Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

ojj fakt, pomarańczowo się zrobiło :D ale nic nie mówię, w końcu też tak zaczynałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balaababa
nie wiem wlasnie dlatego te wyrzuty suumienia mnie drecza, moze dlatego ze ja spalam koles mnie budzil dobierajac sie do mnie, ja zaspana nie wiedzialam co sie dzieje i go odpychalam po chwili ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam ,zajrze tu jutro film czeka na zmulenie;) a jutro z rana jade do kolezanki ,byy pozwolic jej sie troche wyspac;) bo odkad urodzila dziecko chodzi jak neptyk, musze ja odciazyc :)a przy okazji maluszkiem sie zajme buziaki ! ! !znafca i blabla ....do jutra🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jakimś cudem jako pomarańczka jeszcze zapracowałem sobie na respekt z Twojej strony - jeśli mogę to tak nazwać :) i to w temacie o... omg do teraz nie chce mi się śmiać chce z tego kolesia :D hah a chamstwem sie nie przejmujemy ;) co najwyżej skracamy o głowię albo półtorej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balaababa
nie wiem wlasnie dlatego te wyrzuty suumienia mnie drecza, moze dlatego ze ja spalam koles mnie budzil dobierajac sie do mnie, ja zaspana nie wiedzialam co sie dzieje i go odpychalam po chwili ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bla bla bla wiem co za dziad z niego , sama kiedys mialam z takim doczynienia , tez spalam na imprezie budze sie a tu patrze mnie za noge lapie , no to szybko go do pionu postawilam , lep na odmule , moment sie ocknal !! laska nie przejmuj sie szmacierzem ,nie dla psa kielbasa !!:) znaffca ! jestes pierwsza pomaranczka ktora polubilam:) serio nadajecie sie na walenie . Nic nie wnosisz do dyskusji , a tylko tu zasmiecasz topik . Znajdz sobie dziewczyne to moze w koncu sie ogarniesz , bo ja osobiscie na twoje jaja nawet bym nie splunela . Nie znam Cie ale po dwoch zdaniach mowie smialo powiedziec ze jestes jakims chorym zakompleksionym zboczencem , a tu takiego nie szukalam , bo chcialam poznac normalnego czlowieka ktory ma co kolwiek madrego do powiedzenia :) ..zmien tok myslenia przemysl swoje zachowanie a potem napisz ( cos normalnego) bo w tym momencie moja dyskusja z twoja osoba zostaje ucieta . dziekuje za propozycje , nie skorzystam .. leceee spaccc !!:* buziaki do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balaababa - niepotrzebnie ;) pewnie masz dziwne poczucie, że mogło to dwuznacznie wyglądać z boku... ale przecież wiesz jaka jest prawda, więc na prawdę niepotrzebnie :) prawda - dobrej nocy! :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balaababa
ok dzieki do jutra :)))) o matko juz ta godzina a ja po 6 wstaje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - i wzajemnie :) nie spodziewałem się, że da się tu z kimś kulturalnie popisać - jak widać można i to na różne tematy ;) a dyskucje z pajacami sobie podaruj bo nerwów szkoda... to jacyś masochiści - tylko czekają aż ich ktoś zjedzie za głupie gadanie :P nie daj im tej przyjemności, nie zasłużyli na nią :P ahhh a ja choć raz się w środku tygodnia wyśpię i trochę dłużej poleżę a nie przed 7 wypad z wyrka codziennie :) branoc Wam 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyoo wszystkim!!! jak żyjecie? :) ahh jaki dobry obiad miałem dzisiaj... pyzunie :) mmmniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie.. za cicho tu aż :D jak jest atak pomarańczowych trolli to źle, ale jak kompletna cisza to nie wiadomo co gorsze :P kurka no ale mi fajna muza wpadła w łapy :) tzn w uszy :D noo po prostu cud miód i kisiel w galotach ;) prawda - czego słuchasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde noo i wkurzyłem się właśnie 😡 założyłem temat i po 2 minutach został skasowany :o nie wiem o co im lotto... tyle głupich tematów jest i nikt nie patrzy na to, a do mojego musieli się doczepić 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w topicu grobowa cisza... :( ale nudy ehh.. aż się wierzyć nie chce, że nikt nie chce pogadać o niczym ani o wszystkim... :D a właśnie! obejrzałem Bad teacher - filmik który mi poleciłaś Aniu ;) bardzo fajny i jednocześnie nie ma tego takiego humoru na siłę jak w większości tych nowych komedii a nadal zabawny :) polecam też innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podbijam temacik, a nóż autorka wróciła już do naszego kraju i ma się czym pochwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :) no właśnie tak podejrzewałem, że masz sporo na głowie i brak czasu na pisanie tutaj... no ale jak jesteś już to opowiadaj co porabiasz teraz i po krotce co się działo ciekawego przez tyle czasu :) ja dzisiaj wrociłem z praktyk i po cieżkim dniu myślałem, że sobie po necie pobuszuję, ale nic z tego, net mi zaszwankował :( ehh ale coś mnie tknęło żeby odpalić w telefonie i oto jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak.. - licz się trochę ze słowami ok? ;) wiem, czlowiek to takie wiecznie niezadowolone zwierze, ktore musi kogos lub cos krytykowac, bo inaczej zdechnie z nadmiaru emocji ;) ale wypadaloby czasem spojrzeć też na siebie :) ale po co... łatwiej kogoś, prawda? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA SIEBIE JUZ SPOJRZALEM - WSZYSTKO SUPER . I ZEBYS WIEDZIAL - LICZE SIE ZE SLOWAMI. BO INACZEJ BYLOBY MNIEJ PRZYJEMNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewniam Cię, że nie jestem żadnym dzieckiem neo, trollem, n00bem, metalem, plastikiem czy innym wytworem ludzkiej głupoty ;) czego niestety nie można powiedzieć o Tobie... a historii mojego nicku i tak byś nie zrozumiał, więc nie będę się tu rozwodził na marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ze sie wpierdziele Wam w topik bez zaproszenia ale zauwazylam jedna rzecz. Uzytkownik tego forum ''powiem tak'' baaaaardzo ubolewa nad obecnoscia autorki na forum. Cos go musi bardzo mocno bolec bo sie uwzial jak na nikogo innego. Co za żałość 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy, że to taka moja autoironia i jednocześnie alegoria do mojej osoby, którą znają może max 2 osoby z tego forum ;) czy mnie obraziłeś? trudno powiedzieć... ja z reguły nie obrażam się o bezpodstawne i nieuzasadnione naskakiwanie na moją osobę, ale też nie będę stał i patrzył jak chamstwo się szerzy i ma czelność pukać do mych drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×