Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dominiśka

zagęszczanie , przedłużanie rzęs

Polecane posty

Gość greta90
ja przedłużam rzęski już od kilku miesięcy metodą 1:1 secret lashes i muszę przyznać, że to był bardzo dobry wybór. moje naturalne rzęsy są krótkie i bardzo cienkie, a teraz mam wachlarz gęstych i długich rzęs. nie zauważyłam żeby się osłabiły, więc jest naprawdę ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zakładane Black Lashes ważne jest jaka stylistka zakłada a nie firma rzęs ...moja ma doświadczenie 4,5 roku więc mam pełne zaufanie do niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzedluzanieRzes
Dziewczęta, Polecam przedłużanie i zagęszczanie rzęs 1:1 - rzęsy zawsze wyglądają idealnie, nie trzeba tracić rano czasu na tuszowanie rzęs i efekt i tak jest o niebo lepszy :) No i zawsze będziecie wyglądały dobrze - w dzień, w nocy, na basenie, pod prysznicem ... . Inne dziewczyny nie zdążą się pomalować, albo makijaż im spłynie, a z takimi rzęsami my zawsze wyglądamy perfekcyjnie ;P ALE naprawdę uważajcie na nieprofesjonalne stylistki rzęs! Osobiście nie tylko noszę przedłużane rzęsy, ale też zajmuję się przedłużaniem. Doświadczyłam już kilku zabiegów u stylistek, które w żadnym wypadku nie powinny się tym zajmować! Najlepiej idźcie do kogoś sprawdzonego, zaufanej osoby. Zwracajcie uwagę na materiały na jakich dana osoba pracuje (WSZYSTKIE produkty muszą być wiodących marek!), czy pilnuje porządku i dezynfekuje przyrządy (przedłużanie to precyzyjna praca wokół oczu i dlatego ważne jest, czy dana osoba jest dokładna i dba o "bhp i higienę"), no i przede wszystkim na samo założenie rzęs (osobie, która się tym nie zajmuje może ciężko to ocenić, więc może powiem w ten sposób: osoba która założy wam rzęsy w 1,5 godziny na pewno nie zrobi tego dobrze dla waszego zdrowia i po kilku miesiącach uzupełniania rzęs u takiej osoby może się okazać, że macie połowę swoich rzęs i są mocno osłabione...). Jeśli szukacie odpowiedzialnych stylistek rzęs to mogę podzielić się swoimi doświadczeniami odnośnie tych, które ja poznałam. Mogę polecić dobre stylistki na Targówku, odradzam natomiast Jelonki i salon na Bemowie - dokładniejsze namiary mogę podać na priv :) No i oczywiście zapraszam też do siebie - Warszawa Włochy :) Do 14 lutego mamy walentynkową promocję i założenie rzęs kosztuje połowę, czyli tylko 75zł ! www.przedluzanierzes.80.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fela23
ja już dawno przekonałam się do przedłużania rzęs, bo naprawdę wygląda się wtedy o niebo lepiej, a wcale nie obciążają naturalnych i ich nie niszczą. tylko to prawda - trzeba trafić na zaufaną i profesjonalną kosmetyczkę. moja pracuje jest rzęsach Secret Lashes i jestem naprawdę zadowolona :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast kupować sztuczne rzęsy i próbować samemu to lepiej pójść do profesjonalnej kosmetyczki (piszę to z autopsji). Robiłam sama, nie wychodziło i tylko się denerwowałam aż w końcu poszłam do Tajemnicy Urody na przedłużanie metodą 1:1 i w końcu uzyskałam ten efekt który miał być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjulita
Witam ja polecam szkolenie http://smartkursyszkolenia.pl nie jest to kosztowane a warto posiadać takie umiejętności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie tutaj http://medicor.krakow.pl/ przedłużałam rzęsy i jestem bardzo zadowolona. Moim zdaniem dobrze przedłużone rzęsy to takie, które mimo wszystko prezentują się bardzo naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamiast takiego zagęszczania i przedłużania rzęs zdecydowałam się na kreskę permanentną która optyczna zagęszcza rzesy. To jednak o wiele lepsza inwestycja :) kreskę robiła mi Dominika z Jest Pięknie w Warszawie. Efekt jest o wiele bardziej naturalny i trwalszy (wiadomo że nie trzeba chodzić co miesiąc na jakieś uzupełniania itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedlużane rzęsy sa piękne jeśli ktoś umie je dobrze wykonać. Mi przedłuża je siostra. Zaopatruje się w dobre produkty na https://joannaslashes.pl/pl/ i wychodza jej bajeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianka33
Ja jestem zdania, że zdecydowanie lepiej zadbać o rzęsy odżywkami niż zabiegami przedłużania. Od jakiegoś czasu używam odżywki SOLASH EYELASH CONDITIONER i jestem zachwycona. Efekt co prawda jest widoczny po ok 2 miesiącach stosowania. Ale jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty Lux, u nich szkolenie z tego tematu jest jednodniowe. Warto je zrobić nawet pod własne potrzeby. U nich pojawiło się również inne szkolenie - botox i lifting rzęs. Również polecam, głównie pod klientki, ale pod własne potrzeby to również może być całkiem fajny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam https://joannaslashes.pl/pl/ mają naprawdę świetnej jakości te rzęsy, bardzo się trzymają, są trwałe. Polecam jak najbardziej. Efekty są bardzo naturalne, co mi się osobiście bardzo podoba. Spojrzenie nabiera charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Zanim zdecydujesz się na przedłużanie rzęs zachęcam do przejrzenia artykułu ->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam, że świetnie się sprawdzają te rzęsy https://joannaslashes.pl/pl/ wyglądają bardzo naturalnie i zakłada się je naprawdę łatwo. Polecam jak najbardziej. Podoba mi się ich podejście do klienta i mega szybka realizacja zamówień. Mają też wiele innych produktw związanych z pielęgnacją rzęs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertaKarin
Lubię metodę 1:1, wygląda bardzo naturalnie. Oczywiście zależy też, jakie kto ma gęste rzęsy naturalne. Wolę robić w salonie, w sterylnych warunkach. Bardzo podobało mi się whttp://salon-estela.pl/ , efekt był taki, jak sobie wymarzyłam. Już kilka miesięcy robię i moje naturalne rzęsy wcale nie ucierpiały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje rzęsy zagęściły się po regularnym stosowaniu odżywki do rzęs biotebal xxl. Są naprawdę piękne i po wytuszowaniu wyglądają tak dobrze, że nie musiałam doklejać sztucznych odpowiedników. Na własnym weselu miałam swoje, naturalne rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja mam wlasnie tego typu zabieg zrobiony na rzęsy i nie żałuję, naprawdę czuję się dzięki niemu bardzo kobieco i ilekroć muszą, to powtarzam, a rzęsy i rozmaite dedykowane ich pielęgnacji preparaty kupuję tu https://joannaslashes.pl/pl/ rozsądna jakość w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisitka
ja regularnie przedłużam sobie rzęsy w salonie magic visage na mokotowskiej 52, dziewczyny zawsze dobrze doradzą metodę jaką przedłużą rzęsy bo zawsze indywidualnie podchodzą do sprawy i doradzają tak żeby każda dziewczyna wyglądała idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zastanawiałaś się nad metodą 1:1? Według mnie efekt jest naturalny i bardzo przyjemny dla oka. Przed świętami miałam przedłużane rzęsy tą metodą w instytucie www.esthe.pl i byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Ja mam przedłużone od dłuższego czasu. Robię w salonie posh lashes, serio polecam. Mam trudne oczy do ogarnięcia i niestety swoje rzęsy nie koniecznie zadowalające. A efekt po przedłużeniu mega, zawsze tak mi dostosują do układu twarzy i oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×