Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość grzechuwarta

ciężkie, bolące nogi

Polecane posty

Gość grzechuwarta

jak radzicie sobie z uczuciem ciężkich, bolących nóg? macie jakieś skuteczne domowe sposoby czy ratujecie sie preparatami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jak mam czas, nie raz kładę się na plecach a nogi układam na poduszce, żeby były wyżej, robię sobie w czasie prysznicu na przemienne bicze wodne raz chłodną raz ciepłą wodą, dobrze jest też poruszać się za biurkiem, czasami stosuje też veno spray, nie brudzi ubrań, szybko się wchłania, zawiera mentol więc schładz i diosminę która usprawania krążenie krwi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez stosuję venospray, bo nie dośc ze chłodzi nieraz zastępuje balsam (jest z pantenolem). niestety poza uczuciem cięzkich nóg pojawiły sie u mnie pajaczki, mam już wizyte u naczyniowca umówioną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preparaty typu lioton czy venospray pomagają owszem, ale najważniejszy jest ruch, basen albo rower, a nawet spacery dłuzsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicznakrysia
w ciązy często mi puchły nogi, szczególnie latem, ale to chyba ma wiekszośc kobiet w ciązy. nie pomagało nic, ulge przynosiły nogi w górze, smarowałam venosprayem też, bo w ciązy można go używać, ale na dłuzsza metę nie działało w 100% nic. sprawe zakonczył poród ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakatarzonaodtygodnia
mi w ciąży na spuchnięte i bolace nogi nie pomagało praktycznie nic. chłodziłam sobie venospray łydki, ulga była chwilowa, ale lepsze to niż nic. butów pod koniec nie mogłam włozyć zadnych, stopy jak u słonia miałam, koszmar. dopiero z dwa tygodnie po porodzie mi przeszło, bałam sie ze juz tak mi zostanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo1980
ja w ciązy smarowałam venosprayem, co prawda opuchlizna mi nie znikała, ale czułam ulgę. pasował mi zapach, przy innych preparatach robiło mi sie niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hera17
miałam takie uczucie ciężkich nóg w lecie, kiedy pracowałam jako kelnerka w ogródku. nie miałam wtedy czasu na wystawianie nóg w góre czy moczenie. smarowałam venosprayem i jakoś mogłam dociągnąć do końca zmiany. tabletek nie łykałam, bo nie lubię obciążać watroby bez potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_fantasia
nie mam czasu na domowe sposoby, moczenie w wodzie z solą, masaże i leżenie z nogami w górze. mam małe dziecko i kiedy sie kłade od razu zasypiam, szkoda mi czasu na takie sztuczki. próbowałam paru preparatów, lioven, lioton, ostatnio tez venospray. ten ostatni sprawdził się w sumie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady bronka
na ciężkie nogi pomaga venospray, dziewczyny maja rację. siedzę cały dzień w pracy, jedyny ruch to spacer po kawe i do wc, venospray jest niekłopotliwy w użyciu i przynosi mi ulgę, więc warto mieć coś takiego w torebce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeesencja
Ja polecam jeszcze przeprowadzić sobie miesięczną kuracje Grape Seed Extract. To jest ekstrakt z pestem winogron, który likwiduje uczucie ciężkości nóg. Mozna kupic ten suplement w aptece, i naprawde jest bardzo skuteczny. Mnie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszzzka8
Moja przyjaciółka mówiła mi o tym suplemencie, czy to dokładnie jest ten ? http://sklep.porcjapiekna.pl/pl/11-produkt-2.html Jesli tak to chyba ja też muszę zacząć przyjmować, bo po całym dniu na nogach wieczorem czuje się jakby ważyły tone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma---rlenaa
No to teraz mozna ten sam suplement kupić w Rossmanie. Wiec teraz mozna powiedziec ze jest po prostu łatwo dostępny i nie trzeba tez zamawiac przez stronę www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejjjkowska
Ja nie spodziewałam się az takich efektów. Naprawde świetnie działa ten suplement i spokojnie mogę polecic zwłaszcza tym Paniom które mają siedzący tryb życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i-werska89
Czasami tak jest ze liczymy na cudowne działanie kremów a nic z tego tak naprawde nie wynika. Wiec moze rzeczywiscie trzeba sie bardziej postarac i być wytrwałym w takiej kuracji suplementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś z heparyną do smarowania a doustnie diosmina ale warto zwrócić uwagę na przyczynę ? obcisłe skarpety? złe krążenie ? ciśnienie ? nie bagatelizuj problemu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkarska
Moim zdaniem jesli zaczniemy właśnie taka kuracje wspomnianym suplementem Noble Health wówczas efekty bedą jeszcze lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luddomirska
Nie wiem czy wiecie ale mozna teraz kupic te suplementy az 20% taniej. Z okazji majówki- wystarczy tylko wpisać słowo Majówka podczas zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mediumanil
Zimny prysznic, a nawet moczenie w zimnej wodzie, masaż, krótki spacer ale i tak na koniec dnia trzeba się poratować żelem galvenox soft. Dobrze nawilża i odpręża nogi. Po takiej kuracji wraca wszystko do porządku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×