Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anja Krupa

co ja zrobiłam ;/ przystawiałam się do przyjaciela...

Polecane posty

Gość hjnmdvpjlkfd
a ja mysle, ze on tak zareagowal, bo cos go 'tknelo' i musi przemyslec sprawe byc moze zmienil zdanie i juz chce;D z tym, ze ja jestem romantyczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja Krupa
Wiem, że powinniśmy porozmawiać, ale to nie jest łatwe. Pamiętam co mówił pół roku temu, znając moje szczęscie to nic nie zmieniło się w tej materii, więc to nie będzie dla mnie przyjemne. Ale konieczne :( Widzieliśmy się dzisiaj, napisał do mnie czy pomogę mu z tym prezentem, myslę, że to był raczej pretekst bo poradziłby sobie sam jakoś :) Spotkaliśmy się w galerii, było trochę drętwo, już mieliśmy wyjść żeby się przejść-już zbierałam się na rozmowę ;/ z tym, że spotkaliśmy naszą znajomą z roku i nic z tego nie wyszło, poszliśmy we trójkę do knajpy, potem wrócili razem - on był samochodem i "Magda" mieszka po drodze więc podrzucił mnie a potem pojechali razem. Zupełnie nie wiem czego po nim się spodziewać, zachowywał się inaczej, z jednej strony się nie dziwię - w końcu się przystawiałam do niego a z drugiej jakieś to podejrzane... Cóż, nadzieja matką głupich. Nie wiem czy on da radę spotkać się przed rozpoczęciem zajęć, a przez telefon lepiej takich spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja Krupa
* lepiej nie rozwiązywać przez tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erosowomijanowo
Znajdź se chłopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chouhqiuvhqigviqegviqg
może coś z tego sie wykluje:) napisz jak pogadacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcepanka jem oł je
jak na moje oko to albo chce Cię "ustawić" żebyś więcej nie wyskakiwała z takimi akcjami albo mu się spodobało :D trzymam kciuki w każdym razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się wydarzyło?
autorka miała napisać, pewnie już się widzieli a tutaj cisza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosifj kfvcjm
Pewnie teraz nie ma czasu wchodzić na Kafeterię i zdawać nam relację, albo zupełnie zapomniala, że tutaj pisała :) Jak na mój gust to już jest po całej tej rozmowie, w koncu dwa dni zajęć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×