Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

ale nudy :/ znacie jakieś dobre komedie? obejrzałbym coś, ale nie wiem kompletnie co... prawda..- Ty dużo filmów oglądasz, może mi coś fajnego polecisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jakie lubisz ja ostatnio ogladalam Pana Bobra z Melem Gibsonem ....jak dla mnie strasznie wzruszajacy .. no i horror I spit on your grave 2010 .... straszny ..o lasce ktora zostaje zgwalcona a potem tych zwyrodnialcow zabija .. ciezko mnie wystraszyc .. ale ten film zrobil na mnie wrazenie .. chociaz zle zrobilam ze obejrzalam go po 1 w nocy potem zasnac nie moglam... jednym slowem kisiel w majtach .. ale z przerazenia heheh a z komedi romantycznych .. Bad teatcher zla nauczycielka z Kamereonka dijazowa:)fajny ... jak tam niedziela:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to z filmami do tyłu jestem, żadnego z tych co podałaś nie widziałem :P jedynie rok temu jak miałem długie okna między zajęciami to sięfilmy z kumplami oglądało a tak to jako zawsze wolałem co innego robić... ale czasem tak jest, że na łeb się dostaje i by się coś obejrzało, zwłaszcza że już niedługo jak się zaczną samotne zimowe wieczory :o a niedziela ok ;) byłem na festynie bezpieczeństwa ruchu drogowego, pogadałem sobie z moim sąsiadem rajdowcem i wstępnie się umówiłem z nim na kurs prawka, bo trochę wstyd że ja taki stary baran a jeszcze nie mam :D tylko troche lipa, bo rok temu były na festynie i kiełbaski z grilla i grochówka taka dobra, a w tym roku nic... ehh a teraz niedawno wróciłem do domu, bo byłem z koleżanką na lodach (bez skojarzeń!) :P a ogólnie to dolina, bo dzisiaj miałem ostatni dzień wakacji - być może ostatnich wakacji w życiu :( a co tam u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) sciagnij te filmy sa fajne !!!:):) na lodach .. hehehe ja bylam wczoraj u kolezanki na odwiedkach i sie tak napilam ze musialam gdzies upasc bo mam guza na glowie :(... a ja tez nie mam prawka bo co z tego ze bede je miala jak samochodu brak :) hehe z reszta ja i samochod to nie zbyt dobre polaczenie;):) ..Ja juz jedna noga jestem w polsce .... hihi .. juz sie nie moge doczekac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na lodach, w zamyśle było piwo, ale już mi w mieście ogródki pozamykali a koleżanka koniecznie chciała koniecznie na powietrzu posiedzieć to bar lodowy tylko był :P i fajnie że wracasz do kraju na którego tak wszyscy jego mieszkańcy narzekają :) ja właśnie nie mam prawka dlatego bo i tak bym nie miał czym jeździć wiec też ciągle uważałem że po co mi, szkoda kasy itp... ale wiesz jak to jest, teraz nawet przy rozmowie o pracę na takie coś patrzą... poza tym może kiedyś mi przyjdzie się ożenić (hah o czym ja marzę... no ale nie wykluczam takiej mozliwości), mieć rodzinę i wtedy się może rzeczywiście przydać im tatuś z autkiem ;) btw wczoraj nawet był jakiś głupi temat tutaj, że facet bez auta to nie facet, że na takiego laska nie spojrzy itp heh ale ludzie mają głupie myślenie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie w sumie bez roznicy , fajnie bo wygodnie ... zazwyczaj moi faceci nie mieli aut , prawka i tez sie zylo po za tym ja ajakos nie mam ciagoty na samochody;):) w polsce jest komedia , niedlugo stan uzebienia beda sprawdzac na rozmowie o pracy:):) hehehe az mi sie zachcialo jakiegos loda .... SMIETANKOWY Z POLEWA CZEKOLADOWA ... mmm :):) hehehe w uk ! upaly po 30 stopni / zyc nie umierac , nienawidze takiej pgoody za to slyszalam w polandzie juz noce zimne i w dzien nie za ciekawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie przez tego loda gardlo boli :( ale dobry byl przynajmniej :P tylko teraz bede cierpial :/ u nas tak samo cieplutko przez caly czas, tez takie upaly, ale mi nawet pasuje :) a co do laski i auta to juz raz mialem z taka do czynienia, ze mi gadala na kazdym kroku ze mam robic bo to wstyd itp ale ona ze wsi byla to bez auta nic praktycznie nie mogla zalawic, wiec tez inne myslenie... ja mam wszedzie po drodze wiec mi to wisi, ale roznie w zyciu bywa... moze sie przydac ;) jak dzionek mija? :) teraz mam przerwe miedzy zajeciami i tak wpadlem... bede jeszcze wieczorkiem moze to pogadamy :) ewentualnie mail 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie zauważyłem że skasowali... :P szczerze? do dzisiaj nie wiem o co im chodzi :D pewnie o to, że włosy mi trochę już urosły i nie wiedziałem co z nimi zrobić, a obcinać jakoś ostatnio nie lubię, więc zacząłem je zaczesywać na tył i taka jakby lwia grzywa z tego wyszła... od kobiety żadnej ani słowa o tym nie usłyszałem czy to dobrze czy źle, a faceci się czepiają :P nie pojmuję tego... a chodzę tak jakoś że za dużo ramionami nie ruszam, jak kamerzysta jakiś :D - tyle sie dowiedziałem, a jakoś specjalnie nie zwracałem na to uwagi ;) taaa ciekawe co o mnie napiszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc;p oj chyba sie przejoles tym ze mogles mnie wystraszyc .. Ja nie musze sie oceniac po wygladzie , juz teraz nic nie znaczy bo zdarzylam zauwazyc ze jestes spoko gosc . a nic tego nie zmieni tak mi sie wydaje fotki sa ciekawe i fajne:) .. i nie ma amen !!! jak tam??? ja na dzis spadam ale jutro wiecej skrobne :) bo po dziejszej jezdzie z jedna zjebana ksiezniczka z cafe mam dosyc , czytania wypocin :) a jak juz usiade to bde siedziec do rana a szkoda mi wieczorku:):) dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko lubisz seks
w pupe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko lubisz seks
a probowalas? z iloma facetami spalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) no bo wiesz, brzydalom zawsze się mówi, że liczy się wnętrze a nie wygląd :P hehe mi już to kilka osób mówiło, więc widocznie coś w tym jest :D zresztą gdyby nawet to płakał nie będę... przynajmniej pustaki trzymają się ode mnie z daleka ;) a ci co zagadują, to zazwyczaj się okazują najbardziej wporzo, więc czego chcieć więcej? :) a ja się z lekka wkurzyłem, bo dzisiaj się dowiedziałem, że narazie nie dostanę kasy na sprzęt do pracy dyplomowej... ehhh utrudniają człowiekowi na kazdym kroku... :( trudno się mówi... jak będą ode mnie cudów wymagać to też im pokażę fuckoffa i ciekawe co wtedy powiedzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balaababa
jestem zareczona po imprezie spalam w jednym lozku z kolezanka i kolesiem ktory sie do mnie dobieral .... bylam pijana do niczego nie doszlo ale mnie to meczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie poiwedzialam ze zle wygladasz :):):) pozatym takze pustakom mowie czesc;) tobie to nie grozi nie denerwuj sie .. moze jutro bedzie lepszy dzien:) pomaranczki , to nie twoja sprawa ksiazke piszesZ? zostaw prosze pusta kartke:). . kurwa swoja droga , az dziwne ze do tej pory zadnych wscipakow nie bylo...az tu nagle ..paru sie zebralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balaababa
wiem wiem dla mnie to nic nie znaczylo ale oczywiscie odezwaly sie jakies wyrzuty sumienia, pozatym dowiedzialam sie ze ten koles mowi "dobrze ze sie jej ulozylo w zwiazku ze sie zareczyla bo niewiadomo jakby to wyszlo" z ironicznym usmieszkiem! jeszcze zebym cos wtedy z nim robila :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadajecie sie tylko do walenia skarbie , chamstwem nie grzeszysz , a smieje sie zawsze , bo smiech to zdrowie:) blabla zwykly prostak z niego ! , olej szmaciarza , jak laska da to kurwa jak facet wali inne to kozak . Do niczego nie doszlo? to pierdol go i sie z niego smiej , ty wyszlas bochatersko z tego bo do niczego nie dopuscilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balaababa
dziękiii :D uff ulżyło mi .... mam nadzieje ze goscia juz nigdy n ie spotkam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malamyszka6 - tak kojarzę Natanka choćby z filmików na YT... wiele jego kazań go ośmiesza, widać nie zna życia i wszystko co odmienne kojarzy z satanizmem, a przecież to tylko styl i nic więcej... ale fakt w niektórych przypadkach ma rację i ci co się tak na niego burzą mają zapewne coś na sumieniu i nienawidzą go za to, bo wiedzą dobrze, że się to ich tyczy ;) w końcu prawda zawsze zaboli co nie? :D balaababa - jak nie doszło do niczego to po co się przejmować jakimś chorym napaleńcem których pełno na świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×