Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

calineczka12345

ciekawy przypadek prosze o wypowiedzi!!

Polecane posty

czy mozna zajsc w ciąze dzien przed terminem @??? TAK! dowodem na to jest moja bratowa ktora wczoraj była u lekarza!!! moim zdaniem to bardzo interesujace regularne okresy co do dnia 28 dni no i .... natura płata nam figle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sex uprawiała tylko 1 raz w całym poprzednim cyklu własnie dzien przed planowym terminem @ i dzidzuś ... Naprawde dla mnie to nie prawdopodobne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Władysława1976
OK. Ale skoro zaszła dzien przed @ to juz tej @ nie dostała-bo nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie dostała i bła lekko w szoku po tygodniu test był pozytywny....lekarz własnie potwierdził ze z terminu @ wychodzi na 15 maja a z usg na 2 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisia
Skąd wiesz, że uprawiała seks tylko raz? Tak Ci powiedziała? Może uprawiała z kimś innym niż Twoj brat, ale przecież tak Wam nie powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kolezanko wiem ze nie kłamała bo mieszamy razem ma 9 miesieczna córke i siedzi z nia cły czas w domu :) wiec nikt nie przychodzil do niej i nigdzie nie wychodzila:) a pni gin potwierdziła ze terminy rozbiegaja sie o przeszło 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam wczoraj , w dzien terminu @ i jest druga blada krecha...okresu nie ma juz 2 dzien:) do lekarza mam 2 tyg...poczekam i wtedy sie okaze. po tym przypadku widac, ze wszystko jest mozliwe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisia
No to gratulacje w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies tam czytalam,ze jak sex jest rzadko albo z nowym partnerem,to cialo sie dostosowuje i jest w stanie zajsc w ciaze nawet "poza wyliczona owulacja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli powinna miec dziewczynke:) Ponoc tak jest ze jak jajeczko przeczeka przez miesaczke to do zaplodnienia dochodzi w czasie owulacji i wtedy jest dziewczynka! Po jajeczko dziewczynki jest wolniejsze, a chlopiec powstaje podczas stosunku wlasnie w owulacje bo jajeczko jest bardzo szybkie i sie zapladnia, moze haotycznie napisalam ale u mnie to sie sprawdzilo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak rozbiegaja o 2 tyg to , owlacja jej sie przesunela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynika z tego ze owulacja tak bardzo sie przesuneła bo z terminu @ wychodzi termin porodu na 15 maja a z USG na 2 maja ze to dopiero około 5 tydzien wiec zaszła na 100% dzien przed terminem okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moglo przeczekac a owulacja mogla byc wczesniej ale ja obstawiam dziewczynke! A teraz co ma dzieczynke czy chlopca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka23
nie wiem, czemu się dziwicie. Organizm kobiecy to nie szwajcarski zegarek. Na przesunięcie owulacji może mieć wpływ głupie przeziębienie, stres, zmiana klimatu, dieta. Nie obserwując swojego organizmu, nie można mieć pewności, że do owulacji doszło i nie można zakładać, że jest się dzień przed @. To że 100cykli było 28dniowych, nie znaczy że 101 też taki będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka23
calineczka12345 ale kobiety stosujące naturalne zapobieganie nie wyliczają dni płodnych, a mierzą temp, obserwują śluz i szyjkę, więc wiedzą, czy do owulacji doszło ja mierzę i w czerwcu skok potwierdzający owulację miałam dopiero w 40dniu cyklu, a cykle zawsze mam 28dniowe. Skoro mierzyłam, to wiedziałam =, że nie było owulacji, więc bezmyślnie nie współżyłam bez zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka masz racje !!!! tylko troche to takie nietypowe i poco wmawiaja nam ze najlepsze jest naturalne zapobieganie ciąży jak widac wcale nie skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie nie wyobrazam zeby codzinnie mzyc temp i to wszytko inne bo to zajmuje duzo czasu ( a jak obserwowac szyjke??) dlatego ja stosuje inne zabespieczenia mniej naturalne ale bardziej skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bezmyslnosci tez tu nie mozna mowic bo sa po slubie 6 lat i zawsze tylko ta metoda sie kierowała!!!i nigdy nawet 1 dzien okres sie nie spóżnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalaal
calineczka, ty to taki tępak jestes,ze żal czytac twoje topiki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
"ja sobie nie wyobrazam zeby codzinnie mzyc temp" :D wiesz, ile to czasu zajmuje? Niecałą minutę albo dwie, w zależności od termometru, no kupa czasu rano, zwłaszcza że się w łożku leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×