Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

jedzenia jest . Ale z miesiaca na miesiac drozeje . Ja tu przyjechalam ponad 2 lata temu . Placilam dla siebie na tydzien 40 funtow a teraz musze 65 wydac . Mieso ,wedliny sa drogie . Warzywa owoce sa tansze . Ja akurat miesista babka jestem wiec nie moge za bardzo na tym zaoszczedzic;):) w restauracjach przynajmniej na glownej ulicy obok mnie mam ponad 15 knajp .. stosonkowo nie drogo mam nawet taki maly cafe shop placi sie 7 funtow i jesz ile wlezie hahahahahaha znaffcaaa dobry ksiadz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha duchu - mam nadzieje że to z tymi sztucznymi szczękami to żart :P chociaż kto wie... może to jakaś nowa moda, która być może i do nas dotrze... o zgrozo :( w takich chwilach cieszę się, że Polacy są w wielu sprawach 20 lat do tyłu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojciec zawsze się wyśmiewał z tych angielek.Przecież był bardzo młody w czasie wojny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym ksiedzem hahahahahahahahaa Też bywały obciachy w Czechach.Są słowa dla nas normalne u nich wulgarne.Poszukatc znaczyło u nich prostacko sex.Były zgrywy co nie znali jezyka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchuu ciezko ...:) ale pracuje z anglikami wiec niestety ale musze ich akcpetowac , tak samo czarnych ,ciapatych i cala ta mieszanke:) co nie oznacza ze ich lubie :):) ja jako polka mialam wieksze problemy podczas dogadania sie z czarnymi bo to one a nie ja mialy problem z zaakceptowaniem mojej osoby i tego ze jestem z Polski takaa mala jedna Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu - słyszałem właśnie, że w Czechach lepiej niczego nie szukać :D tak samo na Ukrainie "droczyć" też odnosi się do seksu :P Aniu - smutne to, ale prawdziwe... nawet profesor od ekonomi kiedyś to podsumował tak, że "bogaty ani myśli uczyć się biednego języka" :/ i tu już nie chodzi o sam język, ale ogólnie o akceptację odmienności, które niekoniecznie nam imponują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu, pogoda tez, ale bardziej mialam na mysli te domu, ulice, wszedzie ciapaci, smieci, w ogole syf;/ Prawda jak dlugo tam mieszkasz? na stale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu - nie wiem jak się zwało jedzenie nawet, bo to wycieczka szkolna bodajże była i wszystko było z góry zamówione dla nas ;) jedyne z czego się śmiałem to to, że rogaliki nie były wygięte jak u nas tylko proste - coś jak bagietka tylko że mniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bylam w leeds . Taka mala jedna .. nie nazwalabym okropna bo w koncu po cos ludzie wyjezdzaja .Jada za chlebem . Jedyne co nazwalabym okropnym w tym kraju to ogromna tesknota za krajem , za rodzina/ Ja docenilam ze zdwojona moca to czego nie docenialam przed wyjazdem Przezylam niezla szkole zycia . I mimo to ciesze sie ze wlasnie tutaj ta szkole odbylam . Co jak co ale wlasnie te miejsce daje nam wiekszy start w zyciu . Znaffco .. jak kiedys pracowalam jako housekeeping to robili spotkania co czwartek dla wszystkich pokojowek .. alez to bylo zalosne ..... temat glowny DYSKRYMINACJA !!! wszystkie czarne a ja jedna polka ... brak słow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słynne rochliki i na dodatek słone z wierzhu.Powiem Ci były bardziej pozywne od naszych rogalików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bączku - to mówisz że tam taka dyskryminacja, że dobrego męża nie da rady wyszarpać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda radzę poszukaj i wracaj tam.Tutaj już nie ma co szukać.Jak w ub.r na jedzenie wydawałem i 1000 zł zostawało .Teraz wyobraś sobie 100 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×