Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

no wlasnie :) poczekalabym jeszcze z 2 tygodnie i w kiblu by mi merdaly hihi:):) uwielbiam dlugie wlosy ale bez przesady:) znaffca ja mialam cale zycie dlugie a nagle musialam sciac na krotko bo zachcialo mi sie trwalą i efekt byl taki ze zamiast trwalej mialam spalone wlosy . scialam ,biadowalam:) a zle nie wygladalam... ladnemu we wszystkim ladnie ... hihi zarcik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz prawda?? W ub.roku ważyłem 94 kg.Jak otrzymałem w wrzesniu hiobową wiadomość po trzech miesiącach ważyłem 69 kg.Znajomi na ulicy mnie nie poznawali,ubranie wisiało na mnie jak na haku.Teraz waże 80 kg i dobrze sie czuje przy wzroście 174 cm. . Znaffca to zrozumiałe w tym wieku konia z kopytami mozna byłoby zjeść i to będzie zawsze mało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noto prawda :) a brzydkiemu co by nie zrobił to i tak wygląda jak wygląda :P więc ja nic nie robię :D choć ci co mne widzą raz na pół roku to sie dziwią że znowu inaczej wyglądam, a ja poprostu włosów nei obcinałem :D a potem raz zetnę i znowu inaczej P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaffca dziwna moda nastała.Młodzi ludzie i obcinają do skóry.Kiedy chce mieć"normalną" fryzurę jak bedzie dziadkiem.??Bedzie wtedy łysy lub przerzedzone włosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy wzroscie 164 waze 69 kg . I wcale nie uwazam sie za grubasa. W przeciagu roku bedac w uk przytylam 10 kg ale to tez ze wzgledow zdrowotnych .Bo naprawde malo jem . Tu na cafe spotkalam sie z wieloma okresleniami na moj temat, wyzywaja mnie od grubasow ale gdzie ja jestem gruba ? No ok moze waze troche za duzo ale te cycki musze na czyms nosic chyba nie? czasami mam wrazenie ze ludzie poprostu mi czegos zazdroszcza dlatego sa tacy chamscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do skóry nigdy nie obcinam... góra 9-12 mm się obcinałem, ale odkąd mi się maszynka zepsuła to przestałem... :P już wolę się przejść do fryzjera, ale tam już nie każę sie maszynką obcinać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak na zabawę idziecie schudniecie nieco.Bo u mnie jest tak że po całonocnej zabawie zzrzucam kazdorazowo 5 kg.Żona natomiast tylko pól kg.:D A bawimy sie calutka noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - to Ty ważysz i mierzysz tyle co moja siostra ;) ona też gruba nie jest... nie wiem czego się tamci uwzięli... masz takie kształty (całkiem fajne tak na marginesie :P) jak na prawdziwą kobietę przystało ;) widać tamci się nie znają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lubię lekko szczupłe... ale nie kościotrupy ;) za grubymi nie przepadam jakoś... a Ty jak na moje oko taka w sam raz jesteś, więc to że gruba nie jesteś możesz być pewna :) a podobno do kobiet mam dobry gust, więc ściemy Ci tu nie walę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz prawda? :D jak Ci ktoś tutaj będzie kolejny raz chciał wmówić, że jest inaczej, to przyślij go do nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jeszcze nie :) a i głowa jakby mniej boli ;) miałem jeszcze wplanach ten film obejrzeć, ale chyba nie dziś... bo po 1. tu jest ciekawiej :D po 2. na TVP HD leci To ja złodziej - też całkiem fajny filmik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo boszeeeeeeeee hahahahaha o tym kościotrupie sobie coś przypomniałem.Ok.2.5 r temu powiedziałem na cafe jednej dziewczynie że troche lepiej od kościotrupa wygląda i przez sztachety przejdzie.Nie wiedziałem ze są jakieś redakcje.Patrzę a tu nie mam dostepu do cafe.Zbanowali mnie.Pisze do jednego kafeteriusza na maila i on wspanialomyślnie poucza mnie jak na proxy wejść o zmiennym ajpi.@ dni trwała "męka" i znów na innym nicku jeste,Znów potwierdzam,ze tamten nick ma racje.Rozpętało sie piekło.:D:D:D uciekam i zmieniam kolejny nick i juz mnie więcej nie zobaczyli a ja sobie brylowałem dalej po cafe.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda a jak odbierasz te Polskie kanały? mają w ofercie z satelity czy przez neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 letni syn.. czekaj czekaj bo nie lapie ale z czym i co ma:)?? bo sie zawiesilam:) Znaffca w polsce bralam umowe , nikt nic nie wie ze mam bo tu tak naprawde nie mozna miec w umowie pisze ze kara jest ,ale podpisalam umowe talerz dekoder paczka do uk i mam a telewizja z netu nie dziala bo wyswietla sie komunikat z krzyzyiem ze tylko na terenie polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×