Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Bo gupio godosz....choby Cie z działu życie erotyczne wyciągli :) Tu są już stateczne ludzie i cipunie i pikusie to nie ich jedyny temat w życiu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maćkowsky
Te L. łodkund ześ je? Z czerwunego Zagłymbia?:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maćkowsky
Nie faflej Zagłymbioku lepszys nie je :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maćkowsky
bo ja z biedaszybu:o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maćkowsky
to mosz recht jak jo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maćkowsky 2
Zmądrzyj trochę i będziesz wysłuchany jak i podejmna z Tobą rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat ja jestem z Katowic ciulu jeden niemyty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maćkowsky 3
mosz recht

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maćkowsky 3
pisze się Katovitz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maćkowsky 2
L. Akurat ja jestem z Katowic ciulu jeden niemyty -- pojechałeś po bandzie.Nikt cię nie obraża a ty z takimi słówkami zajeżdzasz??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się z trollami gadać pisałem do Maćkowsky ślepugo :P Narka szparka idę drinka sobie zrobić na lepsze spanie bo od dziś oficjalnie nie jestem już wolnym strzelcem tylko zajętym chłopem .....cheers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maćkowsky
ktoś się pode mnie podszywał :o ja nie znam gwary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo znajdę znajdę...dla Waszych córek też:P ha ha ha taki żart ułański:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BardzoCierpliwaStara
L. - zalałam się łzami.. :P Postaw coś na otarcie.. :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Witam wszystkie zrzędy:):) L.- myślałam, że będę miała synka ze Śląska... a tu zdążyłeś się zakochać....i kto mi teraz tę moją 24-letnią" latorośl" okiełzna:D:D:D...bryka sobie jak młoda kózka i ani jej w głowie ustatkować się:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Właściwie to muszę pozrzędzić. Mam dzisiaj doła po niezbyt miłych perypetiach rodzinnych, a do tego moja sąsiadka Danusia(ta po zawale) wychodzi jutro ze szpitala, tyle że jest w bardzo kiepskiej formie psychicznej. Jest taka zrezygnowana, nie ma w niej jakieś iskierki radości, zobojętniała jakaś. Nie lubię takich stanów u ludzi. Ja też mam bogatą przeszłość szpitalną, ale nawet tam nie mogłam usiedzieć(ani uleżeć) spokojnie, ciągle miałam jakieś sprawy do obgadania, załatwienia i nie miałam czasu zastanawiać się co będzie jak wyjdę, jak dalej będę żyć. Danuśka jest obojętna, złamana...kurcze mnie to dołuje. Lubię energię wokół siebie, jak się coś dzieje...:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, Danuśkę to przydałoby się wysłać do psychologa, bo ewidentnie potrzebuje fachowej pomocy. Skoro byle klecha jest w stanie doprowadzić Ją do takiego stanu, to męż pewnie może już do śmierci zapomnieć o seksie. Masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BardzoCierpliwaStara
Wiecie co, ja chyba jestem z innej sekty.. W życiu mi nikt nie powiedział, że mam współżyć tylko prokreacyjnie.. Ale najwyraźniej trafiałam na mądrych księży. Zawsze trzymałam z Intelektualistami w habitach ;) Prawdopodobnie przypadkiem mieli też serca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po wekendzie:) a ja własnie rozpoczynam urlop... który przesiedze bezczynnie w domku, a miałam sie wprowadzac własnei do naszego nowego M;( ale niestety cos budowa nie idzie i developer mydli nam oczy opoznieniami "nie z jego winy" ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo trafiałaś na takich, którzy sami współżyli więc rozumieli :P No wiem dziewczyny ze Was rozczarowałem...hormony działają i trzeba było działać:).....Ale ANA hoduj córe bo kto wie :) Nigdy nie znasz dnia ani godziny :P może kiedyś będziemy oboje z jednego kompa zrzędzić Ty i ja na Twoją córke hahahahahah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BardzoCierpliwaStara
L. - tyś się zaręczył diamentem na Niedzielnym Obiedzie ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam, zaraz rozczarowałeś. Przecież tutaj nie gromadzimy się celem szukania partnera/romansu/miłości* ale zrzędzenia. ;) * niepotrzebne skreślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie zaręczyłem do tego jeszcze daleko:D partnera, kochanka nie, ale może ten temat zejdzie na poszukuję porządnego chłopa dla mojej córki:P Pozrzedzę.......NIE CHCE MI SIĘ!!!! ja chce do domu do cycusia jak bobasiątko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×