Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

zastrzel mnie? może w innym wcieleniu będę Twoim chomikiem albo jakąś muchą siadającą na każde napotkane gówno - wtedy będę jadł Ci z ręki i to dosłownie :P ale w tym życiu na wiele nie licz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !!!
Aby Ci pomóc przeprowadziłam ankietę na pewnym topiku: moi drodzy może pomożecie Jak mam zrozumieć słowa napisane do mnie przez kobietę" bardzo Cię kocham i nienawidzę zarazem" Przecież to się wyklucza? Nic z tego nie rozumiem a muszę się do tego jakoś odnieść odp 1 szukam żony na kafeterii Nic tu nie ma do rozumienia napisz że ją kochasz albo lepiej powiedz to osobiście odp 2 revolver nie próbuj czasem rozumieć kobiet....po prostu zlewaj ich menstruacyjne pieprzenie od rzeczy... odp3 fiku mikuuu " bardzo Cię kocham i nienawidzę zarazem" no przecież to oczywiste wkurzasz ja ale ciągnie ją do ciebie odp4 Diabollica27 tzn bardzo Cie kocham ale czasami wkrfiasz mnie tak solennie ,ze mam ochote przelozyc Cie przez kolano i solennie przetrzepac tylek...bardzo Cie kocham ale nienawidze siebie,ze takiego drania jak Ty musiałam pokochac wiec bardzo Cie kocham i nienawidze kojarzy mi sie z seksem na biurku i scianie ,ostrym,bez zapytania heh dobra dobra lece stad ...w niebie mnie nie chcą...a piekło boi się ,że nim zawładnę...jestem w matni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !!!
Najlepiej jakbyś zapytał ją osobiście. Dobranoc kociaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia lecz mnie to jest absolutnie niepotrzebne tylko zastanawiam sie nad wyjatkowymi absurdami.Wiedzą że nie zdradziłem nigdy żony,więc już są spalone podchody w przedbiegu.To po cholere takie głupoty wypisują jak są bez pokrycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !!!
Myślę, że to taka gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia grać można ale nie uczuciami.Przecież to już przegiecie jest.A moze mają nadzieję że mnie złamią??:P:D W realu mnie nie złamano jak byłem młody to dlaczego teraz by to miało nastąpić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne..ubaw juz mam niezly..krecilam wlosy ale czytam caly czas ... Swoja droga .. jak zyje na swiecie te ... lata to w zyciu nie widzialam glupszego pustaka Taaka jedna chcialabys miec takie lachy jak ja .. oj chcialabys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !!!
A to już tylko Oni wiedzą o co chodzi. Dobranoc, miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzienks Zuzia🌻 Za trud włozony z zebraniu tego materiału.Musiałaś sie dobrze nabiegać po cafe.I odezwij się jak bedziesz mieć czas.Kolorowych snów Zuzia❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gRZEsiu z krainy krasnoludkow
prawda jest bardzo ladna jak pierwszy raz pojawila sie na cafe z nowym zdjeciem , kazdy sie zachwyczal , ma zajebista figurke piekny usmiech i serdecznie Cie pozdrawiam :) , olej ta zazdrosna istotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - ja leję ze śmiechu :P normalnie kocham to forum! :D dzisiaj się dowiedziałem, że jestem jakimś Mitomanem, potem że Leviatanem... zaraz się okaże, że to Ty piszesz pod moim nickiem sama z sobą, bo Ciebie nikt nie lubi i musisz sobie rozmówców pozorować :D hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaffca-- dokładnie to słysze od 2 lat.Że zakładam temat,są tam nicki 5-6 sztuk to ja niby jestem i takie bez przerwy dyrdymały.Jak to żona czytała to mówiła mi bez przerwy dostałeś sie do domu wariatów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gRZEsiu z krainy krasnoludkow
i jeszcze muszę dodać , ze wspaniale mi się jedzie pod fotkę prawdy , spuszczam się już po paru ruchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gRZEsiu z krainy krasnoludkow
to podszyw! spierdalaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gRZEsiu z krainy krasnoludkow
22:34 podszyw!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz pomarańczko jaka litościwa jest prawda,przynajmniej masz na kogo patrzeć.Bo jakbyś miał zobaczyć jakąś pokrakę nic z tego by nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha , no widzisz znaffco , dzieki Takiej malej jednej , zostales slawny bez kitu wam mowie , ze bardzo bym chciala spotkac sie na zywo z takimi polgłowkami ciekawa jestem czy tez byliby tacy hej do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winni sie tłumaczą.Nie potrafisz sie zaczernić to cierp teraz.Nie wiem czy blef więc teraz ty się martw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gRZEsiu z krainy krasnoludkow
za mało tutaj kobiet :( duch przeloguj sie na Fankę to będzie po równo: 2 kobiety i 2 menów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to nie prawda, że Prawda jest na wszystkich zdjeciach ubrana tak samo... na tym ostatnim nie ma kurtki! spodni też nie! :P jak mogłaś tego nie zauważyć TakaMALAjedna :( teraz się na pewno nie umówię z Tobą! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×