Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Gość Verdasko--kutasko
ty bywasz na salonach? sprzątaczka? chyba w schowku na miotły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedżcie mi ile lat ma ta pomarańczka??Typuje na 14-16 lat.Ten wiek sie charakteryzuje nienawiścia do każdej osoby tym bardziej jak jest z rozbitej rodziny.Czyż nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdasko--kutasko
duch - kula w płot i to podwójna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby go ciagnelo to by dawno ze mna nie pisal , bo co jak co ale jest tu pare osob ktore nigdy chamstwa z mojej strony nie zobacza miedzy innymi znaffca a ty sie stad gon , bo ciapa kulawa to z Ciebie jest zepsuta pomaranczko , jestes zazdrosny bo sam szukasz przyjaciol a kazdy ma cie w dupie i nie mozesz sie pogodzic ze ludzie na tym topiku potrafia zachowac normalne zdrowe relacje o jakich ty mozesz jedynie pomarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... prawda zawsze boli... trudno jakoś to przeżyję :P już wolę taką niż jakąś damę która mi będzie kazała spać na balkonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdasko--kutasko
wg Ducha to Prawda powinna być z rozbitej rodziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz racje Aniu lecz po cholere chciałoby mu sie 20-latkowi głupoty pisać.Przeciez nic z tego nie ma.Jednak myśle ze ma 14 latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś rozmawiałem z taką dziewczyna i przyznała się do moich wywodów.Miała 15 lat i powiedziała mi,ze większość takich jak ona jest.Jak sie dowiedzieli jej koledzy wręcz NAKAZALI przestać rozmowy ze mną i zaczęli jej grozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdasko--kutasko
Znaffca - jest tak zdesperowany swoim prawictwem że już nawet nie brzydzi się Prawdy, w która tyle facetów się spuszczało i tyle kutasów ssała w mordzie. Dałbyś rady Znaffca pocałować ją w takie usta, które przedtem były obspermione przez innych fagasów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu - ta pomarańczka sie zachowuje jak taki jeden dzieciak... raz sobie siedziałem na ławce i z koleżanką gadałem a ten podszedł i zaczął ją wyzywać od grubych (a ona szczupła akurat jest, więc nie wiem skad on to określenei wziął), a mnie od takich co lubią grube... :D jak go zaczęliśmy jechać to się jeszcze bardziej podjarał... potem spasowaliśmy to sobie poszedł, bo stwierdził że nawet na niego najeżdżać nie chcemy to musi sobie kogoś innego do wysłuchania znaleźć... zupełnie jak tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Verdasko--kutasko taka mała Duchowi chodziło o to że też swoimi dowcipnymi postami nakrecałaś tamten topik " Aha, widzisz, ja nie zajarzylam... ale to nie z powodu koloru wlosow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdasko--kutasko
Twoi rodzice muszą być dumni z takiej puszczalskiej córki, sprzątaczki . pewnie po kur.wie mamusiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu kochany ! Wlasnie takie dojrzałe dzieci , buduja swoja wartosc . Ja jak tu przyszlam na to kafe siedzialam jak mysz koscielna .. Dopoki nie zaczeli po mnie jechac .. Pierwsza nie zaczynalam lecz kiedy pokazalam pazurki .. dzieci z gimnazjum sie zjechaly i od tamtej pory wmawiaja mi caly czas jaka to ja jestem beznadziejna . Tego chamstwa zbiera sie coraz wiecej . Nie zmienia to faktu ze wlasnie ci Kozacy .. w zyciu realnym sa na pół strzała po piewszym zdaniu nie wiedzą jak skleic drugie nie wspominajac ze polowa z nich wyglada jak trzecia wojna swiatowa nie wiem jaki huj czy oni luster w domu nie maja ? bo wiecznie innych krytykuja a siebie nie widza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdasko--kutasko
Pewnie podałaś się na swoją mamusię. Niedaleko pada jabłko od jabłoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdasko--kutasko
zabolała prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie jara... myśli że kogos obraził to mu IQ podskoczy o +200... żenada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdasko--kutasko
Znaffca nie odpowiedziałeś na pytanie. Pocałowałbyś Prawdę w usta, w których szczytowało tylu mężczyzn przed Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdasko--kutasko
duch - nudny jestes i przewidywalny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoich rodzicom znam , kocham ich najbardziej na swiecie i nie wstydze sie tego . Nigdy to sie nie zmieni . A ty mozesz wiecej pisac prosze bardzo. Duchu ja inaczej sprawe zalatwie . Ty wiesz o czym mowie . Skonczyla sie zabawa gadka gadka , ale te szczeniaki chyba gowno o zyciu wiedza , skoro mysla ze sa calkowicie anonimowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdasko--kutasko
duch a ty wziąłbyś za żonę kobietę która miała kilu facetów przed Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat nic Ci do tego co byśmy robili razem i jak ;) Ty sobie możesz pomarzyć tylko 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dojrzeli do netu.Myśla że nikt ich już nie wyłapie bo są na pomarańczowo.Dobry informatyk zgarnie ich i nawet nie będą wiedzieć jak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×