))....no jestem po niesamowitym przezyciu dzisiejszego dnia.....siostra mojego M odwiedzila mnie dzisiaj😭😭😭😠😠....wiekszosc czasu kiedy byla udawalam ze spie a w takim stanie nie pozwolono mnie obudzic:D:D....zadbaly o to moje dzieci👄....ale slyszalam jaka wytoczyla szeptem czarna wizje przed moim M, no chyba juz prawie jest wdowcem a ona bardzo chetnie sie nim zaopiekuje bo biedak nie poradzisobie sam😠...ciekawe czy juz nagrobek dla mnie wybrala.....no....zdziwi sie bardzo jak zobaczy mnie na nogach....normalnie tak mnie tym "podgrzala", ze chyba juz jutro wstane😠....moze pomysli ze wstalam z grobu i nawiedzam ja jako duch:p:p:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×