Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Gość Jesienna kobieta
Jesienny park,ksiezycowa noca,kilka latarni ktore delikatnym swiatlem padaja na te lawke,na ktorej spotkali sie Jesienna Pani i Jesienny Pan.Dookola nich sterta zoltych lisci,ktore z kazdym podmuchem wiatru plyna wprost pod ich nogi.Jesienna Pani wpatrzona w Pana.Cieplem mnie Pan otulil -patrzac na mnie, dotykiem warg sprawil Pan ogromna podniete w moim ciele, dlon ktora gladzila moje uda,doprawila smakiem tych ruchow rozkoszy mojego ciala. Jesienny park Jesienna Pani Jesienny Pan...i ta magiczna chwila rozkosznej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trwaj chilo trwaj, jestes taka piękna, Trwaj i nie uciekaj JESIENNA PANI. Oczyma wyobrażni widzę twoją wspaniałą postać, zmysłami czuję Twoją namiętność. Chodź do mnie przytul sie daj usta do pocałunku, daj wszystko do pieszczot. Daje i biorę im wiecej daję tym więcej biorę. Bierz wszystko JESIENNA PANI, weż mnie całego z ciałem i dusze i BĄDŹ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesienna Pani, jesteśmy w topiku masturbacja w pracy, Masturbacja to miły temat , erotyka także, ale w pracy mamy tak wielkie przewry że zapał stygnie. Z wielką przyjemnością z Tobą popisze, pogadam, daj znam na GG 102 47131 R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez przerwe przy okazji. jakos trudno sie efektywnie masturbowac przy waszej jesiennej nostalgicznej poezji jurek,pytales o deszcz-wiec odeslalam cie do strony poprzedniej.gdybys czytal od poczatku-nie byloby pytania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy rozmowie z osobą o jesiennym nicku, nostalgia wychyla się sama. Jesień, czyż to nie pięka pora na erotyke?? Wczesne zachody i te barwy za oknem nastrajają bordzo romantycznie. Wiez z pocżatku delikatnośc a potem>>>????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienna kobieta
Sprawa gustu-masz racje nie pasuje tutaj:)pozdrawiam. Jesienny Panie-dziekuje za chwile dla mnie,okazuje sie ze mozna tesknic za takim pisaniem,zatesknilam. Milego masturbowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Szczególne pozdrowienia dla sprawy i echh... Z tego co widzę większość musiała zająć się praca. I na przyjemnosci braknie czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jurek-na przyjemnosci nie moze zabraknac czasu.i nie brakuje,jak juz pytasz. przeciez to nie pamietnik nimfomanki,zeby sie w monologi o doznaniach bawic.:D ale zerkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fachmann
pasadena a pogadałabyś z Ferdkiem poza forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fachmann
Trochę szkoda, ba na forum wiele osób zaśmieca wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia822
witajcie!!! czasem miło sie was czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienny panicz
@Jesienną Pani, a czy w tej jesiennej scenerii miałabyś ochotę wykonać soczystego lodzika z polykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomiiii
ja mam wielka ochote:) kolezanka z naprzeciwka dzis wyjatkowo sexownie wyglada, zmyslowo blyszcza sie ustaa i dekolt swieci pieknymi piersiami, ahh , az mi uroslo w spodenkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekkoz z gdato
tomiii... sprawdzałeś, czy ma biezliznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomiiii
niestety nie mialem przyjemnosci sprawdzic czy ma bielizne,ale raczej ma. baloniki za to pierwsza klasa:) soczyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomiiii
jurekkoz z gda chyba powaznie nie mowisz... tylek ma fajny ale zeby sie przy niej brandzlowac to lekka przesada. ile ty masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×