Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonimowy111111111111111111111

Jak poderwac starsza kobiete?

Polecane posty

Gość anonimowy111
ja ma 30+, a znasz przypadki takich związków np. koleżanek z o wiele młodszymi? Jeśli tak to jak to się sprawdza? ja aaaaaona 45, ile znasz 30+ słuchających dubstepu? Z czasem się ludziom gusta zmieniają. Nie udawaj osoby z brakiem wyobraźni. Nie uwierzę, że nie zmieniły CI się zainteresowania w stosunku do tych jakie miałaś w wieku 20 lat. Przecież to normalne, że człowiek chodzi w inne miejsca. Ja np. nie siedzę w piaskownicy mimo, że mając 5 lat ją uwielbiałem. Gust mi się zmienił, dziwne nie ;-)? Przecież to było pytanie retoryczne na które dla formalności jeszcze sam sobie odpowiedziałem. Przeraża mnie Twój brak zrozumienia podstawowych kwestii. Serio nie masz 11 lat i nie pozujesz na 45-latkę? Bo tak się zachowujesz. O_O Jak znasz z autopsji to po co się tutaj mnie tak czepiasz? I to jeszcze nieudolnie? Masz jakieś mentalne blizny bo zostałaś rzucona i teraz na siłę chcesz udowadniać, że każdy młodszy szukający starszej jest idiotą? Serio się pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
ja ma 30+ koebeto,nei generalizuj :-) nei akzda nastolatka,czy kobeita przed 30 jest pusta i tylko modą,uroda i podrywem sie interesuje. Mimo,ze mam 45 lat uwazam,ze pusta to jestes ty jezeli tak wpychasz wszystkich do jednego worka. Nikt nie ejst taki sam.To,ze 5 kobiet do 30 roku zycia sa takei a takei,nie zonacza,ze nastepna 5 jest taka sama. My dojrzalsze tez nei jestesmy takei super,tez mamy w głwoach fure,skóre i komóre. Przeceiz jakbys nie maiął w głowie kasy,to nei byłąbys zadbaną kobeitą majac tyle lat co masz. Na zycie patrzymy inaczej,ale nie zawsze. Nie kazda kobeita będąc dojrzała jest NIEZALEZNA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ma 30+
osobiście nie znam z aż taką róznicą... Ja osobiscie bym się nie zwiazała bo taki zwiazek nie ma przyszłosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ma 30+
45...Przeceiz jakbys nie maiął w głowie kasy,to nei byłąbys zadbaną kobeitą majac tyle lat co masz. Sory,ale twój sposób pisania,błedy i poglady i ten tekst powyzej który wklejam dla przykładu świadcza tylko o tym ze Ty akurat zaliczasz się do tych starszych ale nie zbyt mądrych jak sama napisałaś. Do tekstu wyzej odniose sie tak..co ma kasa w mojej głowie do dbania o siebie ??? Dbam o siebie dla siebie i za swoją kase,a twojego tekstu nie kumam chodż wykształcona jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
anonimowy111 Młody Kolego,nie wchodz w szczegóły,bo zainteresowania sa rozne io wiele fdojrzałych kobiet ma je od nastoletniego wieku.Jezli masz iukierunkowane zainteresowania,to wchodz na czaty tematyczne,mozlwie,ze spotkasz tam pokrewne dusze w wieku srednim. Czepiam sie Ciebie jak i kazdej osoby,ktora pisze,mowi ,ze osoba dojrzała jest taka fajna,a osoba młoda to niezbyt taka sobie.Po prostu bronoie jakby nie patrzec nawet Ciebie drogi dużo młodszy Kolego :-) Powinnam sie czuc usatysfakcjonowana Twoimi wtypowiedziami na temat dojrzałosci kobiet,bądź co bądź dodajesz mi skrzydeł wychwajlajac wiek dojrzały chi,chi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
ja ma 30+SoRRY jak coś :-) mój styl i literowki sa takei jakei sa,ale popatrz na siebie ;-) ja bełdeow ort.nie robie,tylko litery przekładam,a Ty ,jednak bęłdami sadzisz :-) kasa ma wiele do dabania os iebie,bo jakbys kasy nei maiał,to bys zaniedbana była KOBITKO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
ja ma 30+ MNiemam,ze będąc młodszą KOBIETKĄ byłąś taka głupiutka kobietką jak te kobeity młode,na których wieszasz psy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy111
ja ma 30+ dobrze ujęła co jest interesujące w starszych kobietach. Dodam dla formalności, że nie wszystkie młode dziewczyny są puste, są też wartościowe. Ja nie twierdzę, że młode są takie sobie. Jest masa wartościowych młodych ludzi. Po prostu interesują mnie bardziej dojrzałe. Chciałbym mieć do czynienia z ukształtowaną kobietą. Czy to tak trudno zrozumieć? ja aaaaaona 45, nie wychwalam. Po prostu stwierdzam co mi się podoba. Napisałem też, że dla mnie jesteś mentalnie jak 12 latka udająca 45. To nie był komplement. Czepiasz się w sumie bez sensu, bo ja ma 30+ z grubsza bez problemu zrozumiałą o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
stara jestem moze głupia,ale niegdy nie zrozumiem sporu o wioek i sporru o płeć.Kazdy wiek ma swoje zalety i wady,to samo dotyczy sie płci. Nie mozna myslec,ze facet to świnia,a kobieta to dziwka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ma 30+
ja ona śmieszna jesteś... Ja spadam ...mam coś wiele bardziej interesującego do robienia niż polemizowanie z Tobą papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ma 30+
anonimowy ja nie napisałam ze wszystkie młode sa puste i głupie.Zresztą ja w porównaniu do ja ona45 jestem młodsza,ale chyba jednak śmiem twierdzić mądrzejsza.. Twoją sprawą jest chęc spotykania sie ze starsza kobietą i osobiście do tego nic nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
ja ma 30+ cha,cha,cha :-) masz interesujace rzeczy do zrobiania,a weszłas na kafe i podjhełas dyskusje ze mna:-) Smieszna to Ty jestes i to bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
ja ma 30+ ja Ci madrasci nei ujmuje :-) badz sobie madrzejasz,bo masz parwo byc madra,badz cop badz mlodsza jestes ode mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
anonimowy111 czepaimsie,bo zabijam czas tam gdzei ejstem :-) a pzoa tym wiadomo o co Ci mlodszy Kolego chodzi,O zwykłe zapozannie kobeity na seks.:-) I nie zaprzeczysz temu na pewno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ma 30+
właśnie z niej zrezygnowałam bo nie ma Ona z Tobą sensu.. Wolałabym odpisywać na posty autora i zrozumieć co nim kieruje niż wdawać się w dyskusje z Tobą,ale chyba i autor zrezygnował z pisania na własnym topiku:-) czytając twoje wypociny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
ja ma 30+ madrzejasza jestes i jeszcze tutaj ejstes:-) ja nie ma wtej chwli nic interesujacego do zrobienia,wieec sobie pisze co mi ślina na jezyk przyniesie,ale Ty :-) taka KOBIETA JESZCZE TUTAJ JESTES :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy111
ja ma 30+, Ty prezentujesz jakieś racjonalne podejście do tego tematu. Szanuję to, że to dla Ciebie byłaby duża różnica i nie mam nic do tego. Fajnie, że pojawił się ktoś nowy w tej dyskusji. Mam taką prośbę, jak masz koleżanki również wolne i w tym wieku, to spytaj się co one sądzą o takiej różnicy. Oczywiście byłbym wdzięczy tutaj za wpis. Interesuje mnie podejście kobiet do tej sprawy. ja aaaaaona 45, no przecież napisałem, że seks wchodzi w grę. Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robisz bład , bo kobietę
( tak starsza , jak mlodsza) pchcesz podrywac na seks. Seks kobiecie znalezc latwo ( wystarczy,ze przejdzie przez krzaki po zmroku:). Kobiety pragna czułosci, zrozumienia, rozmów, opiekuńczosci, uwielbienia - jesli uwazasz, ze mozesz to dac starszej - startuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy111
Ale mi nie tylko chodzi o seks. To uproszczenie. Seks TEŻ. To jest ważny element nie oszukujmy się, ale nie jedyny. ja aaaaaona 45 dopytywała się ciągle o ten seks to też wspomniałem, że oczywistą sprawą jest, że coś takiego miałoby miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
anonimowy111 Ale Tobie tylko oseks chodzi :-) Ile TY amsz ogólnie lat tak naparwde,bo ponad 20 lat moze oznaczac,ze jzu młody takie nei ejstes jezeli masz np.28,29 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy111
No jasne ja aaaaaona 45, przecież Ty wiesz lepiej o co mi chodzi. ;-] Bliżej mi do 20 niż do 30 :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mało wiesz o życiu
przecież to jakiś fetyszysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
anonimowy111 a co,nastawiasz sie na stały zwiazek z kobieta np.10 ;lat starsza?:-)Czyzbys sie obracał w towarzystwie młodych kobiet,mktore nicsoba nie reprezentują?Myśle,ze jakbys miał wokoło sioebie fajne,młode,inteligentne kobeity,to nie marzyłbys o kobiecie dojrzałej. Czas zmienic towarzystwo. A jak bedziesz miał 45 lat np.to co wtedy,wtedy na kafe zadasz pytanie,gdzie mozna zapoznać młode dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
anonimowy111 hm :-) a Ty w ogole miałęs dziwczynę?:-) Mam syna po 20 :-) i na szczescie madry z niego chłopak.Obraca sie w towarzystwie madrych ,młodych dziewczat i nie w głowie mu dojrzałe kobiety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boso ale w ostrogach
W ramach treningu poderwij moją babcię, bedzie szczesliwa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cos ty
sie go ja aaano45 tak uczepiła.Sa faceci co lubia starsze kobiety i sa co lubią młodsze.Tak samo z kobietami,sama znam babke która ma 55 lat i powiedziała ze se starego pruchna nie wezmie i woli młodszego kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
anonimowy111:-) no wiesz,zjezlei z Twopja psycha cos nei atk,to zgodze sie,ze nie chodzi Ci tylko o seks z taką dojrzała ;-) ale jezeli śrubki w mózgu sa dobrze poprzykrecane,to seks Ci w głowie z dojrzała i nie uwazam etgo za coś zbyt złego :-) Jak to mówia,na starej piczy młody chuj ćwiczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosa ale w ostrogach
Jest bardzo atrakcyjna i mądra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
a cos ty ---nie rozumiem ludzi,takich jak wspomniana przez Ciebie 55 latka,ktora sama młoda juz nei ejst,a rownolatka czy nawet starszego trocje wyzywa od próchna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy111
przecież to jakiś fetyszysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×