Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lampka wina razy dwa

Zarejestrowałam się wczoraj na portalu randkowym i ...

Polecane posty

Gość lampka wina razy dwa

Faceci którzy do mnie zagadują robią błędy ortograficzne oraz mówią do mnie w sposób dający mi do zrozumienia, że nawet odpowiadam ich wymaganiam co do kobiety. Sami są słabi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest ładna
na serwisie randkowym nikogo ciekawego nie poznasz. tam się ogłaszają ofiary losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka wina razy dwa
musiałam sprawdzić. w życiu realnym poznaje dużo facetów, ale to albo jacyś już zaliczeni przez moje znajome (w sensie krecili już z kimś a ja się nie chcę nikomu narażać) albo szybko się z nimi zaprzyjaźniam i mowy nie ma o romansie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka wina razy dwa
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka wina razy dwa
a są jakieś inne? nie jestem w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka wina razy dwa
ale znam kogos kto kogoś kiedyś tam poznal i teraz są szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
wydaje mis ie ze te portale to sie strasznym "sciekiem" zrobiły....moze jeszcze z 2 lata temu mialo sens szukanie tam kogos teraz..nie bardzo... choc..jesli operujesz żartem wysokiego lotu to....jest szansa ze odezwą sie osoby na poziomie.. musze przyznac ze pod tym wzgledem to mialam szczescie,choc pisalo sie ciekawie...ale...na tym sie konczyło bo jakos nie widzilam sensu w poznawaniu tak kogos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
no ja tez od znajomych słyszlam o takich zwiazkach ..nawet znam jedną kobietkę ktora tak poznala kolejnego partnera,i sa ze soba... to w sumie jak w zyciu...loteria,ruletka;) ale jesli obie str bedą fair to wypali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka wina razy dwa
ja mam wrażenie i nie chciałabym tutaj nikogo obrazić, że ci panowie nie są inteligentni, ale może to nie to, może po prostu nie są błyskotliwi a ja zawsze jakoś jedno z drugim łączyłam. dlaczego oni myślą, że dodawanie zdjęć bez koszulki czy przy aucie jest ok? ja nie chcę być wredna, ale widzę że nic tam po mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze sa inne ja zalozylam konto na www.polishdating.it ale tam praktycznie sami ciapaci wiec nie ma po co siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
hm..ja sobie jaja robilam ze tak powiem,ale lepsze sa randki o2 chyba wygodniejsze miejsce choc swirusów jeszcze wiecej,sa tez czarne listy ktore tworza kobiety-przewaznie oszukane dodam..i ostrzegaja przed niektorymi osobnikami jaj sobie robilam..ze robilam swirnięty profil...wtedy zaden głupek sie nie czepiał a inteligentny złapał w lot o co come on..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dziewczyn jest identyczna tendencja. Sam mialem konto przez jakis czas i nic wielkiego z tego nie wyniknelo. Dziewczyny wedlug mnie szukaja nie wiadomo czego i kogo(moze nie wszystkie ale spora wiekszosc). Moze po prostu licza, ze przez neta poznaja J.Deppa lub B.Pitta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
oj tam oj tam...obydwaj są zajęci przeciez...;) ja tam bym chciała poznac szczerego,prostolinijnego faceta ,reszta..hm..jak ludzie oboje pracuja i sie wspieraja to reszta sie tez ułozy.. normalnego...zeby było tak ze to co mówi ma przełozenie na zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka wina razy dwa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
ta "wyśta chłopy" w tem internecie wszyśckie ideały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
"lampka wina" i robisz co najmniej 2 profile swoje rozne najlepiej jak juz ktos Ci spasuje to w miedzyczasie sprawdzaj z innego.....oczywiscie inna osobowosc,,i w ogóle,,,, oj mozna sie wiele nauczyć,,,,jakie to kameleony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
to ja juz nie jestem zupełnym ideałem ,,...;) moja oaobowosc podobno wystarczyłaby na wiecej osób.,,,to opinia mojej kolezanki....tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka wina razy dwa
Mieszkalam w Irlandii i kiedys zarejestrowalam się na ichniejszym portalu, to bylo 1,5 roku temu. Wyglądam jak modelka, więc nie mialam problemow ze ściągnięciem kolesi na mój profil. Jeden był bardzo błyskotliwy i przegadaliśmy na skypie kilka tygodni, w końcu się spotkaliśmy i był takim troche ciamajdą chociaż bardzo przystojny. mowil, że jest spłukany i nie postawil mi nawet piwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
ale ze co robimy napad na portal randkowy i robimy komuś łomot czy wode z mózgu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka wina razy dwa
księgowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka wina razy dwa
nie bo mnie jest żal tych ludzi dla których to jest jedyna nadzieja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naprawiacz_duszy
Serwis randkowy to grupa ludzi. Jeśli poczekasz i będziesz uważna - znajdziesz swoją bratnią duszę. Nie łódź się ze po 2-3 dniach spotkasz księcia. Znam kilka udanych związków z portali, ale to trwało z kilka msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
absolutnie nie "jedz" na współczuciu bo sa tacy ktorzy to wykorzystaja...uwierz mi...kazdy jest kowalem swojego losu...sorrki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jest że te wspaniałe, wyglądające na modelki i inteligentne kobiety muszą się pętać to jakichs portalach na s? jakieś niezrozumiałe po prostu zjawisko przyrodnicze. no ale ja jestem tylko głupim chłopem więc mogę nie rozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
ja jestem na tyle....empatyczna ze czy to bedzie palacz c.o czy profesor U.J to ja sie dogadam...ale..czy ktos po drugiej str jest ok...to ciezko poznac...a juz badania zrobili ze tylko 3 % na portalach randkowych loguje sie by kogos poznac na zycie,.reszta...wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka wina razy dwa
Wiesz Karolyyyn, napisz mi coś więcej na ten temat. powiedz o tym jechaniu na współczuciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×