Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hrabos meri tonne

nie warto być zbyt dobrym dla kobiety

Polecane posty

Gość hrabos meri tonne

lepiej być zimnym , stanowczym i oschłym facetem - to wtedy będzie jadła Ci z ręki , a jak okażesz mało tych cech , to zostaniesz frajerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega troszku przesadza ale coś w tym jest. Nie można być za dobrym i tylko słodzić, bo kobiety to wykorzystują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba znaleźć złoty środek. Być dość silnym by skrzywdzić, ale dość dojrzałym żeby nie krzywdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet jezeli stwarza kobiecie raj na ziemi to ona go kompletnie nie szanuje.jezeli jest oziebly i stanowczy tak samo kobieta nie szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Największych debili poznasz po tym, że widzą same skrajności. Kaszaloty kontra wieszaki. Dobro kontra zło. Pantoflarz albo cham. Nie ma nic pośrodku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, ale nie mylcie bycia jedną wielką kostką cukrową z byciem dobrym dla partnerki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak facet jest
taki olewacki non stop albo przez większość czasu, to choć na początku faktycznie kobieta będzie dostawać 'wścieklizny' i bedzie jej 'bardziej' zalezeć, to w końcu kopnie takiego w dupsko i poszuka kogoś, dla kogo będzie księżniczką, kto nie będzie ciepłymi l;uchami, ale też jakimś dupkjiek prowadzącym durne GIERKI :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak jest sie taka cepla klucha wszystko na tak, lecicie na kazde kiwniecie palcem to to zaczyna byc bezsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliweczka....
Trzeba znaleźć złoty środek. Być dość silnym by skrzywdzić, ale dość dojrzałym żeby nie krzywdzić Brovar ty nawet madry jestes ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja np ....
"lepiej być zimnym , stanowczym i oschłym facetem - to wtedy będzie jadła Ci z ręki , a jak okażesz mało tych cech , to zostaniesz frajerem" i vice versa... dla was dore zimne suki bo jak sie pokarze troche czułosci i miosci to juz myslicie ze mozecie wszystko na zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo jak niewarto byc
dobrym dla faceta! moj stwierdzil chyba,ze jestem zanudna bo: -dbam o siebie,zawsze makijaz -jestem mila -sprzatam -bylam chetna seks, nie odmawialam mu -nie chodzilam sama na zadne imprezy,nie flirtowalam. okazuje sie,ze chyba wolalby moje przeciwienstwo..nie rozumiem,bylam zadobra,zadnego krzyku... teraz juz mam go w dupie!niech sobie znajdzie jakas dyskotekowa panne co bedzie go zdradzac i przypalac wode na herbate! pierdole to ! :D dla nastepnego juz taka dobra nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×