Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

hey kredki :) :d hehehe nie, w restauracji akurat mnie nie bylo :D moj juz zaczyna sie mnie pytac czy moze na mnie marudzic zebym zostawila tego kompa i przyszla do niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie przesadzajcie
tak to z żartami bywa... można czasem przegiąć albo trafić w niewłaściwy czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja coś pominęłam...Duch chyba się nie przyznał,że to on... Pomarańczka insynuowała,że to jedna dziewczyna z czarnego nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - i bardzo dobrze że tak robi ;) zostawić swoją kobietę na pastwę kafe to jak wpuścić ją do basenu pełnego rekinów żeby sobie pogadała z koleżankami :P sorry za głupie porównanie, ale troch w tym prawdy jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady to idź do niego a nie wegetujesz z nami na kafe :D Ja dzisiaj też spędziłam ze swoim miły wieczór. Było kino, był spacer i była gorąca czekolada :D Ehhhh...ciągle zabiegani a dzisiaj udało się spędzić wspólnie wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie przesadzajcie
ta dziewczyna była tutaj jako Golf Przezesa Wertypa i też miał być to żarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie przesadzajcie
to moja tajemnica- w każdym razie - wierzcie czy nie- wczoraj miały być tylko takie wygłupy. Wyszło niefajnie, zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredki - różne osoby kryją się pod pomarańczami... czasem zdarzają się jednak takie prawdomówne... ja wiem jaka prawda jest, ale skarżypytą nie jestem, zresztą i tak za dużo już napisałem :/ jak ten ktoś będzie chciał to się przyzna sam, jak nie to trudno, nie nasza sprawa... wystarczy że popsuliśmy zabawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dobra koniec smutasów.... wracajac do rzeczywistości niewritualnej... właśnie sobie popijam Miód pitny ;) mmmmniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie przesadzajcie
Znaffca - skąd taki nick? Od czego jesteś ekspertem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja sie zmywam, bo i tak mi zaraz bateria w lapku padnie a moj nie chce mi oddac ladowarki :D:D dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paa Lady 🌻 🖐️ Kredki - no niby tak... to by było jakieś rozwiązanie ;) ale niestety chyba tylko na tych, którzy nie wiedzą jak podmienić IP :( oj nie przesadzajcie - ja jestem ekspertem od wszystkiego i niczego :P nie wiem dlaczego taki nick... jakos tak wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - po co pytasz? przecież to Twój temat :P równie dobrze mozesz nas stąd wyprosić jak Ci będziemy przynudzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo cicho, ale mi to nie przeszkadza... wręcz przeciwnie ;) kurcze ale mi zasmakował ten "Miód pitny" :P chyba idę po dolewkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra! Przed chwilą mój pies wskoczył na łóżko, próbowałam go zepchnąć i jak spadał to pociągnął ze sobą kabel od Livebox'a, a razem z nim poleciał mój ulubiony kubek (z herbatą w środku), talerzyk z sałatką, telefon :O wszytko potłuczone i brudne! zaraz wrócę, muszę posprzątać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredki - a to psotna psina :P jeden błędny ruch i tyle bałaganu :D nawet ja takiego talentu do bałaganienia nie mam :D ehhh wypili mi cały miód pitny, nie załapałem się na dolewkę ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kredki widze ze ni etylko ty masz psotke taka w domu moj pies , 2 lata temu ... bawil sie ze mną i znienacka naskoczyl na mnie a ze bylam w szoku chcialam go ominac upadlam prosto na regal ktory mial scianke ze szkła .... stuklam oczywiscie w tym spadly dwie figurki szklane , rozwalilam usta , pokaleczylam dlonie i zrobilam sobie siniaka na malytkim palcu u nogi......... szyba mnie kosztowala 300 zl;/;/;/;/;/;/;/ ;) .. znaffco ..zeby tak nie bylo ciszy przed burza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - massakra :D i kto by pomyślał że takie małe, pocieszne stworzonko jest zdolne do takiego zniszczenia :P a co do burzy... fakt, jeszcze nie ma północy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem :D Uporałam się z bałaganem :) Trochę czasu mi to zajęło. Znaffca ja też dzisiaj piłam winko z miodem. Pychota ;) Aniu co do tych tematów na kaffe to faktycznie dzisiaj nuda totalna. Żadnych ciekawych wątków...buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha poległem :P jak Wam się nudzi to obejrzyjdzie sobie: youtube.com/watch?v=k2o5x8TUmms zwłaszcza Ty Aniu, ciekawe czy rozmpoznasz z jakich filmów te teksty pochodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×