Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

58 musialam wyjsc do toalety lekko zwilzyc kark zimna woda.dostalam rumiencow jak na sporym rauszu.....bardzo podniecajaco piszesz.nic tylko zeby zatopic w tym dojrzalym owocu i niech sok plynie po szyi i piersiach. nabieram cala taka ochota nieziemska...dobrze,ze dzis piatek :P bo nie szybko odpuszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny .... jakie wy zachłanne ... a potem rozdrabniacie się na obu zamiast skupić na jednej :) Sprawa a wiesz jak świetnie robi kiedy dmucha się na taki mokry kark stojąc z tyłu, zaczepiając ustami (no i wąsem oczywiście) o uszka, kark szyję, a dłonie błądzą szukając delikatnie na oślep oznak podniecenia ... lędźwie dotykają pośladków a budząca się męskość sama odnajduje miejsce gdzie czuje się najlepiej, gdzie ciepło przytulnie wilgotno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od tylu czujesz najpierw jedrnosc i miekosc posladkow,na ktore napierasz rosnacym swoim podnieceniem....no chyba ze jestesmy w domu i wiesz dobrze,ze pod sukienka nie mam bielizny......wtedy wystarczy uniesc lekko jej rabek i poczuc natychmiast to cieplo i wilgoc,ktore zaraz ci oddam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastabator
dzis w pracy ogladalem filmiki bukkake.... bylem ten na Chatzy Bukkake, tym sławnym polskim czacie o bukkake.... fantazjowalem...a drazek w gaciach płonął.............. musialelm wyjść do toalety.... pozniej stanalem nad pisuarem i mysląc o dzikim bukkake zaczalem obciągac.. nie czekalem dlugo az ....posłałem gorące białe strugi spermy prosto w pisuar............ ciężko bylo otrzasnać parującego penisa z resztek ...ale ulalo się.... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJADAM0S
A może na grzyby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tak
cicho tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno tu nie zagladalam
jak tu cicho:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hmmm wystarczy że człowieka nie ma dwa tygodnie i wszyscy się rozleźli :( Sprawa .... gdzie się zapodziałaś ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubudubu
Też lubię czasem to zrobić. Pracuję sam ale raz mnie mało ktoś nie nakrył więc teraz wychodzę do toalety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat umarł.. ludzie uciekli :( :'( tesknie za Wami moi wiecznie napaleni koledzy i kolezanki... tey nooo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
no właśnie co sie tu stało i gdzie stałe uczestniczki co za wami sie dzieje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Wszyscy :) wróciłem do pracy:) co słychać u Was dobrego?? odzywajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro juz nikogo z Was tu nie ma.. to sobie chociaz raz jeszcze caly watek przczytam... a co mi tam... TESKNIE CHOLERY WY MOJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesio65
mnie się tez zdarzyło było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
echhhh...:) co u Ciebie? nie odzywasz sie a potem narzekasz ze nikogo niema:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Marta poranna, sprawa gustu;)i gdzie sie wszystkie masturbantki podziały?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
sa? tylko nicki zmieniły? cz sunia nowa tu jesteś w temacie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×