Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

no widzisz duchu, boś wpływowy :) ja założyłem 2 albo 3 tematy, z czego jeden trochę prowokacyjny (tak mi się wydawało przynajmniej) i rzadko kto się wypowiedział... a jeden to mi usunęli zanim ktokolwiek się zdążył wypowiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie umiesz jak załozyłas temat:D Chodzi o prowokacje ?a to łatwo.Wymyśleć podpuścić i chryja gotowa.Tylko trzeba trafnie określić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - ludzie są tacy, że jak coś ma być przeciw nim to zawsze udają, że oni świeci albo niechcący i masz wybaczyć.... a jak Ty coś im zrobisz, choćby najmniejszy pierduł, to będą całe życie za Tobą chodzić i Ci życie uprzykrzać... :/ a weź im coś powiedz to rozszarpią na miejscu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nie ma co zakładać prowokacji moderki są uczulone po ostaniej nagonce na nich na redakcjki.Usuwają wszystko co im się nie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duch - no widzisz, to tylko wybrańcy potrafią... ;) ja nie mam daru przekonywania i wciskania kitu innym, przez to nawet nie udaję kogoś innego kim nie jestem, bo szybko by się wydało :D więc stwierdziłem że pierdziele i tematów tu zakładał nie będę bo mało chodliwe są :) ja próbowałem podniosłe idee poruszać i zero odzewu... a ktoś inny da temat "jem frytki, ktoś jescze?" i momentalnie jest 10 stron wpisów... no jakim cudem pytam się? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dziewczyna o niku coś o szpileczkach taki nick miała.W konia opierdziane gacie robili.Doszło do 15 postu i wykasowali.dałem dwa posty i gacie dał i temat zniknął :DA pękałem ze śmiechu.Gacie nie zdązył riposty dać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love - i chyba nie dadzą ;) ale to lepiej dla nas, my już się na nich poznaliśmy wystarczająco :) ochrzciliśmy ich mianem HG (cH*wi Goście) i mamy z nich niezłą radochę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobi.scie zamieniłem z toba pare razy rozmowę lecz krótko.Wtedy ktoś najeżdzał na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi IP .. SPIOCHY !!-- prawda coś dziś stepiałem od tego smiechu o co biega??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapamiętałem Cię z tej grzywki :D Taka młodziutka jesteś.Teraz też czy fotka starsza jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I TAK NAJPIĘKNIEJSZA NA KAFE
NAPIERNICZAŁEŚ SIĘ Z LADY LOVE ŻE MA PYZATĄ TWARZ A TERAZ JESTEŚ MILUTKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love-- coś na ten temat wiem.Nikt sie nie ukryje nawet moze być na pomarńczowo i wyłapiesz go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I TAK NAJPIĘKNIEJSZA NA KAFE
CIEKAWE JAK WYŁAPIESZ -CHYBA ŻE JESTEŚ MODKIEM TO TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie te fotki co mam sa aktualne, no moze juz bez grzywki znowu jestem bo mi troche odrosla ale zdjecie wiecej niz 2 miesiace nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I TAK NAJPIĘKNIEJSZA NA KAFE
ADONIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×