Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Prawda wiem co to tesknota tym bardziej jak pracowałem jako, robotnik budowlany nieraz po 14 godzin dziennie.Przyszła niedziela bardzo tęskniłem za krajem i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - no to odważna jesteś że się tak w ciemno zdecydowałaś ;) zresztą teraz za granicami już niektórzy Polaków nie lubią, nie jest tak różowo jak kiedyś, że się pojechało i po kilku miesiącach pracy tam można było wrócić do Polski i sobie dom kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z Wielkopolski jestem :) z Prawdą nie znamy się zbyt długo, w dodatku z przerwami, jak widać mam do niej pecha, zawsze się mijamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam żone co jest starsza ode mnie o 2 lata i jestesmy dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo w szczęśliwym związku małżenskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie cierpie skype... może kilka razy w życiu użyłem i mi się znudziłlo... wolę popisać, od taki ze mnie konserwatywny romantyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu swaty? :P już jakiś tydzień temu mnie swatali z kimś innym, też na kafe, ale w innym temacie ;) jak tak dalej pójdzie to się pogubię ile tych żon i kochanek mm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertson i Taka Sę :) co najlepsze najpierw mnie razem chcieli wyswatać z pewną kafeteriuszką, a potem sami ze sobą romansowali swaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×