Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość poszukuję lekkiego wózeczka

jaki polecacie lekki wózek?

Polecane posty

Gość poszukuję lekkiego wózeczka

do bloku bez windy? ile waży? szukam najlżejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam maclarena xt waży chyba 6,5 kg , dla mnie super lekki, składa się do tzw. parasolki.Choć na rynku znajdziesz pewnie jeszcze lżejsze, ale mi zależało aby wózek też miał amortyzacje, a nie każdy ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuję lekkiego wózeczka
moniko, dzięki, ale poszukuję wielofunkcyjnego : gondola+spacerówka. taką parasolkę już mam też ważącą nieco ponad 6kg (została mi po 1dziecku, wózek wielofunkcyjny sprzedałam, bo był za ciężki, a przeprowadziłam się do bloku bez windy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuję lekkiego wózeczka
up. może dziś będzie większy odzew:) zapraszam z propozycjami. z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cybexy
ja w sumie polecam cybexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszaa.
cybex nie jest wcale taki lekki, bo waga z gondolą to 15kg, a są wózki, które ważą ok. 11-12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak teraz wygląda sytuacja, bo ja szukałam wózka w pierwszej połowie 2010r i dla mnie też to kryterium było ważne ( 4 piętro bez windy) Wybrałam Jane Nomad. to był wtedy najlżejszy wózek. Stelaż 6,5 kg - gondola ok 4kg a spacerówka jakieś 9,5 kg. Ogólnie wózek super, do tej pory nic się z nim nie dzieje. Ostatecznie skończyło się tak, że wózek i tak trzymam w piwnicy, bo nie byłam w stanie tego wciągać razem z dzieckiem. piersze pół roku wózek do piwnicy a dziecko z gondolą na górę, potem już cały był w piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chętnie się dowiem
nikt nie szukał lekkiego wózeczka? podpowiedzcie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila4393
ja nie dawno kupiłam wózek wielofunkcyjny x-lander jest naprawde super i w porównaniu z innymi wozkami wcale nie jest ciezki 12 kg a uwierz mi ze zanim kupiłam odpowiedni wozek to troszeczke sie ich naogladałam i nadzwigałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosita
mam Matrix, z gondolą waży coś ok. 12 kg. Przerabia sie na spacerówkę i ma wpinany fotelik samochodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja będę tkwiła przy swoim: Jane Nomad jest najlżeszy - z gondolą ok 10,5 kg. I ogólnie bardzo dobry wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuję lekkiego wózeczka
kamila- a jakiego x-landera miałaś, chodzi mi o model, bo są różne. podobają mi się trójkołowce . a może któraś z Was miałam quinny buzz? lekki jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Renata*
Mój wózek wg producenta waży 11,5 kg ale wydaje mi się że mniej. Jestem posiadaczką wózka orbit baby g2 i wg mnie jest bardzo wygodny. Wózek bardzo łatwo się składa a po złożeniu można go ciągnąć więc nie trzeba go przenosić. Bez problemy znoszę go sama z 2 piętra. Uważam że jest to idealny wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.motokobiety.pl/Micralite,Fastfold,SuperLite,lekko,i,kosmicznie,2184.html Zaledwie 6 kilogramów jeśli chodzi o spacerówkę, ale widze u siebie w bloku że sporo jest też UFO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molenda_P
Jak lekki wózek to tylko orbit. Nie miałam do czynienia jeszcze z tak lekkim wózkiem jak orbit. Co prawda nie muszę go dziennie wnosić na x piętro jednak czasem zdarzają się schody bez podjazdu i muszę wnieść ten wózek. Również kiedyś miałam problem z wózkiem mojej koleżanki kiedy chciałam jej pomóc i zapakować jej wózek do bagażnika... Nie chce nic mówić, trochę się pośmiałyśmy że nie wyćwiczona jestem. Mój wózek bez problemu wkłada się do bagażnika i o to w tym wszystkim chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My szukaliśmy lekkigo i małego ponieważ musze ba pierwsze piętro go wnosić. Kupiłam Anex Cross. Koła są 10 calowe ale pompowane i posiada amortyzację. Dobra jakość wykonania . Idealne materiały do czyszczenia. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również szukałam wózka lekkiego takiego którego będę mogła sama znieść po schodach ponieważ wyjście ode mnie z klatki to kilka schodków i brak podjazdu. Lekki to jedno ale gabaryty to drugie :) Anex Cross to wózek który swobodnie mogę znieść te kilka schodków . Jest zgrabny i mały i do tego dość lekki ja na wózek z kołami pompowanymi i amortyzacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurijka
Euro-Cart Ezzo, jest praktyczna i lekka właśnie, do tego składająca się razem z barierką zabezpieczającą i budką. Większość wózków nie ma jednak takiego udogodnienia, a tu jest. Fajna kwestia to też amortyzacja wszystkich kół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My dla naszej wygody i dla naszego maluszka kupiliśmy wózek wielofunkcyjny 3w1 Vicco od Adamexu. Jesteśmy nim zachwyceni bo bardzo wygodnie się go prowadzi, jest lekki i bardzo zwrotny. To był najlepszy wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wozki firmy Jane. Nomad to hit. Mialam przy pierwszym dziecku i sprzedalam... Teraz kupilam Carrere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgorzataRat89
Ja mam dwa wózki - jeden to spacerówka od zestawu 3w1, a drugi kupiłam później - żeby był lekki i mały po złożeniu. Przyznam szczerze, że chociaż chciałam używać go głównie "do auta", to wybieramy się z nim także na spacery po mieście, zakupy, plac zabaw. Jest po prostu wygodniej. Mamy Chicco Ohlala - spośród wózków w moim zasięgu (szukałam do 800 zł, kosztował ponad 500 zł) był najlżejszy, najładniejszy i dobry jakościowo :) Waży tylko 3,8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo brałam różnych wózków pod uwagę ale ostatecznie postawiłam na Dorjan i ich model Quick. Super jakość, łatwo się składa, ustawia, zmienia pozycję siedziska, kółka są bezdętkowe, wytrzymałe, radzą sobie w różnym terenie a ja akurat często chodzę na spacery do parku, po takiej trasie jakby szutrowej. Dlatego wiem, ze nasz bobas jest bezpieczny w tym wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa

Moim zdaniem sportowe wersje wózków firmy Adamex to są naprawdę dobre produkcje jeśli komuś chodzi o coś lekkiego - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EasyGo Virage Ecco powinien spełnić Twoje oczekiwania. Jest niedrogi, lekki i zgrabny. Dziecko jest w nim bezpieczne i na pewno będzie miało komfortowe spacery i drzemki. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×