Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość portugalka

wymagania kobiet wobec facetow

Polecane posty

Gość portugalka

dziewczyny, jakie macie wymagania wobec swoich mezczyzn? jak sprawiacie, ze faceci robia dla was rozne rzeczy? ja odnosze wrazenie, ze duzo kobiet cieszy sie z tego ze facet w ogole jest, a to faceci wymagaja tylko od kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie podejście to mają raczej do ślubu. Byle z kim aby spodnie nosił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że ogólnie niepewne siebie osoby, z niską samooceną, nieco nieporadne w życiu, bojące się samotności mają tendencje do myślenia "lepszy rydz niż nic" I tyczy się to obu płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak ile? Wymagają czegoś tak ogromnie trudnego jak zajmowanie się domem. :D Ale to też większość przerasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portugalka
faceci, szanujecie kobiety, ktore niczego od was nie oczekujea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portugalka
a co wy na takie wymagania: -pomoc w sprzataniu -sprzatanie po sobie -bycie dzentelmenem i ustepowanie miejsca -nie pierdzenie i nie bekanie przy kobiecie -praca, na tyle dobra by nie musial ode mnie pozyczac... -nie wymaganie ode mnie bym codziennie robila rano kawe -niepatrzenie sie na inne kobiety w moim towarzystwie -pzestrzen w zwiazku, czyli jesli mam ochote wyjechac bez niego, to jade, on moze oczywiscie tak samo -brzuch na tyle maly by nie zaslanial sisiaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie luzik i nic szczególnego. Polemizowałbym tylko z tym pierdzeniem, to natura i czasami może się wymsknąć. :p No i jeszcze to niepatrzenie na inne, jeżeli nie jest "gapienie się" nachalne, to bez przesady i jeszcze mała wątpliwość do osobnych wyjazdów. osobne wyjście na kawę czy piwo ze znajomkami to rozumiem ale wyjazdy? To po co być razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łotrer
Wymagania są w drugą stronę, czyli że to kobiety mają wymagania a nie faceci. kiedyś było na odwrót.Przyszedł feminizm i kobiety stały się bardzo wymagające i dlatego teraz mamy tyle samotnych ludzi a szczególnie odczuwają to kobiety i na tym cierpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoter
Ale czego chciały to mają, nam samotność nie dokucza jak kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portugalka
kobiety zaczely mec wymagania, bo w wiekszosci przypadkow nie da ady utrzymac rodziny z jednej pensji, wiec kobiety pracuja. a jak pacuja to i oczekuja, ze facet wezmie na siebie funkcje, ktore kiedys przypadaly tylko kobiecie. chyba nie ma w tym nic nienormalnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierkowa1234
mój facet wymaga ode mnie zebym troszczyła się o niego jak matka a ja...? ja chciała bym wymagać, żeby był w domu dłużej niż 1,5 godziny dziennie, ale moje wymagania sa nieosiagalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portugalka
cukierkowa, co masz na mysli, ze wymaga od ciebie bys byla jak matka? jakie ma oczekiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierkowa1234
portugalka próbuje to rozszyfrować od kilku miesięcy słabo mi to wychodzi jak go pytam konkretnie to nigdy mi nie odp po rostu chce zebym sie o niego troszczyła... i zrozum tu chłopa.. :P wiec chyba chce zebym mu matkowała, do akiego wniosku doszłam, bo w sumie z domu wyprowadził sie dopieo prawie przed 30stka wiec sa teraz tego efekty mieszkania prawie 30lat z mamusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba nie chce, żebyś mu zmieniała pieluchę? Pewnie oczekuje, że mu ugotujesz i ogarniesz chatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielskobialy
"a co wy na takie wymagania: -pomoc w sprzataniu -sprzatanie po sobie -bycie dzentelmenem i ustepowanie miejsca -nie pierdzenie i nie bekanie przy kobiecie -praca, na tyle dobra by nie musial ode mnie pozyczac... -nie wymaganie ode mnie bym codziennie robila rano kawe -niepatrzenie sie na inne kobiety w moim towarzystwie -pzestrzen w zwiazku, czyli jesli mam ochote wyjechac bez niego, to jade, on moze oczywiscie tak samo -brzuch na tyle maly by nie zaslanial sisiaka " realne wymagania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierkowa1234
baldur ale ja gotuje ogarniam mieszkanie robie pranie prasuje chodze na zakupy, ale jemu i tak coś nie coś brakuje... no nie wiem moze ostatnio jest zadowolony w 100% bo bardziej się staram ale nie znam na to pytanie odp bo jak wcześniej pisałam widze go 1,5h dziennie wiec nawet nie mamy kiedy pogadać tak od serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierkowa1234
bielskobiały troche za duzo... facet rozwija sie do 6 roku życia pózniej tylko rośnie wiec nie ma co za dużo wymagać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierkowa1234
baldur tak:/ od pewnego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portugalka
no ja widze, ze moj facet w miare jak jestesmy razem ma co raz wecej zastzezen co do sprzatania. po postu wychodzi z niego cecha, o ktoej nie wiedzialam. czyli chcialby abym to ja zawsze robila mu kawe, brala na siebie wiecej obowiazkow itd. generalnie chcialby abym ciagle robila mu dobrze. wiem, ze tak zostal wychowany przez mame, ktora robila dobrze wszystkim w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Związek polega na tym na czym sami zainteresowani chcą żeby polegał. Różne są układy :P Co do wymagań: zaradność, szacunek, upór, samodzielność, szczerość, otwarty umysł. Chociaż to są bardziej cechy których szukam, ciężko jest wymagać tego od kogoś, kto ich po prostu nie posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portugalka
to straszne, cukierkowa i ty tak wszystko robisz? jak bedzie mnie tak dalej molestowal to uciekam od niego. pomimo, ze kocham. bo przeraza mnie wizja bycia sluzaca dla faceta. a pozatym jesli facet tak sie zachowuje to znaczy, ze wszystko w przyszlosci bedzie na glowie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierkowa1234
wiekszośc wymagań wychodzi właśnie dopiero w praktyce w życiu codziennym właśnie takie czepianie sie o sprzątanie czy robienie kawy mój akurat o nic się nie czepia, jedyne czego nie znosi to mojego narzekania, że za dużo pracuje... :/ ale jak tu nie narzekac jak prawie w cale go nie widuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierkowa1234
portugalka sama nie wiem czy dobrze robie ale posłuchaj jeśli on od rana do nocy pracuje a ja siedze w domu to głupio by mi było gdybym jeszcze zwalała na niego jakieś domowe obowiązki :/ nie wiem moze to błąd z mojej str moze powinnam od poczatku go sobie wychować tak, żeby był podział no ale jak moge wymagać od niego zeby pomagał mi w domu skoro poświeca się swojej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś uczciwy podział musi być - więc nie bardzo można oczekiwać od kogoś dużej pomocy jak ta osoba wchodzi do domu i pada na twarz w progu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po cholerę on tyle pracuje, nie macie kasy czy pazerność? A na weekend y też nie możecie pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×