Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Albertk2

Sala weselna Poznań, co polecacie?

Polecane posty

Gość magda

Robię od jakiegoś czasu z moim narzeczonym mały research miejsc na wesele i parę osób nam polecało Ludwinkę( ludwinka.pl). Byliśmy tutaj coś zjeść niedawno żeby zobaczyć jak to wygląda i wrażenia mamy obydwoje na plus. Ludzie przyjemni, pomocni, dużo miejsca na sali bankietowej, fajna spokojna okolica...bierzemy to miejsce powaznie pod uwagę. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka

Polecam fajną miejscówkę w Turek pod Poznaniem, mianowicie restaurację i salę bankietową AS.  Byłam na ślubie siostry, niesamowite miejsce, wystrój, menu i ten ogród :) To był ślub jak z gazet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia8

a co powiecie na Dworek Biesiadny w Radzewicach ?

Ktoś miał okazję być tam ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny lokal na wesele jest koło Turka - Finezja. Bawiłam tam ostatnio na super imprezie. Piękne wnętrza ładna i klimatyczna okolica. Świetne jedzenie i dobra obsługa. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobało wesele w Karczmie Biesiadnej w Turku. Bawiłam tam na weselu mojego brata. Bardzo ładne miejsce, klimatyczna okolica. Wspaniała kuchnia i obsługa na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super wesele miała moja siostra w hotelu Stara Stajnia w Zawidowicach. Impreza perfekcyjnie przygotowana. Ładna i przestronna sala bankietowa. Bardzo dobra obsługa kelnerska. No i jedzonko smaczne, urozmaicone. Spokojne mogę polecić to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karczma Biesiadna jest jak najbardziej godna polecenia> Byłam tam na weselu i sama organizowałam chrzciny. Ładnie urządzona restauracja z dobrym jedzenie i profesjonalna obsługa. Okolica przyjemna. Spokojnie można tam organizować imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Cię namawiam na kamerzystę. Też bylam na nie ale jednak wzięłam i jestem bardzo zadowolona. Krótki film ( nie całe pół godziny) i teledysk kilka minut, ale wyszło pięknie. Najlepiej wydane pieniądze jeśli chodzi o organizacje wesela.

Ja rok przed ślubem mialam już wszystko co można bylo kupić, przede wszystkim wódkę. Zamówiony bimber, który zszedł cały, piwo regionalne, wina, whisky itd.

http://www.alkoparty.pl/

Daje namiar na hurtownię alkoholu, w której warto jest się rozejrzeć. 

Podwiązka, toper na tort( pamiętaj o ciastach, torcie, paczkach dla gości jeśli planujesz zamówić też odpowiednio wcześniej, chyba że masz w cenie), ozdoby do włosów, biżuteria, buty, stanik, możesz zacząć jeśli chcesz robić koszyki ratunkowe, pudełko na koperty, prezenty dla gosci, prezenty dla rodziców czy świadków, wybór świadków, prośbę o błogosławieństwo, o swiadkowanie, oprawa muzyczna ślubu, jakieś extra atrakcje na weselu ( u nas to byly lody tajskie, animatorka dla dzieci i show na fletni pana i harfie laserowej, ale to dlatego że jesteśmy fanami muzyki elelteonicznej i to tak bardziej pod nas ), księga gości, winietki, zawieszki na wódkę, oszukane kieliszki, opakowania na resztki po weselu, deloracje sali. Tyle mi teraz do glowy przychodzi. Mieszkamy zagranicą i wolalam wszystko załatwiać wcześniej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×