Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dominiśka

zagęszczanie , przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość dominiśka

Witam ... zastanawiam się od dłuższego nad zagęszczeniem,przedłużeniem rzęs . Myślicie , że warto ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samira _ Czartoryska
To zależy... Ja np wolę naturalne rzęsy, źle bym się czuła... Jak masz rzadkie albo kuse, to polecam Talikę lipocils + bardzo dobry tusz np HR fatal blacks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
ja odradzam przedłuzanie i zagęszczanie. Polecam za to uzywanie olejku rycynowego. mozesz go kupic w aptece (mała buteleczka ok 2 zl, duza 5zl). smaruj sobie nim rzęsy na noc i brwi, jeśli chcesz zeby byly gęstsze, ciemniejsze i miały zdrowszy wygląd. Najbardziej widac efekty na kobietach o jasnych rzęsach. poczytaj o tym dokładnie na forum wizaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiśka
ja bym zaryzykowała zabieg , tylko kwestia uzupełniania rzęs mnie trapi - niby trzeba co miesiąc =/ . Ja używam tuszu Maxfactora False Lash Effect - jak dla mnie super efekt ale te ciągłe malowanie , demakijaż i jak widzę podczas demakijażu rzęsę to aż smutno się robi , bo moje rzęsy do najdłuższych i najgęściejszych nie należą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiśka
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to moze ja sie wypowiem
zalezy jaka metoda chcialabys sobie te rzesy zrobic. jesli 1:1, gdzie uzupełniać NALEŻY co ok miesiąc, lub Blink - w tym przypadku TRZEBA ściągać co dwa/trzy tygodnie. mozesz przeciez zrobic jednorazowo np 1:1 zeby zobaczyć jak się będziesz czuła, czy Ci to pasuje itd. Ja robiłam juz różne metody, różnymi rzęsami i u różnych dziewczyn. teraz mam blinki, które są najmniej 'wymagajace' i ściągam. nie robię już żadnych. wolę swoje. krótkie, rzadkie, ale naturalne i bezproblemowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiśka
hmm moze na poczatek zrobiłabym 1:1 zeby zobaczyc czy faktycznie bedzie mi wygodnie . Widze , że naturalne gora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to moze ja sie wypowiem
na początku troche dziwnie jest, jak widzisz swoje rzęsy ;) Naturalne górą, bo są wygodniejsze ;) te trzeba ciągle czesać i zwracać uwagę czy sie nie wykręcają. no i z demakijazem czasem jest problem (ja zawsze kreski robię) upaciane toto. efekt.. no jest efekt, oko otwarte i piekne rzesy. z tym że piękne są przez 1szy tydzień. ale spróbuj, przekonaj sie sama :) bo ja to straszna maruda jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiśka
ale jak mowisz pozniej w razie czego mozna sciagnac sztyczne rzęsy , tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiśka
ale jak mowisz pozniej w razie czego mozna sciagnac sztuczne rzęsy , tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to moze ja sie wypowiem
tak. jesli Ci nie bedzie odpowiadalo, mozesz sciagnac nawet tego samego dnia. albo nosic i czekac az same powypadaja :) moje pierwsze (pojedyncze sztuki rzecz jasna) trzymaly sie prawie 2 miesiace. bo blinki koniecznie trzeba sciagnac rozpuszczalnikiem po 2-3tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiśka
e nie ma sie czego bac , zawsze jest wyjscie - powrot do naturalnych . Nie wyglada to czasami dziwacznie jak czekasz az one Ci same wypadna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to moze ja sie wypowiem
nie, bo nawet jesli zostanie kilka, to mozesz pociagnac tuszem i sie wyrownaja z Twoimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiśka
aaa tez prawda =) kuszą mnie te rzęsy , chyba spróbuję , nic nie tracę no po za paroma stówkami ;) Ty miałaś i żyjesz to ja tez przeżyje. Mam nadzieje , że nic się nie stanie , że bez rzęs zostanę =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to moze ja sie wypowiem
pewnie, sprawdz na sobie :) ale moim zdaniem nie warto placic paru stowek, poszperaj w necie. na pewno znajdziesz za 100-150 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania.K Elbląg
Ja polecam Panią Renate F z Elbląga jeśli chodzi o usługe przedłuzania rzes :) bierze tylko 99 zł , ale efekty są fantastyczne :) , ja osobiście robie u tej pani rzęski i bardzo podoba mi sie podejście do klientki , oraz zawsze robi zdjęcia po wykonaniu usługi i pokazuje od razu dla klientki :) jak wykonała swoją prace , dodatkowo zamieszcza zdjęcia na swojej stronie , gdzie tez mam przyjemność widnieć z moimi rzęsami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect-art
Zapraszam na przedłużanie i zagęszczanie rzęs na terenie Warszawy strona internetowa www.perfect-art.com.pl promocje cenowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem ze
zrobilam sobie sztuzne rzesy, wygladaly na prawde pieknie, raz w zyciu wreszcie mialam rzesy!! ale: w sumie do niczego nie sa potrzebne, drogie i troche nie wygodne, przy wypadaniu nie ciekawie wygladaja.. po prostu trzeba przewidziec budzet na dlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam przedłużane rzęsy metodą Nouveau Lashes i efekty były zadowalające, chociaż zaznaczam, że sztuczne rzęsy wymagają szczególnej pielęgnacji, najlepiej kosmetykami na bazie wody. mam pytanie... ile takie rzęsy Wam się utrzymywały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
o to samo wlasnie chcialam zapytac, tylko ze mnie interesuje Xtreme Lashes. czy ktoras z Pan moze ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele osób chwali sobie właśnie Xtreme Lashes. To chyba obecnie najbardziej znana marka zajmująca się szkleniami i profesjonalnym przedłużaniem rzęs. Sam zabieg, pierwszy ciut kosztowny ale potem uzupełnienie nie tak wiele a efekt.. nieziemski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatanczmy!
tak bardzo kosztownie nie musi być, bo mają promocje :) jak pojdzie sie z jeszcze jedną osobą, to każda płaci bodajże 300zł, co za profesjonalne założenie rzes uważam za bardzo przyzwoitą cene. Wiadomo, że "po znajomości" zrobi sie do gdzieś za "pare dych", ale ja kiedyś widziałam tatuaż robiony po znajomości... odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziora hmm..
zapraszam jest mnóstwo artykułów na ten temat www.topmdeo.pl a jak masz bloga to www.styliowo.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, u mnie w grę wchodzi tylko profesjonalny salon, nie dałabym komuś niewyuczonemu i niedoświadczonemu przy oczach grzebać, dziewczyny w profesjonalnych salonach to wykształcone stylistki z certyfikatami i do takich bym poszła. wolę już zapłacić więcej i być w pełni zadowolona niż ryzykować, żeby stówę zaoszczędzić. A 300 zł to znów nie taki majątek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM, ZAPRASZAM DO KRAŚNIKA LUB W OKOLICE NA PROFESJONALNY ZABIEG U MNIE W DOMU, W KOMFORTOWYCH WARUNKACH LUB W DOMU U KLIENTKI (POSIADAM PRZENOŚNE ŁÓŻKO I LAMPĘ). DOJAZD NA MÓJ KOSZT DO KLIENTKI DO 20 KM.ZABIEG PRZEDŁUŻANIA I ZAGĘSZCZANIA RZĘS METODĄ 1:1 WYKONUJĘ NA PODSTAWIE CERTYFIKATU MEN. GWARANTUJĘ 100% SATYSFAKCJI GDYŻ JESTEM BARDZO PRECYZYJNA I DOKŁADNA. MIŁA ATMOSFERA I POCZĘSTUNEK. DLA PIERWSZYCH KLIENTEK UPOMINEK KOSMETYCZNY GRATIS!!!! KAŻDA KLIENTKA OTRZYMUJE ODE MNIE RÓWNIEŻ SZCZOTECZKĘ DO PIELĘGNACJI RZĘS. ZAPRASZAM KOSZT PEŁNEGO ZABIEGU 130 ZŁ UZUPEŁNIANIE 60 ZŁ POLECAM SIĘ KASIA TEL. 509 709 141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarrrroniarka
dlatego ja wybrałam się do profesjonalnego salonu i postawiłam na metodę przedłużania secret lashes 1:1 , bo bałam się korzystać z "unikalnych promocji" za kilkadziesiąt PLN.. rzęsy to bardzo delikatny materiał, trzeba się z nim odpowiednio obchodzić... jeśli aplikacja jest fachowo wykonana to nie wypadają szybko i hurtowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam zageszczanie rzęs. wszystko zależy od tego, czy zrobicie je w dobrym salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luuka89
ja tez polecam, gdyby nie zagęszczanie rzęs to już w ogóle nie miałabym rzęs, uważam, że zrobione odpowiednimi preparatami dają super naturalne efekty . Ja od jakiegoś czasu używam rzęs i preparatów Laura Vito i jestem zadowolona, z efektów i z tego jak długo rzęsy się trzymają http://sklep.mink-lashes.pl/rzesy-z-norek-mink/c,53865,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia888
znam tę markę Laura Vito rzeczywiście jest spoko, ja szczególnie cenię sobie ich rzęsy z norek, uważam, że wyglądają najnaturalniej i trzymają się najdłużej na oczkach, poza tym są hipoalergiczne co dla moich wrażliwych oczu jest prawdziwym zbawieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie dobrze robią w salonach ja już na nie jednym się przejechałam a przedłużam sobie rzęsy od 3 lat i wiem co mówię :) teraz chodzę do dziewczyny do domu we Wrocławiu i jest świetna w tym co robi a na dodatek ma rewelacyjne ceny oraz promocję :) podzielę się kontaktem do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×