Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

rację masz co do poczekalni... mnie jako wzrokowca nie interesuje podniecanie NIE WIADOMO KOGO tylko dlatego, ze umie pisać... laska choćby ładna ale durna i nie znająca polskiego nie ma u mnie szans, ale powiedziałem to już dawno szukam ciekawych znajomości realnych osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john ale sam widzisz jak tu jest.jesli sie nie jest pinda (jak wyzej) to juz na pewno jest sie sfrustrowanym,wziotczalym ze starosci pasztetem siedzacym z braku-laku na ogorku. :) nie moge wyslac ci zdjecia bo jeszcze bys sie zakochal.jestem szczesliwa mezatka,z nieco wybujala fantazja.tyle mojego portretu.:) i juz sie nie wtracam w twoje poczynania i ich powody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bidna sprawa gustu hahahaha
A Tobie sprawa wydaje się,ze lepsza w czymś jesteś?Taka szczęśliwa mężatka a bierze wirtualnie do ryja każdemu facetowi. Myślisz,że Twój maż byłby zachwycony??Gdyby tylko wiedział,czym jego kochana żonka zajmuje się w pracy(albo w domu w przerwie między garami)Piszesz o innych,ze są głupie,młode pindy a sama kim jesteś?? "nie moge wyslac ci zdjecia bo jeszcze bys sie zakochal" Można upaść ze śmiechu:classic_cool:Nie tylko sama jesteś taką właśnie pindą,ale też nie masz w sobie za grosz samokrytycyzmu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa, a ja wole wirtualnie, bo w realu pewnie jak inne ucieklabys jakbym pokazal przyjaciela. to chyba jest kalectwo , bo zadna nie chce sie zdecydowac, no nie do konca zadna (mam chetna mezatke, ktora urodzila 4 dzieci). wolalbym chyba te 6 cm, wiecej mialbym zabawy. nie odchodz prosze sa jeszcze tacy co Cie potrzebuja, a takich z odmiennym zdaniem zawsze pelno wszedzie. na pewno i to zaraz skomentuja, ze pewnie nie mam nic do pokazania, ale ja mam to gdzies, chce Ciebie SPRAWA nawet gdybym mial lizac ekran. piekne, zadbane dojrzale kobiety to jest to co mnie najbardziej pociaga." emergancy" dlatego, ze wpadam tutaj na mala chwilke i juz musze uciekac, ale jestem jak to sie mowi emergency. to co sie do bucika przykleilo posmierdzi i odpadnie, a my zostaniemy. 😘😘😘 glowa do gory masz taka fantazje o ktorej niejedna moglaby tylko pomarzyc🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie jednak znize,pomaranczowa przeczysz sama sobie.przeciez wg ciebie jestem grubo po 40tce,to czyli odmlodnialam nagle skoro glupia pinde ze mnie nagle zrobilas? pilnuj swoich majtek i dbaj,zeby ktos procz ciebie mial ochote je zerwac.popsulas ten temat.jak widzisz nikt chyba twoich postow nawet nie czyta,wiec po co tu twoj smrod zostawiasz? a teraz,specjalnie dla ciebie- emergency-najzmyslowiej jak tylko moge ocieram sie wypieta dupeczka o twojego przyjaciela. :)do sklikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak mozesz zarzucic mi brak samokrytycyzmu (hmmm nie za trudne slowo dla ciebie?) skoro nie masz pojecia kim jestem i jak wygladam? najzwyczajniej nie znasz znaczenia tego slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosiek_07102011
Mika0904, czy jakoś tak, podobno często to robi, tj. masturbuje się w pracy. Zresztą nie tylko sie masturbuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emergancy
Sprawo, spraweczko jestes cudowna, juz leciutko muskam przyjacielem po tej slicznie wygietej pupeczce i jestem juz caly gotowy.........rozstaw leciutko nogi , zebym mogl poczuc wilgoc Twojej slicznej cipeczki, a teraz prosze ukleknij i pobaw sie tak jak to tylko TY potrafisz.......wow jol ..........sprawa jednym zdaniem tak mnie wkrecilas, ze......... wow jol........ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nono ta pomaranczowa
za cienka i jej majtki nikogo tutaj nie interesuja, smierdza z daleka :(:(:P Sprawa bedziemy Cie bronic, bo co za znaczenie ma ile razy i komu bierzesz do buzi jak robisz to najlepiej. Ten Twoj maz ten to dopiero ma jazde :P pomaranczowa, siedz cicho i ucz sie jak mozna byc super laseczka i nie wazne czy SPRAWA ma 20, 30, 40 lat- robi to co sprawia przyjemnosc jej i partnerowi, a tutaj to pewnie wszystkim.... no moze nie tobie bo po wypowiedziach widac, ze zazdrosc cie zzera. gdyby moja kobieta wracala z pracy wiecznie chetna na seks to bylbym zadowolony nawet gdybym wiedzial co moja kochana zoneczka robi wirtualnie. do tego Sprawa robi to z wielka klasa czego nie mozna powiedziec o tobie. czytam od poczatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ciekawski..
a gdzie tak dajesz czadu?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ciekawski..
w sensie w jakim miejscu? :) własne biuro? jakas wieksza przestrzen? czy jeszcze gdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bidna sprawa gustu hahahaha
Tak do waszej wiadomości - jestem mężczyzna i sprawa gustu dla mnie faceta to zwykła szmata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ciekawski..
fajnie brzmi to "tzw biurze" :) mówisz jak zawsze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ciekawski..
a cóż to za "robota" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ciekawski..
tez siedze w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ciekawski..
no jakos trzeba sobie urozmaicić ten "udany wieczór" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ciekawski..
nie cała :) jeszcze godzina, tez chetnie wyskocze na jakas flaszeczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ty masz juz prawie "dobrze" bo ja jeszcze troche tu "posiedze" na swoim zgrabnym tyłeczku ;) Ale pewnie nie długo potrwa to siedzenie bo już za mną "tęsknią" koledzy... Ech...faceci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wildBoys
Hanka pokaz ta zgrabna pupcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ciekawski..
na zgrabnym tyłeczku mówisz ;) chyba musze sobie znalezc jakas towarzyszke do flaszeczki na dzis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widze na erotyku nic się nie zmieniło...wystarczy napisać że ma się zgrabny tyłeczek a zaraz się "obudzi" jakiś podglądacz :P Do flaszeczki to najlepiej pasuje ktoś kto i dobrze smakuje ;) Nikt nie lubi mieć kaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×