Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Pytanie czysto teoretyczne

Polecane posty

obawiam się, że to zależy od rodzaju współczesnej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio? To takie.. troszkę staroświeckie, lubię takie klimaty ale nie wiem czy inni podzielają moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raflezja
Motocykli się boję, ale piknik jak najbardziej!!! Tym bardziej, że jestem zdeklarowanym frankofilem, a we Francji ludzie na każdym kroku piknikują :D Ale zamiast motocykla wybrałabym może rower...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja_totalnaa.
ja bym była zachwycona takim pomysłem, marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio, Beliar, nie myśl za długo tylko jedź na taki piknik z jakąś fajną dziewczyną. Co może być niefajnego w tym - prędkość, wiatr we włosach, i plecy faceta, do których można się przytulić i cieszyć się chwilą. Potem piknik, pyszne jedzonko i pogaduchy. Git:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma się co bać motocykli. Nie mam na myśłi wyścigów na złamanie karku żeby zaimponować (nie wiem komu i czym) tylko powolną przejażdżkę na wolnych obrotach. Fajne widoki i ładną pogodę delikatny klekot silnika motocykla tylko wzbogaca ;) No i nie trzeba pedałować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPL, ja czasem jeżdżę szybko, jednak wtedy kiedy jadę sam. Wolałbym spokojną przejażdżkę pozbawioną adrenaliny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym narazie tylko dywaguję bo nie mam motoru. Ani dziewczyny. Ale jak zmienię autko i zostanie trochę kasy to zakupię jakiś niedrogi, troszkę większy jednoślad. Może w przyszłym roku się z kimś na takie coś wybiorę.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla kogoś kto nie ma na co dzień styczności z motorami nie musisz osiągać zawrotnej prędkości, żeby było atrakcyjnie. Nawet lepiej, żebyś tego nie robił, jak chcesz, żeby po pierwszej randce była nastepna;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem. Strasznie beznadziejnie by było, gdybym wreszcie kogoś poznał i roztrzaskał się z tym kimś na pierwszym lepszym zakręcie :( Jak się ma pasażera to trzeba zdecydowanie bardziej uważać. Raczej wielkiego buma nie zrobię, prędzej zarzucę jakiegoś suchara na samym pikniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludziska, nie chcę zdominować tematu swoimi postami. Niech ktoś jeszcze sie wypowie na ten temat. Czy to nie nudne? Czy nie staroświeckie? Czy nie lepsze disko-błysko? Czy koleś występujący z taką propozycją nie byłby w waszych oczach frajerem bez Mercedesa E klasy i zarezerwowanego stolika w restauracji Szeató De Jabelle? Proszę o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciaku o czym ty bredzisz
napisz wprost ze masz jakies zaburzenia bo zdrowy to ty z cala pewnoscia nie jestes 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z pytaniem23
Pytanie czysto teoretyczne stoji ci teraz huj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beliara
noż kurwa jeszcze pytasz musze se zwalić bo nie wytrzymam he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×