Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyLady24

Dlaczego mąż się tak zachowuje...

Polecane posty

Złośliwość nijak ma się do chamstwa i nieraz prostactwa. to prawda, a teraz pokaz swoje inteligentne, cieple, tolerancyjne, empatyczne i na wskros przenikliwe posty czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady ma 24 lata
:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia...
a doba ma 24 godziny (sic!)...i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze szczery- przepraszam, ale czy coś Cię przypadkiem nie zabolało ? Jeżeli uważasz, że moje stwierdzenie dotyczyło Ciebie, to się kłócić nie będę, z taką jednostką nie warto :) a jeżeli szukasz kompana do walki na słowa, to poszukaj gdzie indziej. Nikomu niczego pokazywać nie muszę :) Pozdrawiam Cię gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli uważasz, że moje stwierdzenie dotyczyło Ciebie jesli potrafisz dopasowac inny kontekst to chetnie wyslucham jesli tylko przypadkiem tak ci wyszlo, to nastepnym razem postaraj sie bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężuś 28 lat - 5 lat stażu
Fajnie kobiety, piękne wywody o menskiej wierze w samego siebie, poczuciu zagrożenia itd. A ja odpowiadam - zaraz po ślubie (stwierdzenie poparte zeznaniami 14 chłopa po ślubie) kobieta jest super sexi, zgodna i słodka aż mdła, o wszystkim mówi, wszystko układa wprowadza nowe zwyczaje i wiele innych spraw, da mnie i wielu moich kolegów było to drastyczne doświadczenie. Pewnie mnie wyśmiejecie ale tyle samo wiecie o nas co my o was. Najprawdopodobniej kobiety zaraz po ślubie starają się aby pierwsze chwile po ZAOBRĄCZKOWANIU szczęśliwca były niezapomniane, jednakże w zależności od temperamenty mężczyzny - ja potrafię rozmawiać ze swoją połowicą bez zahamowań - gwałtowne zmiany zahowania moałżonki i przesadna troska to sygnał że gdzieś tkwi haczyk i ten będzię go szukał długo i namiętnie. i właśnie długość i namiętność zależy od temperamentu faceta. To moja opinia poparta szcze rozmową z kilkoma kumplami. Muszę pogratulować paniom topiku bo większość żon (heh dopasała małżonka przez pierwszy rok taki żarta) nie zauważy problemu - a wystarczy szczera rozmowa i żadne wyjaśnienie powyżej nie pomoże jeżeli o tym nie będziecie ze sobą rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już teraz 25 lat, to jest mój stary nick więc tak zostało jak zostało. hehe z tym rokiem urodzenia to było dobre. mężuś 28 lat - 5 lat stażu -----> nie za bardzo rozumiem o co chodzi w Twojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta90-210 to ścierwo
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia...
mężuś 28 lat - 5 lat stażu -----> nie za bardzo rozumiem o co chodzi w Twojej wypowiedzi. podejrzewam ze on tez nie wie, albo pomylil topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
Do LadyLady24 Mój mąż był identyczny, tak samo gadał pierdoły ( jak napisałas w pierwszym wpisie) przez 20 lat małżeństwa,dopiero jak mu przyprawiłam rogi (o czym nie wie) to sie zmianił jakimś cudem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
...zmienił*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
ja tez nie miałam zamiaru ...kiedys ale w końcu miałam tego dosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
on teraz taki jest a jaki będzie za 5-10 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×