Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Ktos mi powie dlaczego tak jest?

Polecane posty

Nie spotkalem sie nigdy ze zwiazkiem, gdzie dziewczyna mialaby przykladowo 20 lat, a chlopak 16, lub chlopak 19 a dziewczyna 25. Za to normalka na ulicy to widok panienki lat 17 z chlopakiem lat 24 i wiecej. O co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wiesz co ty ej
sądzę ze chodzi o gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to, ze po prostu sie z takimi sytacjami jeszcze nie spotkales. To sie zdarza. Pozyjesz, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tak jest
znam sporo takich par, najczesciej tej roznicy nie widzisz' stad tak Ci sie wydaje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko zdam mature i jakims cudem uda mi sie wkrecic do pewnego zawodu, ktory zagwarantuje mi niezaleznosc to bedzie mnie stac na stabilizacje juz w wieku 20 lat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To o jaka? Jak moj plan dojdzie do skutku to nie powinienem narzekac na brak gotowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że dziewczyny lat 20+ zaczynają lub już myślą o stałym związku, jakichś zobowiązaniach, powoli zaczynają planować rodzinę i wspólną przyszłość...weź planuj przyszłość z 16latkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarza sie rzadziej niz z roznica wieku w odwrotna strone, bo to jest naturalne i nie wiem dlaczego sie dziwisz. kobiety dojrzewaja wczesniej niz mezczyzni i w pewnym wieku oczekuja ze partner bedzie "silniejszy" od nich. A jak juz same dorosna na tyle, ze silne meskie ramie nie jest im do szczescia konieczne, to wola mlodzikow, tak samo jak dojrzali faceci marza o malolacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli uda mi sie w wieku 20 latek byc niezaleznym finansowo z jakims lokum. :p Zmienia to troche postac rzeczy? Jesli bym to osiagnal po wielu trudach to trudno zebym chodzil z 17 latka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plote, nie zgodze sie ze dziewczyny dojrzewaja wczesniej, to nie jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie chcesz to tego nie rób, nikt Ci nie karze, ale ludzie z zasady łączą się w pary bo sobie odpowiadają, nie dla zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każe * - sorki, zrobiłam literówkę i złą poprawkę kinęłam :[ Beliar - dojrzewają trochę szybciej pod kątem emocjonalnym, dwudziestoparolatka ma inne wymagania od 16 latki, a już na pewno od 16letniego chłopca przyklejonego do monitora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz sie nie zgadzac, tak po prostu jest. kobiety emocjonalnie wczesniej dojrzewaja od facetow i generalnie szybciej maja sprecyzowane plany na przyszlosc. Dlatego wlasnie nie rozumiesz zaobserwowanego przez siebie zjawiska, ze sie z tym faktem nie pogodziles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierze ze poza pewnymi znajomosciami, ktorych wartosc nalezy zweryfikowac, oprocz moich sklonnosci do kombinacji i zapewne pewnej pomocy zamozniejszej czesci rodziny powinienem stanac na swoim bardzo szybko. Jak mi sie to nie uda to szkoda dalej wegetowac, tak jak to czynie teraz. Zakladam ze jak juz to bede mial nie do konca bedzie mi sie podobac perspektywa siedzenia tam samemu. Pytanie tylko na jaki kompromis bede musial pojsc zeby w niedalekiej przyszlosci byc z kims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj, stawanie na własne nogi to jedno, a bycie emocjonalnie dojrzałym do stworzenia związku to drugie. I te dwie sprawy są niezależne od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie zgodze sie z tym twierdzeniem, bo sam planuje wyrwac sie z rodzinnej chaty, ktorej nienawidze, wymyslam rozne mozliwosci, mimo ze mam 18 lat. Ktora dziewczyna w moim wieku robi to samo? Jak mi ktos powie ze jestem na poziome 15 latki to osiwieje i padne ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie oznacza dojrzałości, czasami coś wręcz przeciwnego. Nie mówię, że tak jest w Twoim przypadku, ale wiele osób które poznałam i które właśnie spieszyły się do dorosłości były mocno infantylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland, co z tego rzekomego wyzszego rozwoju emocjonalnego dziewczyn, jak do pewnego wieku sa one calkowicie nieporadne finansowo. Ja stawiam na szybkie zgromadzenie funduszy na to by szybko moc z kims stworzyc zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Związek nie zależy od funduszy. Inna sprawa, jeżeli 20parolatek wiąże się z dużo młodszą dziewczyną to jak myślisz...kto tu jest na czyim poziomie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby stworzyc warunki do mozliwego zwiazku potrzeba stalej, pewnej pracy i sporo oszczednosci na koncie. Wobec tych czynnikow te rozwoje emocjonalne nie sa tak wazne. Co z tego ze bede jak Romeo jak bede golodoopcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dwudziestoparolatek wiaze sie z nastolatka, to jest na poziomie pierwszoklasisty a jego panienka na poziomie przedszkolaka. Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stabilność finansową mają również zaradni, ale zupełnie niestabilni emocjonalnie ludzie. To, że ktoś ma głowę do interesów nie znaczy, że nadaje się do tworzenia relacji z innymi ludźmi. Poza tym, o ile 20latek może mieć jeszcze niebieskie migdały w głowie i dobrze dogadywać się z beztroską gimnazjalistką, o tyle 20letnia dziewczyna potrzebuje kogoś kto zacznie myśleć przyszłościowo i będzie w stanie zbudować z nią jakąś przyszłość, przynajmniej w teorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie czeka masa roboty.. W ciagu nastepnych dwoch lat sprawdze czy bede zyl jak czlowiek, czy jak ludzkie goowno. Troche sie boje, wielka presja, malo czasu, duzo rzeczy do zrobienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet zaczyna zarabiać pieniądze najwcześniej w wieku 19 lat, więc wszyscy młodsi od niego odpadają na przyszłościowy związek. kobieta zarabiać nie musi więc nawet 16-latki już mogą przy odrobinie szczęścia znaleźć fajnego męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×