Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonimowy111111111111111111111

Jak poderwac starsza kobiete?

Polecane posty

Gość ja aaaaaona 45
a cos ty ja sie nikogo nei uczepiłąm:-) ja po prostu zabiajm nudę z pewnych powodów,wiec piszę sobie jak znajduję chetnych do dyskusji ;-) widac młody chłoiptas(autor) nie ma nic ciekawego do roboty,wiec dyskutuje z emna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy111
Tak jestem fetyszysta i cyklista i jeszcze sam szatan wcielony!!!! Podatki to też moja wina. ;-] Nie wykluczam ewentualności związku choć realnie na to patrząc pewnie szybko by to padło. Nie wstydziłbym się przedstawić atrakcyjnej 30+ moim znajomym. Znam i spotykam atrakcyjne i wartościowe rówieśniczki, ale już wyjaśniłem dlaczego chciałbym tej 'wiekowej' odmiany ;-). Nie będę się ciągle powtarzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
anonimowy111 hm szukam odmiany nie intelektualnej ;-) chłoptasiu,tylko seksualnej,i nie wmówisz mi,ze to nie jest prawda ;-) znam takich gagatków jak Ty i wiem co z czym sie je :-) No pewnie,ze nie wstydziłbys sie pokazać atrakcyjna 30+,tylko pytanie,czy ta atrakcyjna nie wstydziła by sie Ciebie ,bo wątypię abyś był taki super chłopak,bo jakby tak było,to nie opędziłbys sie w realu od namietnych spojrtzen pan w róznym wieku i nie zadawałbys pyatanie na kafe gdzie mozna zapoznac dojrzała kobietę :-) Pa,moze do nastepnego poklikania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
anonimowy111 miało być szukasz :-) bo ja nic nie szukam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy111
Na zainteresowanie rówieśniczek nie narzekam ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła ya
ja ona...wybacz ale muszę zapytać:masz okres?Czy to objawy wczesnej menopauzy?Może wybierz się na strzelnicę?Dajże autorowi spokój.Skoro jedyne co potrafisz to sypać błędami ortograficznymi i epitetami...to chyba czas wrócić do jaskini.Myślę,że jesteś całkowitym zaprzeczeniem tego czego autor szuka i nie sądzę byś wywołała u niego cokolwiek poza pobłażliwym uśmiechem.Głupiutka staruszeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
zwykła ya cah,cah,maiąłm pójsc,ale nie pójde:-) wskaz moje błedy ort. To,ze litery przestawiam,to po prostu literowki,bo nauczyłam sie pisac na klawiaturze bez patrzenia na nią,a że palce szybkomi chopdza nizmózg mysli,to sorry :-) ale i tak wiadomno co pisze :-) A dogadywac mnei mozecie,ja sie nie gniewam,bo nie mam w zyczaju obrazac sie na całkeim neiznajome, osoby,których nawet nei widze :-)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
zwykła ya :-) tak,stara jestem,ale jak mawiaja stara ale jara :-) W jaskini pomieszkałabym oby było cicho i ciepło.Odzyskałabym spokoj ducha i mozliwe,ze wyciszyłabym sie i nie czepiałabym sie z nudów ludzi mna kafe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
zwykła ya ja juz 5 lat po menopauzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła ya
Babeczko ja nie będę wskazywać.Kto czyta to i widzi.Fakt,że przestawiasz i zamieniasz litery świadczy o tym,że się jednak nie nauczyłaś,prawda?Nie mam zamiaru się kłócić.Miłej reszty dnia,odrobiny pokory i spokoju ducha życzę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
zwykła ya :-) ale błędów ort.nie robie :-) to jest najwazniejsze:-) Wskazałabym wiele wypowiedzi na kafe,gdzie liter nikt nie przestawia,a orty piszę,ze az wstyd :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cos ty
ja aon45 nie wiem co ty ćpasz,ale bierz połowę,albo zmień dilera.Oprócz przestawiania literówek robisz masę błędów ort.a czepiałaś sie 30+ z tego co poczytałam.Nie wychwalaj sie umiejętnością pisania bez patrzenia na klawiaturze bo widocznie zle się nauczyłaś skoro tak walisz z literówkami.W ogóle to jesteś żałosna,to autora sprawa ze chce spróbować z dojrzalsza kobieta.Może jak taką pozna i będzie miał porównanie to zmieni poglądy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
a cos ty jak ja lubie stac sie tematem w temacie :-) wskaz mi moje błedy ortograficzne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
a cos ty no pewnie,ze to autora sprawa co,gdzie,kiedy i z kim. Tylko,ze autor zalozył tutaj etmat w którym sie wypowiadam. Gdyby autor nie chciałto nie wymieniałby z emną opinii. Ty takze jestes zżałosna,bo to moja sprawa gdzie i o czym będę klikała . Przyganiał kocioł garnkowi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cos ty
jak na razie na tym topiku wiecej ty sie produkujesz niż autor i inni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
a cos ty :-) te,Ty od "pruchna"cha,cha :-)jak chcę,to sie produkuję:-) Polska wolny kraj.A Ty co,nie masz nic bardziej interesujacego do zrobienia i klikasz ze mną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cos ty
robić to chyba ty nie masz co bo od 17 srednio co 5 min.wpisujesz posta na 74 posty 40 to Twoje,nawet autor się juz nie odzywa:-) Porąbana baba z Ciebie i tyle,można się wypowiadac a i owszem,ale Ty wszystkich obrażasz i narzucasz swój tok myślenia,a dyskusja nie na tym chyba polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
a cos ty przeciez to żadna nowosc,ze sie nudze:-) już o tym wspopmniałam dawno temnu :-) mam prawo sie nudzic i nic nie robic oprócz uczestniczenia w mało inteligentnej rozrywce :-) A inni nie narzucaja swojego toku myslenia?Kazdy z nas narzuca kazdemu. a Tobie jak sie moja dyskusja nie podoba,to po prostu nie pisz do mnie i o mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
nie bedzie odp.do mnei,nie bedzie odp.ode mnei :-) jasne i przejrzyste :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy111
Nie odzywam się bo nikt nie wypowiada się w kwestii którą poruszyłem w 1 wiadomości. a cos ty jak masz jakąś ciekawą dla mnie radę to wal śmiało. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
anonimowy111 :-) że tak za przeproszniem sie wetnę w rozmowę :-) Ty to Ty,czy podszyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy111
Ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam gorzej
Ja jestem taka 30+ i miałam ostatnio do czynienie z 6 lat młodszym. Cholera nie mogę sobie wybaczyć, że wplątałam się w taką znajomość. Zaznaczam sexu nie było. Ale ile mnie to nerwów kosztowało. Oj nidy więcej młodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cos ty
a ja mam gorzej...zwiazek ze starszym facetem też moze ci przynieść wiele nerwów.Nikt ci niczego nigdy nie zagwarantuje,tak samo jak jednym zwiazki z rozwodnikiem wychodza jednym nie,tak samo z młodszym jednym wychodza drugim nie.U Ciebie róznica 6 lat to też nie żadna przepaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cos ty
anonimowy..rady ci zadnej nie dam,ale pomyśl sam gdzie was czyli Ciebie 20 lat i kobiete 30+ taka znajomośc doprowadzi?Kobieta potrzebuje poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji..w zwiazku z 15 lat młodszym partnerem tego mieć nie bedzie.Ta róznica wieku na pewnym etapie zacznie wam nie odpowiadac.. Chwilowy romans moze i tak,ale coś poważniejszego raczej rzadko się zdarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam gorzej
Być może masz rację. Tak już mam, że trafiam na świrów. Ciekawi mnie jednak to zjawisko, że mna sie tak interesują ci młodsi. Jak pracowałam w szkole to miałam takich adoratorów gimnazjalistów. Normalnie szok :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
a ja mam gorzej a co w tym dziwnego :-) po prostu hormony buzują w młodzieży i dlatego patrzyli w Twoją str.z pewną doza pożądliwości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cos ty
jak to mówią teraz takie trendy:-) Ja osobiście miałam konto na portalu i też w większości pisali do mnie młodzi,jeden nawet z W-wy chciał przyjechac... Dla mnie jednak róznica 15 lat to przepaść,zreszta ja patrze przyszłościowo.. Są jednak kobiety które świadomie wchodzą w takie układy.. Ja nie związałabym sie z 15 lat młodszym i z 15 lat starszym też nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam gorzej
Tak wiem jak to nastolatki. A w moim miejscu pracy jest taki chłopak niewiele ponad 20, żona dziecko już i też się tak dziwnie do mnie uśmiecha i rzuca czasem takie uwagi różniaste. Piękna nie jestem, maszkara też nie, ale są u mnie młodsze a do nich tak się nie zachowuje. Ale w druga stronę też się zgodzę tak 15 lat starszy to tez nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cos ty
wiesz w sumie to chyba też o to chodzi że kobiety w ich wieku chca zaraz do ołtarza,dzieci,rodzine itp.Nie każda oczywiście,ale w wiekszosci jak poczytasz nawet tu na kafe to One oczekują po pól roku zaraz deklaracji.wiadomo że kazdy ma potrzeby tak i dojrzała kobieta jak i 20-sto latek.Wiąrząc sie ze starszą maja przez pewien czas ten komfort ze ona oprócz miłego spędzenia czasu nic wiecej nie będzie od nich chciała,a jest w tym wieku nie zależna to i moze cos temu małolatowi za sponsoruje..bo i takie ogłoszenia i propozycje sa.Taki małolat ma pewnosc że nie zostanie tak szybko tatusiem i nikt go do ślubu zmuszać nie bedzie.jednak z czasem taka znajomość sie kończy..ale jak to się mówi wspomnienia zostają hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×