Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Cześć Kochani :D Prawda, Lady, Znaffca...witam Was serdecznie :D widzę,że mimo nalotu pomarańczowych humory Wam dopisują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kredki ;) 🖐️ noo akurat nam się zebrało na ULOTNE tematy :P hehehe wybacz jeśli zagęściliśmy atmosferę na forum :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredki - śmiało :) nas chyba nic nie obrzydzi jak widać :P jestesmy na to zbyt zepsuci już :) cud że koleś dziury nie wypierdział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to było tak...przychodzę sobie pewnego dnia na nocny dyżur a na Izbie Przyjęć smród jak cholera!! Gówienkiem było czuć od samego wejścia!! Pielęgniarki pootwierały okno, ale mimo wszystko capiło niesamowicie. Wiecie co się okazało? Że kobieta (w granicach 70-lat) zabawiała się kolbą kukurydzy. Utknęła jej niestety w odbycie i tak chodziła z nią przez kilka dobrych dni,aż zaczęła gnić :P Całe szczęście nie ja musiałam ją usuwać :P Kiedyś też przychodzi facet ze słoikiem w środku coś co przypomina sznurek i mówi: 'Mam taki problem,bo takie coś wystawało mi z odbytu, więc wziąłem nożyczki i 'cyk' :D okazało się,że to był tasiemiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam powiem historie mojej cioci :D ona lunatykuje, jak kiedys u niej bylam w Niemczech i szlam do lazienki zajzalam do pokoju bo jakis chalas byl, patrze a ona na rowerku popindala i co robi?, sika :D zostala tam az do rana :D albo moj wujek jak nie zdazyl do ubikacji u mnie w domu i mu taka wielka kupa z majtek wystawala :D moja kuzynka tez swego czasu sikala przez sen, np do swojej szuflady z ubraniami :D ja kiedys nie zdazylam do ubikacji, prosilam tate zeby sie gdzies zatrzymal ale nie, nie zdazylam drzwi otworzyc do domu i coz zlalam sie w majty - i nie bylam taka mloda :D dobrze ze mnie wtedy nikt nie widzial :D zdazylam posprzatac zanim sie do domu dokulali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka kiedyś opowiadała,że do niej do szpitala często przychodzą tacy wywrotowcy i myślą,że w szpitalu to chyba same debile pracują :D Opowiadała,że kiedyś facet przyszedł z butelką do karmienia dziecka w odbycie i tak się tłumaczył: 'Wszedłem do łazienki i w tym samym czasie wywaliło korki...w mieszkaniu niesamowita ciemnica. Wystraszyłem się i usiadłem na zamknięty sedes. Na tym sedesie stała butelka do karmienia, którą przez przypadek zostawiłem jak chciałem ją umyć. Takim to sposobem znalazła się w moim odbycie' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowe - zadziwiające co ludzie potrafią sobie włożyć i gdzie :P ja kiedyś w szpitalu widziałem mieli taką wystawkę, a na niej różne rzeczy wyciągnięte z człowieka... różne różności tam były: zardzewniałe druty, pęknięte szyjki od butelek i uwaga... CAŁY, nie pęknięty termometr (taki szklany) w dodatku osadzony w takiej jakby skale kamiennej! potem lekarz przechodzący tamtędy mnie uświadomił, że te "pamiątki" należą do oddziału urologicznego, zatem pacjenci wcale tego nie zjedli, tylko... no właśnie :P hehe pomysłowość ludzka nie zna granic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jeszcze jedna tez ze mna w roli glownej niedaleko mojego mieszkania kolezanka organizowala 18 - zaprosila mnie zalozylam biale spodnie i dluzsza czarna tunike.. mialam 17 lat, popilismy troche, tanczylam jak szalona z jakims facetem, ten mna rzucal na wszystkie stronu, nagle patrze do lustra ( na sali byly duze lustra ) jak bylam na gorze z nogami w szpagacie i co widze? cale spodnie od spodu czerwone! przeprosilam go na chwile wzielam kumpele pod reke i poszlam do domu :D zmienilam gacie na drugie biale zeby sie nikt nie pokapowal i poszlam sie bawic dalej :D tym razem z podpaska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah ja 5 lat temu wracalam z kolezanka z kina .. wyszlysmy z autobusu i byla to zima .. wiec strasznie zimno bylo .. zachialo sie nam siusiac.. kurde co robic ona miala 5 minut do siebie do domu i ja 5 minut ona w inna strone ja w inna ..tak sie chcialo lac.. ze szlysmy ocierajac noga o noge , w koncu sie rozlanczylysmy ale Justyna postanowila mi potowarzyszyc przez telefon ... nie zdarzylysmy dojsc do domu po drodze sie ssikalysmy w majty ..siara hahahahaha z ta kukurydza aaa fuu:) hehe dobrze ze nie musialas tego usuwac, ja kiedys szpitalu jak pracowalam pzywiezli dziewczyne ktora 3 parowki ugotowane wsadzila sobie do pipki.. a to wiadomo ze cisnienie i peka w srodku ... dostala zakazenia ... fuuuuuu!!1 ale ludzie maja pomysly !!! lady love :) nie Tobie jednej to sie zdarzabheeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cieniu kredki ludzie to maja pomysly :d a ja myslalam ze takie rzeczy tylko w filmach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha lady mialam taka sama sytacje z tym ze ja wracalam z imprezy zjechana , makijaz wczorajszy .. idziemy z kolezanka mysle sobie kurde co tak wszyscy sie do mnie usmiechaja ... po chwili mysle kurde .. cos mi mokro .. no wlasnie .. nigdy wiecej bez podpaski hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha kurcze teraz tak czytam to wsyzstko i chba jeszcze nigdy tak wesoło tu nei było :P nigdy poza wizytą HG ;) fajne takie tematy o wszystkim i niczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MICHAŁ Z RUDY ŚLĄSKIEJJ
do lady- jesteś obrzydliwa :/ nie chodzi mi o wygląd, ale o twoje obleśne historie :/ no i te gówno u wujka w majtach. bleee :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jeszcze jedna :D w 1 klasie technikum, kolezanka robila bimber- przyniosla z 4 litry do szkoly - pilysmy w kibelku bimberka na przerwach - moj kolega gej tez sie dolaczyl, mialysmy niezla jazde.. po ktorejs lekcji jak nam jeszcze z pol butelki zostalo, poszlam z kolezanka dopic bimberka do parku - na poczatku bylo spoko, ubzduralysmy sobie ze pojdziemy na basen kryty :D doszlysmy i wyciagalysmy pieniadze, nagle nam z reki wypadly, polozylysmy sie na ziemi i nie moglismy ich zebrac :D jak juz wstalysmy poszlismy do lazienki niby siku i kolezanka zaczela mnie calowac :D ja nie zostalam jej dluzna :D wyszlysmy z tego kibelka, stwierdzilysmy ze nie idziemy na basen, poszlysmy do parku usiadlysmy na lawce, tyrlalismy sie po sniegu ( zima byla ) kolezanka zaczela rzygac probowalam ja do domu odprowadzic, w sumie nawet nie wiem jak ja do domu dojechalam :D nastepnego dnia okazalo sie ze zostawilismy porfel w tej ubikacji - ale juz go nie odnaleziono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIATR AFRYKANSKY
LADY ZMIENIŁEM CAŁKOWICIE O TOBIE ZDANIE :O MYŚLAŁEM,ŻE JESTEŚ FAJNĄ DZIEWCZYNĄ. PROSZĘ NIE POGRĄŻAJ SIĘ TYMI HISTORIAMI :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys robilo sie naprawde glupie rzeczy :D zostaly wspomnienia, przynajmniej mam sie z czego posmiac :D z wlasnej glupoty ;) sorry ale nie jestem sztywniara oh ah i w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIATR AFRYKANSKY
TO NIE CHODZI OBYCIE SZTYWNĄ, ALE O TWÓJ BRAK INTELIGENCJI. TE HISTORIE NIE ŚWIADCZĄ O TOBIE ZBYT DOBRZE. PRADWA MIAŁA HISTORIE PRZYPADKOWE, NIE MIAŁA NA NIE WPŁYWU...A TE TWOJE SA ŻAŁOSNE I ŚWIADCZĄ O TWOJEJ GŁUPOCIE. NAPRAWDĘ MYŚLAŁEM,ŻE JESTEŚ INNA :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - nie licz na to, ten człowiek ma za mało dysnansu do siebie... prędzej w gacie narobi niż się przyzna do czegokolwiek ;) a mi się przypomniało ja za czasów liceum mnie jakieś urocze pannice zarywały :D i jednego razu zobaczyłem je na schodach i tak dla kabaretu jedną chciałem dogonić bardzo szybko i przestraszyć, a jak byłem już koło niej to się poślizgnąłem na stopniu i potknąłem i o mało się nie wywaliłem, ale było widać wyraźnie że się potknąłem i jak na tych schodach walczyłem o równowagę :P oczywiście wszystkie 2 w brech ze mnie i ja też, bo co mialem robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"WIATR AFRYKANSKY LADY ZMIENIŁEM CAŁKOWICIE O TOBIE ZDANIE MYŚLAŁEM,ŻE JESTEŚ FAJNĄ DZIEWCZYNĄ. PROSZĘ NIE POGRĄŻAJ SIĘ TYMI HISTORIAMI :/" nadal jest fajna :D przynajmniej nudno nam nie jest dzięki takim osobom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak oprocz tej z bimberkiem to reszta jaknajbardziej przypadkowa byla ;) brak inteligencji, czlowieku, a to Ty tak po kilku zdaniach nie znajac mnie stwierdzasz ze jestem malo inteligentna badz wcale? hehe dobre :) porozmawiaj ze mna w 4 oczy, a pozniej sie wypowiadaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×