Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Gość igram
sprawa gustu to działaj intensywnie i opisuj w przerwach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....już czuję tę zmianę zapachu z takiego naturalnego, złamanego nutą perfum i dezodorantu ... na ten oszałamiający wynikający z rosnącego podniecenia .... mhmmm mniam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 mozesz wyrownywac wiec swoje zapominajac o definicjach? ...tak troche sie popsuj,zaszalej.pusc hamulec,malo! dodaj gazu i wbij w ostry zakret.... igram myslalam o innym magicznym miejscu.pewno nie jestem wyjatkiem;) jesli miedzy palec wskazujacy i srodkowy ujmiesz lechtaczke...lekko je od siebie rozsuniesz.......i wtedy tam pocalujesz raz,a za drugim wysuniesz koncowke jezyka i nim dotkniesz...to ........to juz popisalam z wami chyba......... :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Sprawa iście szkoleniowo ,ale właśnie tak robię:) a jeszcze ja dotknąć kostką lodu:) trzymając w ustach ,reakcja natychmiastowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak długo az moje uda zaczna drzec, tak abym ich nie umiala opanowa....az zaczne sie wyciągac rozciagac w dziekim podnieceniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam kostka lodu...to jest mega bez dodatkow:D...no chyba ze ma sie jednoczesnie (do wyladowania emocji) cos do ssania i polykania......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
kotki2:) a działasz coś w tym kierunku pod biurkiem?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
no własnie do połykania....... dobra whisky:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli alkohol to whisky z grubego szkla.jasne. myslalam o twardym,choc niezwykle delikatnym,lsniacym,oplecionym nabrzmialymi zylami penisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze po wszystkim jestem tak popuchnięta tak delikatna i drażliwa.... igram jestem otoczona z kazdej strony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec dzis mam szalenie ciekawy wieczor z rodzina i przyjaciolmi, w poniedzialek moze bede szalec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 bo wiesz dobrze,ze jakbys tak przebrany za listonosza,lub poslanca wpadl teraz do mnie.... twoje madre slowa zostalyby tutaj. kotka,mniamusna cipeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 no prosze cie,nie wymagaj teraz przeswietlania twoich slow i czytania miedzy linijkami. odswiezaj co chcesz ale pisz do mnie wprost.ja konkretna dziewczynka jestem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wprost tez bywa miło ale w niektórych przypadkach ...to jak szybki numerek w jakimś zakamarze knajpy czy dyskoteki, szybko gwałtownie dla zaspokojenia nagłej niepohamowanej żądzy obu stron ... zasadniczo wolę na spokojnie rozbudzać pożądanie, drażnić, widzieć w oczach mgiełkę, czuć zmianę zapachu, smak zmaterializowanego podniecenia, zlizywać go z palców i czerpać u źródła ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta i tak bedziesz kusic,czekajac na swoja lu...??? to ja sie do calowania i lizania podsune blizej,co? bo mi tu chlopaki kalambury jakies serwuja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×