Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vbjde

czy tylko brytyjczycy pija herbate z mlekiem???

Polecane posty

Gość vbjde

bylam w kilku krajach i tylko tu w uk a dokladnie w szkocji pija herbate z mlekiem.jestem tu kilka lat i ZAWSZE musze miec mleko w lodowce dla gosci.denerwuje mnie to bo ja nie uzywam mleka czesto,jak robie jakies ciasto lub sos i potrzebuje mleko to kupuje w malych kartonikach.jak ma ktos do mnie przyjsc jakas szkotka czy szkot w gosci to zawsze SPECJALNIE lece po mleko do sklepu.zesraliby sie bez tego mleka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawarka
nie, nie tylko w Australii wiekszosc ludzi pije z mlekiem, przywiezli zwyczaj z Wysp i widocznie sie zakorzenil... a moj maz Polak i tez pije z mlekiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbjde
dla mnie to obrzydlistwo pic cos takiego.jak probowalam to mialam odruch wymiotny:O moj kolega szkot troche nazwiedzal i wszedzie sie ludzie dziwili ze on pije herbate z mlekiem.poza tym mleko jest dla dzieci,dorosli nie powinni pic czesto mleka.kiedys jak bede miala goscia to powiem ze niestety ale mleka nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sygnatura
nie, ja Polka i też piję z mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbjde
w innych krajach moze czasem sie tak pije.ale szkoci inaczej nie wypija herbaty ! kupuje dla nich mleko specjalnie a potem musze je jakos spozytkowac by sie nie popsulo.kupie i co? po 3 dniach wyrzuce? oni maja gosci w dupie,nie sa goscinni,ale dla nich te mleko MUSI BYC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sygnatura
bawarka jest dobra, ale od czasu do czasu lubię wypić zwłaszcza w zimowe wieczory, ale wiem ,że mało ludzi lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co ty sie przejmujesz
Nie kupuj mleka powiedz ze nie masz to wypija bez. Albo nie wypija. Ich problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi za to zawsze leja mleko
Nie pytając czy lubię ..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbjde
mi tez wlasnie niektorzy leja mleko nie pytajac.a tacy niby kulturalni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smierdzi od ciebie z daleka , nie powiem czym. taki swiatowiec z ciebie a niewiele wiesz o wlasnym kraju. herbate z mlekiem u nas zwana bawarka , pijalo sie w przedwojennej polsce. dodam ci jeszcze "szkotko" kochana ze przedwojenna warszawy byla nazywana paryzem europy wschodniej. ale ta POLSKA nigdy nie wroci , trzeba meczyc sie z takimi jak ty od 1945 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbjde
o co ci chodzi? czemu szkotko? i czemu sie meczysz ze mna? nie rozumiem.wiem ze pilo sie bawarke w polsce ale dobrze ze te czasy minely:P pojebana jestes jakas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunhamm
wielu ludzi tak pije. A wyzywanie innych od pojebanych pokazuje jak prosta i pozbawiona klasy osoba jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbjde
sorry ale nic nie zrozumialam z tego belkotu poprzedniej osoby !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbjde
zawsze sie znajdzie jakas szmata ktora popsuje KAZDY topik wypisujac farmazony,nie na temat czesto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunhamm
buhahaha prawda boli, co poleczko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunhamm
buhahahahaha wulgarna, niedouczona poleczka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbjde
jaka prawda :D to w koncu zdecyduj poleczka czy "szkotka",sama jestes kobieta bez klasy.zeby z takiego tematu zjezdzac prawie na polityke :O tak, dla mnie jest to problem specjalnie leciec po mleko gdzie jeszcze najmniejsze to 500 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunhamm
wybacz skarbie ja cie od szkotki nie nazywalam:D widac, ze piszesz pod kilkoma nickami, ale nie kazdemu sie chce:D POLECZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbjde
pod kilkoma nickami? gdzie? :D poleczka? a kim ty jestes baranie jeden???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chcialabys pojsc do kogos i zeby ten ktos wlal ci herbate do mleka i tak kazal wypic? nie.. wiec uszanuj ze owy gosc pije tylko z mlekiem i mu kuzwa postaraj sie o to mleko. ja bardzo lubie herbate z mlekiem, przyzwyczailam sie juz i wole taka herbate od zwyklej, czarnej. za to jak lece do polski to tam zawsze pije czarna i moj facet tez w polsce pije czarna - tak jak wszyscy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbjde
zdesperowana,to jest troche inna sytuacja.bo oni nic dla mnie nie musza miec a dla nich te mleko trzeba miec.jezeli juz to postaram sie o jakies malutkie smietanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemy sobie stwarzaciee
no to kup te malutkie 'smietanki do kawy' i nastepnym razem powiedz, ze tylko to masz bo mleka nie pijasz. znam Polakow pijacych herbate z mlekiem, znam Anglikow pijacych herbate z cytryna bez mleka. kazdy robi co chce i to nie jest problem. dziwie sie troche tobie, ze psioczysz bo musisz mleko dla gosci kupowac... to po co ich zapraszasz?! jak ja kogos zapraszam to dlatego ze ich lubie i jesli wiem ze lubia herbate z mlekiem to nawet specjalnie dla nich bym te mleko kupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×