Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

sorrki że tak zawiesiłem, byłem coś przegryźć... a jeśli chodzi o film to muszę poszukać go ;) Bad teacher mi poleciłaś i mi się podobał, obyś miała rację i tym razem :) prawda jestes glupia idiotka - buahhahahaa mądry się odezwał... :P Rozbitek - spoko znajdzie się dla Cię miejscówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się że znów horda wyjatkowych niszczycieli rozwali mi kolejna rozmowę.Oczywiście orange bedą mnie obwiniać i ze smutkiem kolejny temat będe musiał opuścić.Ciekaw jestem jak wytrzymacie taki najazd tych popaprańców. Lecz dzienks za zaproszenie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem w ub.roku swój temat przebywało rożnie od kilku do kilkunastu osób.Rozwalono mi go doszczętnie.Z czterema utrzymuje kontakt mailowy czy na GG.Może mi sie uda tutaj nieco dłuzej zatrzymać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kafeteria, więc nigdy nie ma gwarancji i pewności co tu się może zdarzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tutaj od 3 lat i znam realia cafe.Od ok.2 lat jest stopnowy zanik uczuć wyższych na cafe.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK UPRAWIAJĄ SEKS? BANKIER - na raty NAUCZYCIEL/KA- z przerwami ALPINISTA - zawsze na górze INŻYNIER - zgodnie z planem LISTONOSZ - dochodzi szybko POLITYK - kończy na obietnicach DENTYSTA - wiadomo zawsze oralnie ŚMIECIARZ - dochodzi raz w tygodniu POLICJANT - twarda pałka z kajdankami SZACHISTA - bije króla nawet przy królowej DETEKTYW - tylko w ciemnościach i incognito DŻOKEJ - galopuje ostro i zawsze chce być pierwszy PIŁKARZ - jak nie faul to spalony i nigdy nie może trafić DOSTAWCA PIZZY - jak nie dojedzie w 5 min to zimny NUREK - ma wielkie ciśnienie zwłaszcza gdy jest głęboko GOLFISTA - małe piłeczki, a upiera się żeby zaliczyć 18 dziurek MUZYK - ma niezwykle sprawne palce, ale potrzebuje dyrygenta PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - nigdy nie może znaleźć właściwego miejsca DEALER SAMOCHODOWY - nie ważne gdzie i komu, aby tylko wepchnąć ten swój złom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzi chłopiec na ścieżce i miesza gówno z piaskiem. Przechodzi listonosz i pyta: - Co robisz, mały? - Mieszam gówno z piaskiem. Ulepię listonosza. Listonosz się zdenerwował i poszedł dalej. Spotkał policjanta i poskarżył mu się na chłopca. Policjant postanowił dać malcowi nauczkę. Podszedł, poprawił pas i pyta: - Co robisz, mały? - Mieszam gówno z piaskiem. - I kogo ulepisz? - Listonosza. - A nie policjanta? - Nie. Mam za mało gówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wszyscy zajęci ,będę musiał wrócic na temat i wklejać dalsze z 300 żartów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczucia wyższe na kafe? pierwsze słyszę :P żarty uwielbiam, te co kopią w głowę zwłaszcza ;) ale raczej preferuję te życiowe, które mają miejsce na co dzień niż wklejki z netu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem i się podporządkuje.Myślisz ,ze takie coś jeszcze na cafe istnieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczucia wyższe? pewnie jakieś tam nieliczne się znajdą przypadki ;) ale szału to nie ma na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bywałem na tematach co bardzo wielki ubaw mieliśmy,niestety równia pochyła już sie z cafe zrobiła.Moze jeszcze tę cafe uratuja przed zalewem tych"najmądrzejszych pomarańczek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko pomarańczki mają tupet z tego co zauważyłem, a dość krótko tutaj jestem... generalnie nie wiem co mi strzeliło do głowy żeby tu konto założyć, ale tak jakoś się samo potoczyło ;) od czasu do czasu da się kogoś ciekawego tu spotkać, więc bywam tu czasem choćby z nudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rozbitek:) ..... oz to wredne pomaranczki , pewnie ze mozesz sie tu zatrzymac :) no problem:) jak mija wieczor:) dzieki za podsylke tematu , przywyklam ze dla orange downow jestem gruba pusta locha ale mam to gdzies niczego udowadniac im nie mam zamiaru:) znaffca uciekalam znienacka bo palca skaleczylam i przez 1,5 h tak mi krew leciala:( aa i dziekuje wiesz za co...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty gruba? haha dobry żart :P ciekawe które dechy tak uważają... uuou :( a coś wyczyniała takiego, że palec się skaleczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty spanko Cię omija??A gdzie autorka topiku?:O:( Juz na innym temacie sie pozegnałem i widze ,ze jeszcze sobie gruchacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozbitek - ojj wyprazam sobie! nikt tu nie grucha... ja tylko jabłoń :P a mi się wydaje, że chyba powinienem znowu stać się pomarańczą... przynajmniej wtedy mój nick się wyróżniał, a tak zlewa się z czarnymi i mogłaś mnie nie zauważyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Menem więc nie mogłaś :D Lecz na pomaranczowo każdy się mógł podszyć lub zaczernić Ci nick i co wtedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaffca co z Twoja fotka."?? Umyślnie to uczynileś czy przedawnione terminem?? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to drugie to było do prawdazawszeciezaboli_24, wiem że Ty Rozbitku to facet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów lodówke opanowałeś Znaffca.Oby nie było żegnaj siusiu witaj brzusiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×