Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

ja też się w ostatniej chwili zdecydowałem na pójście, wcześniej mowiłem sobie że nie, po co ja tam pójdę, będę stał jak kołek... ale serio nie żałuję :) no i parę kobiet było, w tym jedna tylko o rok starsza ode mnie, wiec było kogo poprzytulać :P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy co masz na myśli pod pojęciem "głębsze" :P hehe nie no, ja tych wszystkich co byli znam jakiś czas i ją też ;) ale jednak nie mój temperament że tak powiem... więc nic nawet nie próbuję, taka by się zanudziła przy mnie :P ale fajnie się wspólnie bawiło, więc co tam... ;) a mi niedługo się egzaminy zaczynają i teoretycznie pracę powinienem pisać już, a nie mogę :( co najsmieszniejsze wtedy probolemem były finanse, a teraz mi wreszcie budżet przyznali to jak na złość towaru w sklepie nie ma 😠 tego mi tylko brakowało :o no bywa... takie to ja mam szczęście, że zawsze pod górkę, wiatr w oczy i lancetem po jajach :( sie wkurze, to przeniose termin obrony, bo innej możliwosci nei widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam pecha... w dodatku mi się telefon chrzani od jakiegoś czasu :o ale w przyszłym tygodniu przyjdzie inny - wykorzystam to jako pretekst do zmiany telefonu :) a co do niej, to raczej nie... ja już tak mam, że zawczasu wszystkie rozpracowuję zanim jeszcze porządnie zdążę poznać... wiem, że ideały nie istnieją, ale jakoś nie czuję żeby coś mi kazało chociaż próbować, więc to na pewno nie ta.... a parę dni temu poznałem inną przez głupotę ;) ale raczej też odpada, bo na drugim końcu Polski jak dla mnie, a zwiazki na odległość mnie nie jarają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, zawsze można kupić sobie maszynkę do teleportacji :P albo nauczyć się samemu to robić jak ten koleś z filmu Jumper :) widizałaś? tak wiem, powiesz że film badziew bo to Sc-fi ;) ale mi tam się podobał i też bym tak chciał :P bym się teleportnął do Ciebie do UK jak byś się nudziła i byśmy sobie na piwko poszli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale najpierw bym musiał na lotnisko się dokulać w 5godzin pociagiem i +200zł... więc jednak lepszy teleport :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby nie, ale na studenta, który nie zarabia to jednak trochę jest na samą podróż tyle wywalić jednorazowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam staż, ale na razie przerwałem żeby pracę pisać (i tak piszę jak widać :P ) ale na razie boję się cokolwiek robić, bo wszystko się może w każdej chwili zmienić, może się jeszcze jakaś możliwość inna pojawić i wtedy będę musiał odkręcać, więc póki co czekam... a jak skończę studia to być może mnie przyjmą na stałe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo żeby mi tylko jeszcze z tą pracą jakoś wyszło to będzie fajnie :) póki co jest pod górkę... no to dobrej nocki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam ludziska :) witaj Aniu 🌻 Rasta i basta 🖐️ - co za pytanie :D nie nie można :P trzeba też pisać :D hehe co tam jak tam? ;) u mnie nudy aż ziewam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhaha żadna nowość :P w końcu kafe oblegają same kościotrupy :D raz mi się śmiać chciało jak był temat dość dawno temu jaka sylwetka u kobiety się facetom podoba i 4 obrazki różnych sylwetek i sie okazało, że taki mój ideał to już za gruba dla niektórych :D hahaha no myślałem że padne ;) jak znajdę temacik to rzucę linkiem a co do mnie w tym temacie to ja nie wiem czy przez te święta czy od początku zimy przytyłem 3kg :P a dziwne, bo zawsze było równo 80 na wadze, a po świętach z ciekawości wlazłem na wagę, bo jednych spodni dopiąć nie mogłem :o i się zdziwiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×