Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lampka wina razy dwa

Zarejestrowałam się wczoraj na portalu randkowym i ...

Polecane posty

A co to dąb? Jakieś och i ach? A taki kawałek badyla na skale, albo na pustyni gdzie w koło sam piach, a to uparcie rośnie, bez względu na wszystko. To jest coś. Nie mogą być wszyscy dębem, bo krowy by musiały po drzewach łazić, żeby z głodu nie zemrzeć. A i nie tylko krowy. Ale krowa na dębie do dosyć ciekawe wyzwanie dla wyobraźni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
ale czy taki "bzykacz" ma blokade na zakochanie się?no przeciez i jego moze trafić strzała Amora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale wiem, ze nie zawsze udaje sie ludziom znalezc kogos przez internet." bo i tych amerykanów polskiego pochodzenia penetrujących sieć w poszukiwaniu polek chętnych do ożenku mało. gdyby było więcej to założę się że mniej kobiety by narzekało na portale. a tu niestety standardem są raczej kielce (albo jeszcze gorzej) a nie nowy jork.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co to dąb? Jakieś och i ach?" chodzi o to że autorka raczej szuka dębu niż czegoś krzywego i karłowatego, nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
hmmm,mysle o tym..krowa dostojna i dab tez...coś w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka wina razy dwa
do karolynnn Tak trafia ich strzała amora :) Jestem tego świadkiem. Zawsze po tym jak między nami romans się kończy to oni zaraz zakochują się w innej i wchodzą w związek jak nigdy wcześniej. To jest niesamowicie frustrujące bo ciągle sobie zadaje pytanie dlaczego to nie byłam ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateo24
ja tam mam profil co prawda jakieś 2 tygodnie i nie uważam sie za nieudacznika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nawet karłowata roslinka na skale ma prawo myslec ze ma szanse być jak dąb!" no ale raczej, sądząc oczywiście po tym co pisze autorka, takich szans nie ma. choć oczywiście myśleć sobie może co chce ale jedynym efektem jest temat o tym jak się autorka rozczarowała portalem na s gdzie zamiast dębów same karły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
ajjj będziesz i Ty szczęsliwa....zobaczysz to sie zmieni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no żenada a miał mature" Nie matura lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera :D Mój kumpel też ma maturę, ale jak sobie porównam nasze matury (obie jeszcze stare) to jakaś totalnie inna bajka. (Wiem, bo mu wypracowania pisałem wcześniej do szkoły. I musiałem się starać sadzić błędy, a i tak zgarniał opierdziel, że to nie jego. To były najtrudniejsze wypracowania w moim życiu :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
no to wsród piszacych panów róbmy casting moze któryś sie nada?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaa mala jaa
Ja nie wiem, czy duzo Amerykanow tak szkuka, raczej watpie. U mnie tak wyszlo jak wyszlo, nie szukalam na sile Amerykanina. Maz mowil, ze zaczepialo go wiele Polek, zeby sciagnal je do Stanow na fikcyjne malzenstwo, wiec sie nie dziwie, ze niewielu obcokrajowcow decyduje sie na takie portale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
oj..ja juz mam taką..która by ta pasowala...kiedys widziałam taka była zjawiskowa beżowa bardzo podjedzona była....miałam wrazenie ze jakby nie łancuch to by odleciała;) no i miała takie długie rzęsy.....bajeczne....na dębie...taka krowa....dama krowiego rodu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jako rze ogołoszono tutej kastink, to tżeba by se pszygotować jakieś siwi hyba" Hmm, "urodzony w mieście Żeszowie" (no akurat ja nie, nigdy nawet nie byłem ale szkoda, takie ładne w pisowni. :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
oj...jaki zal,....jezdem z okolic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka wina razy dwa
dużo jest fajnych lasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wszystkie krowy mają takie rzęsy. Zalotne :P Oczy też :D Słyszałem o człowieku, który zafascynowany krowimi wielkimi oczami powiedział koleżance, która mu się podobała, komplement. O oczach. Przestała się do niego odzywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka wina razy dwa
Jak skończyła się historia z tym, który rozścielił łóżko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
mnie fasynują..ale ta była jakas podrasowana zupełnie... fasynują mnie bo sama podobno mam takie....i bym sie wcale nie obraziła..na taki komplement...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
no ..za młody był i za głupi...facet musi mnie fascynowac...a tu trzeba by zacząc od nauki podstaw ortografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
".i bym sie wcale nie obraziła..na taki komplement..." Hmm, może to jest sposób na wyłowienie z tłumu wszechświata "tej onej"? Mówić ten komplement, aż się któraś nie obrazi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
no;),,,,masz nózki jak sarenka,,,,,,co takie smukłe,....?nie kochanie takie owłosione;),...tym tez mozna sprawdzic przydatnosc do.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tym tez mozna sprawdzic przydatnosc do....." ... nocnego przytulania. To wtedy jak w dzieciństwie. Przytulać się do pluszowego misia. Takiego włochatego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie wierze ze ładna
kobieta moze miec problem aby poznac kogos fajnego nawet przez neta. ale to moje drogie panie - widac macie taki zły gust ze spotykacie sie z facetami którzy chca was tylko zaliczyc. to duzo mówi o tobie autorko ze facet nie jest toba dłuzej zainteresowany. ja 9 lat temu poznałam swojego obecnego faceta własnie na pewnym portalu, a weszłam tam tylko raz. ostatnio z ciekawosci załozyłam konto tez na pewnym portalu (oczywiscie mój facet o tym wiedział wiec nie była to zadna próba na skok w bok) i gdybym nie miała faceta to miałam okazje na co najmniej kilka fajnych i powaznych znajomosci - tzn takich co nie nie skoncza sie tylko na 1 randce i próbie bzykniecia. i wierz mi - ci faceci byli na prawde przystojni a nie jakies niedobitki zyciowe. a takich gości co patrza tylko na wyglad i licza na szybki numerek inteligentna kobieta powinna odrazu spławić . wiekszosc tego nie robi wiec jest przegrana juz na starcie, a potem sie dziwia ze nikogo fajnego nie moga poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka wina razy dwa
nie uznaję gloenia nóg w zimie :D i chyba nie jestem w tym osomotniona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie uznaję gloenia nóg w zimie i chyba nie jestem w tym osomotniona " ooo, ja to nawet nie golę w lecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×