Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonimowy111111111111111111111

Jak poderwac starsza kobiete?

Polecane posty

Gość a ja mam gorzej
Ano prawda. Ogłoszeń tego typu nie brakuje. Aczkolwiek koleżanka niedawno wyszła za mąż za 9 lat młodszego. Urodziła im sie córeczka a jeszcze wychowuja jej synka z pierwszego małżeństwa. Jak na razie szczęście kwitnie. Nawet różnicy wieku nie widać. Więc może czasem o kasę nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
a cos ty chi,ci :-) niezależna jak cos :-) Tak fajnie,bez zmieniania literek piszesz,a atkei błedy sadzisz i masz czelnosc mnei krytykowac za zmianę miejsc moich literek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
a cos ty che,che jak coś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cos ty
a ja mam...pewnie ze nie można wszystkich do jednego wora wkładać.. Twój nastepny wybranek moze też być o 6 lat młodszy a z nim Ci się akurat ułoży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cos ty
a ja aaa45 czy coś tam.. Sorry,ze tak sie rozpisałam,ale słyszałam,że kobiety dojrzałe sa inteligętniejsze To jest Twój wpis ze strony 1 chyba 4 post babo inteligentniejszy się pisze skoro juz chcesz tak wytykac innym..może załóż osobny temat i tam sobie błędy z innymi wytykaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
a cos ty no widisz,ja sie nudze i Cię podpuszczam,a Ty biedna dajesz sobą manipulować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalsky
oooo jaka inteligentna wymiana zdań ... jak przystało na kobiety dojrzałe .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cos ty
biedna to chyba Ty jesteś bo nikt z tobą nie polemizuje a ty z nudów nie wiesz co ze sobą zrobić:-) Ja spadam,własnie mój facet mnie porywa na tańce a Ty siedz i pierdz w stołek 45 bo chyba już nawet twój chłop z Tobą nie gada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
normalsky ja już przedojrzałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
a cos ty och,teraz niby spadasz,nagle facet prtzy Twoim boku sie znalazł ;-) A skąd Ty mozesz być pewna,ze ze mną nikt nie klika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja aaaaaona 45
a cos ty now iesz,ja przyznaje sie bez bicia,ze w tej chwili niikt realnie ze mną nie chce dyskutowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalsky
no ja też bym potańczył, która reflektuje na wirtualne tany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóc Ci ale jak?
hm..sama jestem 30+ i wolna i mam sporo kolezanek znajmych tez wolnych,fajne zadbane i ciekawe kobitki,...ale w sumie..nie mam pomysłu jak tak mlody chłopak móglby "wyrwac" dojrzalą kobiete....bo...na tanie gadki to zadna by nie poleciała;) Chyba rozglądaj sie w swoim otoczeniu i jak wiesz ae któras wolna to gdzies zagadnij na zakupach;) moze zdarzy sie okazja ze bedziesz mógł jakos pomóc..Ja jestem zapaloną cyklistką;) i mnie nawet taki młodszy nie dogoni ;) Ale szczerze wolę młodszych...no moze nie az taakkk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy111
pomóc Ci ale jak? dzięki za odpowiedź. Skoro obracasz się w towarzystwie takich kobiet to może po prostu się ich spytaj co one na ten temat sądzą i czy mają jakieś sugestie. Może miały już takie doświadczenia. To ciekawy temat i na czasie, więc interesujące wnioski powinnyście wyciągnąć. Ja jestem otwarty na rady. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy111
Poza tym pomóc Ci ale jak? napisałaś o sklepach i o tym, że lubisz rowery. Jakieś inne dobre miejsca związane z hobby lub i nie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóc Ci ale jak?
one sie boja,.,jak i ja..hm...przewaznie są to kobitki charakterne ..ktos je b zranił...i juz nigdy .wiecej nie wchodzily...."do tej rzeki" ze tak napisze...czesto sa to b wykształcone dziewczyny,zadbane,z pasjami ..na są zjeb..;) ale.. ja..w sumie wyłacznie mialam znajomosci z młodszymi,przyjaznie ..roznie.. pytaj..co chesz wiedziec..odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm mniamka
Uwielbiam młodszych ,mam 33 lata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóc Ci ale jak?
gdzie taka dogonisz;)? basen ...wieczorem..zakupy ..nocą w 'tescio";) no ja mysle...ze tylko hakowanie w sklepach..typy ikea,jysk...mozesz udawac nieporadnego .... sklepy sieciówki typu h&m grey wolf..no i inne..mysle ze soboty ..ale predzej niedziele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy111
pomóc Ci ale jak? No ciekawe miejsca, ale w sklepie to Wy chyba jesteście w szale zakupowym i tak raczej skupione jesteście tylko na tym. Nie jest tak ;-)? A co do koleżanek to żadna nawet w żartach nie wspominała, że chce sobie młodszego znaleźć? Czego się boją? mm mniamka, no to czekam na dłuższą wypowiedź ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm mniamka
A co byś powiedział jakby to taka starsza laska sama Cię wyrwała..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóc Ci ale jak?
haha,,czego sie boją.,,ze ktos zapewne zabawi sie ich kosztem ,....kwestia wieku raczej znaczenia nie ma,choc sa takie ktore wola zdecydowanie straszych.. szał zakupowy;) cóz...bywa.. ja..czy w szale czy tez nie..w ogole nie zwracam uwagi...na ludzi...wiec musiałbyc...wleżc na mnie...albo zemdlec..albo...podejsc..ładnie sie uśmiechnąc,,,i zaprosic na kawe;) i już;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy111
mm mniamka , ja oczywiście ucieszyłbym się :-). A co, wyrywasz tak młodych chłopaków? pomóc Ci ale jak? A jakieś inne miejsca? Z koleżankami macie jakieś zainteresowania związane z konkretnymi miejscami? O rowerze już wiem, coś jeszcze ;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm mniamka
Tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy111
No to jak to robisz i w jakich miejscach? Podziel się informacjami. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm mniamka
Imprezy,internet .puby,gdzie sie da:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy111
No i jak wychodzisz z inicjatywą? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóc Ci ale jak?
ale..ale..one nie sa spacyfikowane w jednym miejscu sa rozrzucone po PL bo studiowaly w roznych miejscach potem zmienialy miasta bo ...praca etc..albo sa za granicą...spotykamy sie z rzadka,..i w sumie one sie ogolnie nie znaja,,,w wiekszosci;) jak znam zycie teraz czesc bedzie sie wrzesien pazdziernik w Turcji smazyła,,, te co ucza,,,ooo!! z 2 ie sa lektorkami ang ..wiec idz sie uczyc jezyka;) to hakuja....na przerwe zimowa..zeby gdzies wybyc w kraje egzotyczne.... mnie byc wyrwal,,,przez ostatnie miesiace w sklepach budowlanych meblowych z wyposazeniem,,,wnetrz,,,,bo "remonta" mialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze a ty
oczekujesz jakiejś recepty gdzie znależc?jak znależć?a co sądza?a co nie sadza? Rózni są ludzie i różnych rzeczy w zyciu chca.. Po za tym w wieku jakim szukasz te kobiety nie maja na głowie napisane ze sa wolne,tak samo jak faceci.Ja też szukam,ale nigdy nie wiem czy ten który wpadł mi w oko jest zajęty czy nie,czego on szuka na co czeka i jak mi z nim będzie.. Nie ide specjalnie do sklepu zeby znależć kandydata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóc Ci ale jak?
a ja pomimo 30+ nie latam gdzie sie da...i nie wyrywam małolatów... hmm..wydaje mi sie,,,ze nie dosc ze oczekujemy zeby "ta" osoba ktora nam sie spodoba była wolna...to dobrze by było zeby cos zaiskrzyło...to wiele ułatwia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm mniamka
Normalnie,czasem tańczę ,biore go za reke,i za chwile tanczymy razem:P a czasem wystraczy spojrzenie,a on sam podchodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×