Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gertrudel

mam dość swoich dzieci :(((

Polecane posty

Gość mamaAgnieszka:)
nie ucze w szkole ani przedszkolu....pracuje w kuchni,i obserwuje....rozmawiam z nauczycielkami...doslownie mozg sie lasuje,naprawde....I to pierwszaki w szkole...PIERWSZAKI! a co bedzie w gimnazjum ...? Masakra poprostu....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYYTYghggh
a czy ty umiesz czytac co pisz eporaz kolejny pd rząd? dla mnie klapsy to NIE martetrowanie ani KATOWANIE, bo sie ksoci nie lamie dając klapsy ale jesli ręka uderzasz dajmy 3-4 razy w tylek bardzo mozno ze slad zostaje lub dziecko az nogi odrywa z ziemi i kreguslup w pól mu sie wygina od sily uderzenie, po czym ma slad od tych silnych kklapsow to jest to juz dla mnie BICIE, nie martretowanie ale to jest juz lanie Dla mnie klapsy czy lanie to jeszcze nie martretowanie ale juz BICIE , bo mozna zbic ale nie skatowac ani nie zmartretowac a mimo tegopporządnie wlac reką wystarczy uderzyc kilka razy bardzo mocno w ta małą dupcię dzieckaDorosla reka nawte s niezdaje sobie sprawy jakki bol zadaje bijąc male dziecki ,tzn przepraszam klapsująs z wielka silą aby zabolało.Nie matretujecie ale juz bijecie wtedy.Zadając ból to jest bicie, a klepnąć nie zadając bólu to jest klaps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgnieszka:)
Paula,no nie koniecznie-nie mozna wszystkiego tak generalizowac... Czasem rodzice ktorzy dostawali klapsy -uzywaja tych samych srodkow wychowawczych co ich rodzice... A czasami ci sami rodzice co dostawali klapsy-uwazaja ze ,,ja nie bede bic dzieci swoich,bo bylo mi przykro jak mnie mama bila''.Rezultaty sa rozne.... Kazdy wychowuje dzieci jak uwaza. I kazdy ma zdanie swoje.Dzieci jakie sa-wszyscy widzimy. Za duzo im wolno w dzisiejszych czasach....mama ktora byla bita-nie bije, ,,wynagradza swoim dziciom to ze ona byla bita,pozwaa na to co jej rodzice bronili...''efekty-rozpuszczone dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgnieszka:)
dobra -niech ci bedzie-nie mam sil sie z toba klocic bez sensu. TAK BILAM CORKE! Z 15 KLAPSOW DOSTALA! Wlasnie zapytalam jej czy mnie za to nienawidzi,czy bedzie morderca w doroslym zyciu,i czy bedzie bic swoje dzieci tak jak ja! Odpowiedziala na pierwsze pytanie-ze mnie kocha:) Morderca nie bedzie:)(SMIECH) I ze bedzie wychowywac swoje dzieci tak samo jak ja:):):) Dodala jeszcze,ze tych klapsow nawet nie pamieta! Zadowolona????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie bilam
MmaAgnieszka :) ja nie bylam nigdy bita przez swoich rodzicow (tata mnie wychowywal) a i ja nigdy tez swojego dziecka nie uderzylam, syna ma prawie 17 lat, corka 9 i narazie yuchowaly sie bez klapsowo.noi jestem dumna z nich, Syn badzo ulozony, grzeczny, kulturalny, udziela sie w roznych charytatywnych org. na corki zachownaie tez nie narzekam.Cezmu piszesz ze jak klapsow nie dawalam to mam takie rozpuszczone dzieci? nie mam, jestem dumna z nich :)Więc nie ma reguly ze nie bite, nie klapsowane dzieci wyrosną na łajdakow rozpuszczonych, ja dzieci mam chwalone ,nie bylo skarg Autorko , zdecydoanie żelazna dyscyplina , a takze nie szczędź pochwal i nagrod .tak wyjdziesz na prostą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgnieszka:)
ja nie bilam---nigdzie nie pisze ze jak ktos nie daje klapsow to ma dzieci rozpuszczone!!!!!!!!!!!!pisze to juz chyba 10 raz:) Pisze ze klaps nikomu jeszcze nie zaszkodzil....:) a rozpuszczone dzieciaki sa kiedy rodzice dawaja sobie wchodzic na glowe!!!!bo przeciez klapsa dac nie wolno! Ty widocznie nie dalas sobie dzieciom wejsc na leb:Di mozesz byc z tego dumna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny juz sie nie kloccie przeciaz kazda chce dobrze wychowac dziecko. nie piszcie tez o stereotypach i wyjatkach od regly bo do jutra nam czasu nie starczy, prawda jest taka ze kazde dziecko jest inne i juz. zasada powinna byc jedna. zlotego srodka. nagroda i kara. dyscyplina i zabawa, klaps i cukierki itd.... powodzenia wszytskim! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYYTYghggh
jezeli zadalas te pytania w zartobliwym tonie bez powagi tylko takk z blazenada to wten czas córka tak samo dopwiedziala ci rowniez zartując na odwal się, i bez powagi.Moze jakby usiadla z nia kiedys i NA POWAZNIE z nia o tymporozmawiala wten zcas bys maila juz bez zartow odp A tak pozatym twoja corka musiala byc baardzo malutka ze nie pamieta tych klapsow, bo juz przecietne dziecko pamieta wydarzenia odkad ma 3 lata wiec nawet strach pomysliec ile ona miala gdy ją takl klapsowalas i to mocno aby poczuła Wiec rada:NA powaznie z corką porozmawiaj a nie tak w zartobliwym toniem, zapewne tobie wstyd i tchorzysz napoiwaznie porozmawiac, bo boisz sie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgnieszka:)
tak samo dzieci bite wyrastaja na zlych ludzi-wiem ze NIE MA REGULY!!!!!!!!!!!! Poprostu nikt mnie nie jest w stanie przekonac ze klapsy to cos zlego,potwornego i nic absolutnie nie dawaja. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYYTYghggh
u mnie w domu NIIIC nie dawaly oprocz negatywnego efektu,.Widacz ze nigdy nie zetknelas sie z takimi dziecmi. To z ena twoją corkę dzialałaly to nie znacvzy ze na wszystkie dzieic będa dzialas .Piszesz w tej chwili bzdury ze nie dasz sie przekonac ze klaps nic nie daje.Ja oparlam sie na sowich dosiwadczeniach i nie przecz tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotecek28
bo nie umiałaś wychowac Jak chcesz mieć grzeczne dzieci skoro Ciebie traktoja jak kolezanke a niejak matke? Ja mam grzeczną córunie -duzo gada ale da sie przezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgnieszka:)
wiesz co,jestes jakas nienormlana chyba....moja corka ich nie pamieta bo najzwyczajniej w swiecie to nie bylo katowanie dziecka:) Miala 7 lat -to co-ma zaniki pamieci? Corka czyta te twoje wypociny i mowi ze mam sobie nie zawracac glowy bzdurami co wyisujesz. Mam z corka bardzo dobry kontakt,bardzo duzo i swobodnie rozmawiamy:)ma 14 lat -przypomne ci i ostatni raz chyba dostala klapsa w wieku 7 lat.... To co piszesz jest idiotyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgnieszka:)
nigdy corka mnie nie traktowala jak kolezanke:)-to sie wlasnie nazywa szacunek jakbys nie wiedziala:) Nie napisalam ze klapsy dzialaja na wszystkie dzieci,poczytaj sobie:) Ja tez pisze na swoim przykladzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgnieszka:)
Paula Z Nad Morza mam wielką nadzieję, że nie będę musiała użyć 'trzech szybkich'. Paula ,od poczatku musisz dzieciakowi pokazywac co wolno a co nie.Jak na poczatku dasz sobie w kasze dmuchac,to potem ciezko ...potem mozesz gadac i gadac...:) Powodzenia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYYTYghggh
poprostu jestem ciekawa zwolleniczku klapsow co zrobisz jesli juz corka wejszie w faze buntu to jest nie uniknione, jeden slabo przechodzi, drugi bardziej ostro i zacznie sie przeciwstawiac? tez bedziesz wtedy za klapsami, pasem? czy moze strzalem w pysk? bo przeciez to nie katowanie co nie? jak konflikt bedzie sz rozwiązyuwac jeslui z malym dziekciem nie umialas dojsc do porozumienia to z nastolatką d niach miesiączkowych bedzie az bulgotalo z nerwow (jestesmy kobietami, wiec wiesz o co chodzi) i co wtedy jak cie wkyrzy? takze ja zlejesz za nieposluszenstwo czy za podniesienie na coiebie glosu??w tym wieku ??ty jetes taka idealan ze nidgy bledow jako doorslka kobieta nie popelniasz?nie ma takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYYTYghggh
Paula Z Nad Morza a czy musisz od razu 3 szybkie zastosowac? w ekstemalnych sytuacjach nie starczy jeden klaps tylko juz pomnmazacie ilosc i musi byc te kilka razy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyytyghggh --> w poście, w którym opisałam moje podejście do bicia napisałam, że u mnie to się tylko tak nazywało :) ja absolutnie nie zamierzam nie wiadomo ile razy klepać dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgnieszka:)
kochana,z pannicaa ktora dojrzewa trzeba duzo rozmawiac i nie ma problemu.Nie musi sie zemna zgadzac...Poza tym taka dziewczyna ma inne spojrzenie na swiat,inne zdanie,i ma doniego prawo:)A jaki zasady panuja w domu-wie.I do nich musi sie stosowac.Co zrobi ze swoim zyciem to bedzie jej sprawa.Dorastajaca panna nie bedzie sie kladla na podloge bo czegos jej zabronie:D:D:D Rozmowa i zaufanie to podstawa by miec dobry kontakt z nastoletnia dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgnieszka:)
i jeszcze jedno-corka czesto ze mna ,,dyskutuje''a ja nie jestem idealna i nigdy sie za taka nie uwazalam....:);):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrusia
Najgorzej to naczytać się mądrych książek i próbować wychować dzieci wg.nich dzieci to nie roboty że da się ich ustawić to żywe stworzenia-ludziki i tak trzeba z nimi postępować a i tak dzieci psocą a idealnych matek nie ma i chwała za to bo 99% społeczeństwa miałaby kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko bez przesady
dlaczego nie poszlas do pracy tylko sie z nimi kisisz? A oni do przedszkola? Pogląd że matka powinna być w domu z dziećmi jest z lat 60-tych, ocknij się. Ja sie nie dziwie że dzieci kiszone w domu cały dzień z matką a nie w grupie z innymi dziećmi, wariują. I że ty nie pracując wariujesz. Do roboty a oni do przedszkola, nie widze problemu, jak długo zamierzasz z nimi tak siedzieć??? Aż do szkoły pójdą??? Czy mężulek może taki beton że Ci kazał w domu siedzieć i zadowolony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionne
moja córka ma dwa lata i też czasami mam dość, w dodatku mieszkam na wsi, rodzina daleko. Chciałam dać małą do żłobka, ale nie ma miejsc. Od września przyszłego roku pójdzie do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrusia popieram :) tyle, że teraz jest pęd do tego, żeby mieć wszystko doskonałe. Idealna praca, partner, dom no i rodzina... Rodzicielstwo stało się tematem niezdrowego współzawodnictwa. Zewsząd mnóstwo głosów, jak wychować swoje dziecko, nakazy czasem wytrzaśnięte z kapelusza. I weź się teraz człowieku w tym odnajdź, nie zgłupiej i pozostań sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrusia
nie wszystkie dzieci mają szansę dostać się do przedszkola bo to teraz problem wiem bo mam dzieci w wieku przedszkolnym a na opiekunkę nie każdego stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYYTYghggh
" matko bez przesady" o tym samym pisalam na piewrszej stronie :) ale zrobili ze mnie wariatke ktora nie wie co mówi :D ogolnie tu ze mnie debila zrobili, bo sprzeciwiam sie biciu dzieci w ramach kary a to dlatego ze samam bylam bita i tylko na gorsze wyszlo zobaczymy efekt waszych bitych dzieic gdy będą juz samodzoelne czy tak chętnie będa do was lgnąć, zapewne do domu starców was oddadza, lub za kazde nieposluszenstwo,albo krzykniecie na starosc dostaniecie porządnie i reki na was nie będa zalowac Zapamietajcie sobie, jak bedzie traktowac dzieci, tak bedziecie sami traktowani przez nich w przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko bez przesady --> co do tego poglądu :) uśmiałam się ostatnio przednio, gdy na forum rodziny powiedziałam, że gdy to tylko będzie możliwe, postaram się dać córkę do przedszkola. Teraz nawet 2.5 latki biorą, więc tak to planuję. No i usłyszałam od przedstawicielki starszego pokolenia, że cóż ze mnie za matka, że chcę pozbyć się dziecka, by realizować swe chore ambicje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×