Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

gorzej jak ktoś ma neostradę czy inne ustrojstwo z dynamicznym IP publicznym, to wtedy nawet z proxy korzystać nie musi żeby mieć inne IP... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz niby nic zlego nie zrobilam :d myslalam ze gadacie do mnie.. jestescie pewni ze to lady laro? cos tam o niej slyszalam ale nie duzo, nie interesuje mnie ona, wiec nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love - kilka razy pod różnymi nickami ktoś pisał coś na styl "Lady Laroo jest najlpiękniejsza na całej kafe!!!" i obrażał Prawdę tymi samymi wyzwiskami... podejrzane to nieprawdaż? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu nie mam zamiaru z tego korzystac , tylko zastanowilo mnie to ostatnio a widze ze wy jestescie w temacie wiec poprostu zapytalam.Jak dostane kiedy kolwiek bana to poprostu wiecej tu sie nie pojawie, plakac nie bede:) lady love .. mnie tez nie interesuje z tym ze ona mna sie interesuje od 4 dni ..lae widze ze powoli zmienia obiekt pozadania ... na znaffce i ducha poczekaj chwile to i ty sie jej spodobasz hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love-- cały zastęp przydupasów-koniobójców tutaj przywedrował i hajda.Ubaw po pachy był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja zwierzyna
jest zdezorientowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj tam.. mnie podrywała tylko :D potem stwierdziła, że ja to Leviatan, bo lubię grube i rude :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuwa bo mnie zawsze nie ma w najlepszych momentach :D a gadaja ze siedze tu 24godziny na dobe :D znaffca ty i levvi? o nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duch - to już będzie szczyt :D ale kto wie czym jeszcze nas to forum zaskoczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był temat z Master i dziewczyna nie pamietam nicku.Ubaw tam mieliśmy.Odeszli bez słowa mówiąc że sam ze sobą piszę.:D Mieliśmy spokój 3 miesiace.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - ja moze i szybko piszę, ale długo kminię co napisać, więc mój wynik jest przekładany :D i jeszcze 3 razy czytam czy czasem błedów nie porobiłem, a i tak to potem wygląda tak, że nikt tego rozczytac nie potrafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak na inżyniera przystało piszę wszysktimi łącznie z kciukami :P i nawet za bardzo nie patrzę w klawiaturę, bo mam czarną, więc i tak literek nie widzę po ciemku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I TAK NAJPIĘKNIEJSZA NA KAFE
A PAMIETAM TA PARE INDOR DO PRANIA MOWIL NA NICH PSEUDOMASTER I JEGO KLOP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×