Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Gość zkinkietka
jeszcze sobie pomarudzę: facet na którym mi zależy, nie zwraca na mnie uwagi. Codziennie muszę patrzeć jak flirtuje z innymi kobietami na moich oczach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zkinkietka....ty lepiej nie mów że nigdy do ust nie weźmiesz:P oczywiście alkoholu., Sam się na tym łapałem i jak tylko chorowałem to miałem wielkie postanowienia a potem następna większa impreza i mieszałem:D a potem rozmawiałem przez porcelanowy telefon wieczorami i nocami....ale fason zawsze był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zadziałaj a nie stój w kącie:P ja kiedyś tez się dowiedziałem, że we mnie shreku strasznym kochała sie w liceum jedna babeczka a ja latałem za innymi...tylko skąd ja miałem o tym wiedzieć skoro sama nie zwracała na siebie uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Lord L. idzie śniadać bo od 5.30 na nogach a jeszcze nie zjadł śniadania i trzeba lodówkę uzupełnić bo geld w robocie rzucili. Ahhh witajcie szynki balerony krupnioki i przepyszne wuszciki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak różnica wieku ponad 10 lat, to raczej kiepskie wyjście. Są oczywiście wyjątki, jak od każdej reguły, ale zasadniczo taka konstelacja się nie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co perswadowałabyś córce takiego absztyfikanta powiedzmy 9 lat róznicy? Zaakceptowałabyś wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie ten problem daleko przede mną ;) Na dzień dzisiejszy nie jestem zwolenniczką takiej różnicy wieku, ale podobno tylko krowa nie zmienia zdania. Może i ja kiedyś zmienię, kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mh...ja mam tylko nadzieję,że córka nie przyprowadzi zięcia w moim wieku...:D L- twoje teksty mnie dobijają...najpierw smiałam sie cały dzień z baletu na mopie teraz mnie rozbraja porcelanowy telefon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jk bv;g[i
teraz ja pozrzędze. od roku szukam pracy.wysyłam cv, pzeglądam oferty i nikt mie chce mnie przyjąć. to jest straszne. poza tym zyje w toksycznym zwiazku. z facetem kompletie sie nie dogaduje. moje życie to monotonia. zawsze wiem jak bedzie wyglądał nastepny dzień-tak jak poprzedni. chce zarabiac kase ale jak skoro nikt mnie nie chce przyjąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mackowsky
po pierwsze - rzuć faceta po drugie - wyjedź z kraju i zacznij wszystko od początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
...chyba wszyscy mają zaj.....stą sobotę:):)...nie ma komu pozrzędzić:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BardzoCierpliwaStara
No, ja miałam.. ;) Stosunkowo udaną.. :D Choć i tak L. pozostaje Obiektem Mych westchnień.. :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja miałem stosunkowo udaną sobotę:D Chociaż byłem dziś u fryzjerki i musiałem sobie sam poprawić w domu...to skandal powinienem wyjść ze salonu tak wyczesany, że na mój widok powinny kobietom majtki same plaskać o beton:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Witam wszystkich:):) L. - Masz tak samo jak mój pierworodny....jak wyjdzie z salonu fryzjerskiego, to jeszcze w domu musi potwierdzić swój nieodparty urok i ogląda się z każdej strony czy aby(jak to mówi )korzystnie wygląda.....myślę, że mogłabym Cię zaadoptować jako "syna"....tylko nie wiem czy dałbyś radę okiełznać moją "latorośl",.....Jest bardzo żywiołowa i nawet ja za nią nie nadążam....przydałby si jej ktoś, kto wziąłby ją w cugle....oj przydałby się...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha mówimy o żeńskiej latorośli oczywiście :D:D:D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak teraz myślę fajnie byłoby mieć taka teściową z kafeterii:D jaja by były a nie takie sztywne dzień dobry, tak, oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiar
witam pozrzedze i rzuce focha kjolezance tym razem poszlam do niej na kawe i dostal zaproszenie na slub syna doda ze kawa byla bardzo przypadkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłaś to się spowiadaj...padre L. Cie wysłucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maćkowsky
ciekaw jestem co dziewczynki dały swoim chłopcom na dzień chłopaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maćkowsky
pewnie swoje cipunie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maćkowsky
kurna a mnie to nie zauważają Panie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Witam. Kiedyś- wiesz tak mamusiuję już tyle lat, że jeden synek więcej nie zrobi różnicy..hehe...a i jak czytam, poukładany trochę...:D:D:D:D...a że podobają mu się kobietki... to dobry i zdrowy objaw faceta....byleby tylko nie krzywdził nikogo..... L.- mogę się zacząć starać o adopcję:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah...jo jest porzomny szac mi gupoty nie w gowie:P Jo tu frele bajeruje i na chyt ją biere....musza byc fest wierny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maćkowsky
DLACZEGO MNIE IGNORUJECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×