Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lampka wina razy dwa

Zarejestrowałam się wczoraj na portalu randkowym i ...

Polecane posty

Gość karolynnn
ok biorę pełen pakiet,,,i prosto do łozka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
moze zacznij od nóg...potem jakos sie przecisniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka wina razy dwa
też już spadam. dobranoc !! paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
paaaaaaaaaaaa i ja spadywuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
a ładna ta męska stopa aby? jak cos to i stopa moze być;) jak duzy rozmiar...to nawet byłoby do czego ssie przytulić ,,,ja mała jestem ogólnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe jest piękne. Ale stopa też nie największa. Chińskie 41 :P Czy ładna ta stopa? To zależy czy w pełnym makijażu :D Ale jak mówi prastare przysłowie "Stopa mała czy wielka, zawsze znajdzie się wielbicielka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
jjjhaha :) dobre!a ja zdychająca nadal,,,idę zrobic jakies maliny.....znaczy herbate z malinami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
i to jakie...!!!:) tzn...robiłam.. chyba nie pamiętam jak..to było już,,,,yhm,,,, :( chora nadal,...ale pracująca,,,,wiec kieruje swoje kroki ku..kanapie i ciepłemu kocykowi byeeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się wykocykowałem. Choć na zdrowie nie narzekam. Ale zawsze chociaż przytulenie do podusi to jakieś przytulenie. A teraz trzeba za intelekt się swój wziąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
i poszalec po cafe? :) takie były plany;)? a ja szykuje sie na drugą turę..juz w poscieli ;) moze ozdrowieję i będę zywsza jutro ;) kolorowych pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, że nie :P Powtarzałem sobie "Soy polaco. Y tu, de donde eres? Me llamo Bla Bla Bla. Como te llamas?" i takie tam. Miłej drugiej tury. Słodkich snów i zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
buenas noches!!!preparando para coride? sueos de colores :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
*sueos de colores

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korolcia, zagalopowałaś się. Ja jestem póki co na etapie Soy polaco :P Ale nie zrozumiałem tylko pytania. Choć mam pewne teorie co do niego. I Tobie kolorowych, słitaśnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
ja tylko skorzystałam z translatora gogole;) jesli masz teorie...to ok :)..na temat pytania..:) ja podobno działam na facetów,,jak czerwona płachta na byka;) jakby co....moze słuzyc pomocą ;) Niestety ,pisze ukradkiem,,,z pracy..wiec krótko...pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spryciula. Ale dlatego nie mogłem znaleźć tej coridy w słowniku i domysły mi pozostały (słuszne):D Jak czerwona płachta na byka? Wpadasz w oko i nie dajesz o sobie zapomnieć? Hmm, szkoda by Cię było użytkować do takich celów. :P Zresztą wcale mnie nie kręcą takie zabawy (tj. corrida). Może to bardziej "równe szanse" niż myśliwy ze strzelbą kontra straszliwie groźny zajączek, ale mimo wszystko jakieś takie nie fair. Już lepiej niech się dwóch po pysku tłucze. Przynajmniej obaj dobrowolnie to robią. Idę zaraz zgłębiać tajniki espagnol. Pozdrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
bardzo fajna filozofia zyciowa ;) Hm...troszke myslAlAm o czyms innym,,,,działam chyba na nerwy glownie osobnikom męskim :) Ogolnie jakos nie jarze tego swiata damko-męskiego...jakie sa tajniki doboru i jak to hula..i czym jestem starsza...tym dostaję czesto wiekszego wytrzeszczu...włalsnie zostlam poproszona o to bym byla "alibi " dla kolezanaki,,,ze to ze mna gada przez komórke..a nie ..mysle ze z mezczyzna...jakims...a związek mojej kolezanki wygladal,,,idelaNie prawie...hm..to ja juz nic nie rozumiem...ale za dlugo tu juz nie popisze..bo jej facet mnie .......to nie wiem juz sie pozegnac...no moze zrobie to jutro... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
on jest mega zazdrosny!!jak załapie ze ona nie gada ze mna a...z kims tam...to mnie zabije...chyba.... czeski film...chory układ,a mowia ze starszy partner to stabilizacja....etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, ale to ich problem, że tak powiem wewnętrzny. To u nich jest coś nie teges. Więc zamiast zabijaniem miłej Karolinki niech zajmie się swoim związkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
hmm.ktos taki by mi sie przydal.. jak Ty ;).ale jako taki mały ludek zeby sobie siedział na ramieniu,,,i jak mi laza po glowie rozne glupoty albo mam 100 tys problemów,,,to cos by podszeptal....mądrego czasem pociągnął za ucho albo i młoteczkiem puknął w czółko;) zebym..sie opaamietała,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja jestem taki średnioludek. Więc na ramię się nie zmieszczę. Tak poza tym to do usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
no nie wiem czy brac...no i czy dam radę targac,,,na ramieniu,,,,pewnie z 7 dych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
* ach nie doczytałam...sorry,....i tak sie nie zmiescisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
ale z uslug...to co mozna..sobie zyczyc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×