Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

**Mychol - tak własnie podejrzewałem... bo to widać od razu :) ale czym tu się przejmować... to wbrew pozorom naturalne gdy bezzębna żmija choć bezbronna to ostatkami sił pręży się i próbuje pluć jadem żeby nie zostać rozdeptana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha ii ach
to ja o niczym. (a propos tytułu topiku) Mam doła, jakiegoś dostałam duzego, własnie sie poryczałam i w ogóle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paszteciary?? coz za zycie ma z toba twoja kobieta .. zycie z takim pojebem musi byc bardzo ciezkie Mychol ..dobrze zauwazylas .tylko ze akurat tego calego POWIEM TAK boli to ze sie siebie nie wstydze i nie mam kompleksow inna sprawa ze to jakis sfulstrowany pojeb bo jak nazwac typa ktory mnie nie zna a notorycznie obraza bez powodu dla twojej wiadomosci nie skasowalam fotki ze wzlegu na Ciebie . nastepnym razem wstawie kupe specjal for u ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak.. - jeśli oceniasz wartość książki po okładce i wpychasz wszystkich do jednego wora to sorry, ale to wiedz, że często pozory mylą ;) zarówno w moim przypadku jak i prawdazawszeciezaboli_24 się pomyliłeś jak widać... aż 2 wyjątki pod rząd? raczej nie... raczej Twoje myślenie jest błędne zresztą uważaj sobie co chcesz, my swoją wartość znamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak to czlowiek pozbawiony jakich kolwiek uczuc wyzszych wiec wiesz ja mysle ze jestes przegrancem bez znajomych a jedny lacznosc ze swiatem daje ci kafeteria znaffca:) stesknilam sie troche wiesz:):)wrocilam ... bylo fajnie ale drogo i zimno jeszcze do stycznia w uk jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda no ja też się stęskniłem wiesz? :) i kurde dziwię się skąd tylu wrogów tu masz... widziałem na innych topicach, że zarzucają Ci, że jesteś chamska itp, a dziwne że ja jakimś cudem tego nie doświadczyłem od Ciebie ;) cud czy jak? a może tylko niektórzy frajerzy nie potrafią przejrzeć na oczy że ktoś inny ma rację a nie oni? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO FAJNIE :) jestem chamska dla chamskich proste;) po za tym gruba oblesna ,locha ,zakochana w sobie . to okreslenia jedne z wielu . Ale mam tu takze wiele fajnych osobek ktore zdarzyly mnie poznac z dobrej strony a ci ktorzy maja problem to ich sprawa mi to wisi ten wiochmen wyjatkowo sie doczepil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wiesz, ja bym zrozumiał jeszcze jak ktoś by Ci napisał, że sie z Twoim zdaniem nie zgadza, bo... (i tu wymienia swoje SENSOWNE argumenty) - bo na tym powinna polegać dyskusja... a dla nich dyskusja to używanie argumentów w stylu "A Ty jesteś gruba pasztetówa" :P noo przecież to normalne nie jest, a koniczne :D i oni się za dorosłych uważają? w podstawówce by takie argumenty jeszcze może przeszły, ale takie stare barany?? :o a ten cały Powiem tam.. to widać czepia się jak pijany płoty każdego... mnie ani razu nie widział i też się uczepić chciał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak już poza tymi czepialskimi, niekrytymi krytykami itp... wiesz że mnie tu chcieli poswatać? :P haha dobry kabaret z tego wyszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z "tamaraa" :D nie wiem czy ją kojarzysz z tego yhhhm... ulotnego tematu :P co najlepsze ten temat przekroczył 1000 postów niedawno sam nie wiem jakim cudem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, prawie od samego początku istnienia tego tematu tam przesiadywaliśmy i tak wyszło jakoś, że nas ktoś przeczytał i stwierdził, że ze swoim czarnym humorem do siebie pasujemy :P prędzej bym się spodziewał, że nas ktoś wyzwie od niedorozwojów (choć kilku takich też było), a tu proszę jaka telenowela wyszła ;) ale przynajmniej się każdy pośmiał i na zdrowie nam to wyszło, bo w końcu śmiech to zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze sa tematy przez ktore ludzie zawieraja ciekawe znajomosci:) ja od dwoch dni siedze na kafe i dzis myslalam ze bedzie spokojnie ale kolejna jazda sie kreci na innym topiku , ten pojeb sie uwzial ze juz sily nie mam , na poczatku to mnie to smieszylo a teraz nawet zabawne nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to olej wrzoda... ;) widać on jest z tych co nie odpuszczają, bo nie mają niczego innego do roboty :P dla takiego największym ciosem będzie ignorowanie i zaprzestanie odpisywania na jego bluzgi... takie osoby mają radość z tego, że kogoś mogą wkurzyć i zrobią WSZYSTKO żeby dokopać innym ile się tylko da... odpuszczą dopiero wtedy jak się zmęczysz i stwierdzą, że są lepsi, bo zagięli kogoś nieugiętego i wtedy będą szukać innej ofiary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ale lol z niego :P daj sobie spokój, on jest niegroźny ;) tylko wrzeszczy dużo i brzydkich epitetów używa, a w rzeczywistości gówno Ci może zrobić tym swoim ględzeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niech wrzuca ;) za publikację czyichś zdjęć bez zezwolenia może iść nawet siedzieć... Tobie tym krzywdy nie zrobi wielkiej a sobie i owszem, bo dowodów tu jest co nie miara... pisał o tym na kafe, sprawdzą więc IP porównają z tym, który opublikował zdjęcie, skojarzą fakty, kilka osób zaświadczy i gość pozamiatany ;) niech się zastanowi czy w ogóle warto... a mi wieczór leniwie umiera... zaczął mi net w końcu działać i już piszę normalnie ;) noralnie bym się zanudził, a tak się pośmialem z beznadziejnego przypadku i już mi lepiej ;) boli mnie tylko, że Twoim kosztem się to odbywało... ale już chyba koniec na dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki internetowy przyjacielu [ kwiatek] swoja droga to troche przykre ze nic nie zrobilam a ktos tam chamsko jedzie bez powodu . Ale mam taki charakter ze sie nie dam .. No wlasnie to samo mu wczoraj powiedzialam , moze mnie wstawic gdzie chce , ja screnny mam porobione wiec wiesz a dojscie do redakcji tez mam .. no wlasnie ja nie mialam internetu ale wczoraj nowy limit mi sie wlanczyl wiec moge pisac iii pissac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma o czym mówić :) ja się staram zawsze hamować na ile mogę przed bluzganiem kogokolwiek, bo z tego nigdy nic dobrego nie wynika... ale też stał jak dupa też nie będę jak chamstwo się próbuje rozpanoszyć nie tam gdzie trzeba, zwłaszcza jak zaczyna dotykać tych, których szanuję :) no to fajnie, że masz znowu dostęp do kafe ;) będzie z kim popisać :) ale niestety dzisiaj już nie, bo jutro wstaję o 6.45 a jeszcze tu siedzę.... najwyżej jutro pod wieczór jak wrócę ;) a tym czasem uciekam już spać :) kolorowych snów :* 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przepadłem, po prostu za bardzo się rozpisałem a trochę to trwało... i chyba się minęliśmy :P ale skoro masz wolne to tym lepiej, większa szansa że znowu na siebie trafimy ;) a tym czasem... dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie u mnie to samo :P nuuda.... dlatego wszedłem tutaj w nadziei że może będziesz i jakiś ciekawy temat nakręcimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś nowe filmy widziałaś może? :) ja znowu jestem w tyle i przydałoby się nadrobić nieco zaległości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jestes glupia idiotka
na dodatek jestes paskudna jak noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×